Alelade Show Neden Yok Bitti Mi Final Mi?

15.10.2022
3.519

Alelade Show programı  Star TV ekranlarında yayınlanıyordu. Doğu Demirkol’un sunuculuğunu üstlendiği Alelade Show programı her hafta cumartesi akşamı yayınlanıyordu ancak bu hafta ekrana gelmedi. Bu durumda Alelade Show programı neden yok bitti mi? Alelade Show final yaptı mı soruları akıllara geldi. Alelade Show programı neden yok sorusunu sizler için yanıtlayalım.

Alelade Show Programı Neden Yok Bitti Mi?

Star TV ekranlarında yayınlanan Alaelade Show cumartesi akşamlarının komedi programı oluyordu. Alelade Show 15 Ekim Cumartesi akşamı Star Tv de yayınlanacaktı ancak yeni bölümü ekranlara gelmedi. Alelade Show programının yayınlanmama sebebi Bartın’da meydana gelen Maden kazası ve kaybettiğimiz 41 canımız. Alelade Show programı komedi programı olduğu için bu acı günümüzde bu tarz bir programın yayınlanması düşünülemezdi. Bu yüzden de gelecek hafta kaldığı yerden devam edecektir. Alelade Show 22 Ekim Cumartesi akşamı yeni bölümü Star TV de. alelade show programi neden yok bitti mi

Alelade Show Programı Final Mi Yaptı?

Doğu Demirkol ile Alelade Show programı cumartesi akşamı yayınlanıyordu. Alelade Show programı 15 ekim bölümünde Oğuzhan Uğur, Tuba Ünsal ve Miss Turkey güzelleri konuk olacaktı. Doğu Demirkol ile Alelade Show programı 15 Ekim akşamı yayınlanmasa da 22 ekim cumartesi yayınlanacaktı. Alelade Show programı final yapmadı yani.

Alelade Show programı reytinglerinin düşük olması sebebiyle yakın zamanda final yapabilir. Henüz bir tarih olmasa da Alelade Show programının yakın zamanda bitirileceğini düşünüyoruz. Alelade Show programını izliyor musunuz? Reytingleri izlenme oranları düşük olan Alelade Show programını izliyor musunuz? Yorumlarınızı yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. DENİZ dedi ki:

    Final yaptırdılar diye cok korkmuştum bayılıyorum doguya 🤩🤩🤩

  2. aylin dedi ki:

    cok güzel bir program,,,,

  3. Aslı dedi ki:

    Bence samimi güzel bir program