Alev Alev Bülent Kimdir? (Cem Sürgit)

Kısa süre içinde büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran Alev Alev dizisi oyuncuları ile merak uyandırmaya devam ederken bizde sizler için Bülent karakterini tanıtacağız. Dizide sık sık karşımıza çıkan Bülent karakteri hakkında merak edilen tüm sorularınıza bu konumuzda yanıt vereceğiz. Alev Alev Bülent Kimdir? ve Bülent karakteri ile ilgili merak edilen her şey..Alev Alev Bülent Karakteri

Alev Alev Bülent Karakteri

Alev Alev dizisinde Bülent, Şimal’in eşidir. Bülent karakteri dizide kötü ve sevilmeyen bir karakter olacaktır. Bir kaç bölüm önce Tomris’e göndermiş olduğu mesaj ile herkesi çok sinirlendirmiş ve geleceğini duyurmuştur. Bülent eşine şiddet uygulayan ve onu hor kullanan onu mahveden birisidir. Eşi olarak gösterilen Çiçek’i oğlu Atlas’ı alıp gitmek ile tehdit eder.

Alev Alev Bülent Kimdir?

Alev Alev Bülent KimdirDizide karakteri gereği izleyiciler tarafından çok sevilmeyecek fakat oyunculuğu ile kendisine hayran bıraktıracak isim Cem Sürgit‘tir. Bülent karakterini kusursuz bir şekilde ekranda seyirci ile buluşturması beklenen Cem Sürgit’in hayatı, yaşı, daha önce yer aldığı diziler ve sosyal medya hesapları da oldukça merak edildi. Cem Sürgit hakkında tüm detayları da sizler için bu konumuzda birleştirdik..

Cem Sürgit Kimdir?

Cem Sürgit KimdirCem Sürgit, 11 Ekim 1983’te dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olarak hem lisans hem de yüksek lisansını tamamlamıştır. Hafiften Tiyatrosu’nun kurucularından bir tanesidir. Birçok tiyatro yapımında rol almış ve oyunculuk yeteneğini seyirciye kusursuz bir şekilde aktarmıştır. Sezin Ergene ile evlidir.

Cem Sürgit Dizileri

2005 – Kapıları Açmak (Kemal)
2010 – Türkan
2019 – The Gift (İsmail)
2020 – Alev Alev (Bülent)

Cem Sürgit İnstagram Hesabı

Cem Sürgit İnstagram HesabıOyuncumuz Cem Sürgit, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve sık sık hesabında paylaşım yapmaktadır. Cem Sürgit’in resmi instagram hesabında 106 gönderisi ve 1.300 takipçisi bulunurken bu sayılar artış göstermeye devam etmektedir. Cem Sürgit’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @cemsurgit

Alev Alev Bülent Kimdir? sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalıştık. Sizin de Alev Alev dizisi Bülent karakteri hakkında sorularına yanıt verebiliriz. Görüş, düşünce ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Dizide yer alan diğer oyunculara Alev Alev Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı başlıklı konumuzdan bulabilirsiniz.

Etiketler