ALEF Mali Hülya Oyuncuları Kadrosu Konusu Çekim Yerleri (Blu TV)

12.03.2022
2.146

Bu içeriğimizde ALEF Mali Hülya dizisinin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını May Produksiyon’un üstlendiği ALEF Mali Hülya dizisini yönetmen koltuğunda Gökhan Tiryaki oturmaktadır. Dijital platform olan Blu TV de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ALEF Mali Hülya dizisinin oyuncu kadrosunu, konusunu ve nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde mistik polisiye dizisi olan ALEF Mali Hülya dizisinin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.ALEF Mâl-i Hülya oyuncuları kimler Blu tv

ALEF Mali Hülya Dizisi Oyuncu Kadrosu

Taner Ölmez
Aybüke Pusat
Hande Soral
Serdar Orçin
Mehmetcan Mincinozlu
Emel Çölgeçen
Çiğdem Selışık Onat
Cankat Aydos
Ahsen Türkyılmaz

Taner Ölmez

ALEF Mali Hülya dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Taner Ölmez 9 Ağustos 1986 yılında Tunceli’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitimine devam eden Taner Ölmez kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Kül ve Ateş isimli dizi ile geçmiştir. Daha önce Medcezir, Hakan Muhafız, Kadın, Yüz Yüze, Tatar Ramazan, Kayıp Şehir, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Tatar Ramazan gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Mucize Doktor dizisiyle geçmiştir.ALEF Mali Hülya Oyuncuları Kadrosu Taner Ölmez

Aybüke Pusat

ALEF Mali Hülya dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Aybüke Pusat, 12 Şubat 1995 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı bale bölümünden mezun olan Aybüke Pusat, 2014 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ve 3. olmuştur. Bu şekilde sektöre adım atan ve 2014 yılında Medcezir dizisininde canlandırdığı Elif karakteri ile oyunculukla tanışan Aybüke Pusat, özellikle Söz dizisinde hayat verdiği Dr Bahar karakteriyle tanınmıştır.ALEF Mali Hülya Oyuncuları Kadrosu Aybüke Pusat

Hande Soral

ALEF Mali Hülya dizisinin başrol oyuncusu Hande Soral, 3 Şubat 1987 yılında İnegöl’de dünyaya gelmiştir. Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde sahneye konuk oyuncu olarak çıkan ve bu şekilde sektöre adım atan Hande Soral 2008 yılında Küçük Kadınlar dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuz daha önce Fatih, Alev Alev, Müstakbel Damat, Çalıkuşu, Yılanların Öcü, İsimsizler, Diriliş Ertuğrul, İsimsizler gibi oldukça başarılı projelerde de yer almıştır.

Serdar Orçin

21 Ocak 1976 yılında Bayburt’ta dünyaya gelen Serdar Orçin, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Daha önce devlet ve özel olmak üzere birçok tiyatro topluluğunda çalışan Serdar Orçin kamera karşısına ilk defa 1999 yılında vizyona giren Üçüncü Sayfa sinema filmiyle geçmiştir. Daha önce Yazgı, Gülbeyaz, Galip Derviş, Muhteşem Yüzyıl, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Çember gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz önümüzdeki günlerde ALEF Mali Hülya dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Mehmetcan Mincinozlu

24 Şubat 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Mehmetcan Mincinozlu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümününden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Lise Defteri isimli diziyle geçen oyuncumuz daha önce Melekler Korusun, Nefes, Küçük Sırlar, Bizim Hikaye, Eve Düşen Yıldırım gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Oyuncumuz kamera karşısına son 2022 yılında Bonkis isimli internet dizisiyle geçmiştir.

Emel Çölgeçen

ALEF Mali Hülya dizisinde yer alan Emel Çölgeçen, 9 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Okul yıllarında dansta yakından ilgilenen Emel Çölgeçen Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesini İkinci sınıfta bırakmış ve Akademi İstanbul Tiyatro Bölümüne kayıt olmuştur. Oyuncumuz daha önce Cennetin Çocukları, Arka Sokaklar, Kapadokya Düşleri, Zeliha’nın Gözleri, Kara Duvak, Sultan, Geniş Aile, Böyle Bitmesin, Gülşen Abi, Poyraz Karayel gibi projelerde yer almıştır.

Çiğdem Selışık Onat

14 Mayıs 1939 yılında Ankara’da dünyaya gelen usta oyuncumuz Çiğdem Selışık Onat, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde eğitimine devam ettiği yıllarda Genç Oyuncular’ın kurucuları arasında yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında vizyona giren Çırak isimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz daha önce İstanbul Kırmızısı, Yol Ayrımı, Hakan Muhafız, Uyanış Büyük Selçuklu, Hamlet gibi oldukça başarılı projelerde de yer almıştır.

Cankat Aydos

13 Kasım 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cankat Aydos, Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle geçen Cankat Aydos daha önce Arıza, Bizim Hikaye, Yedinci Koğuştaki Mucize, Hakan: Muhafız, İnsanlık Suçu, Kardeşler, Karışık Kaset, Hayati ve Diğerleri, Bir Deli Sevda, Maral, Emanet gibi başarılı projelerde de boy göstermiştir.

Ahsen Türkyılmaz

ALEF Mali Hülya dizisinde yer alan çocuk oyuncumuz Ahsen Türkyılmaz, 2014 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 5 yaşındayken Layla Şirin Menejerlik şirketinin kaydolan Ahsen Türkyılmaz kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Beko markasının reklam filmiyle geçmiştir. 2020 yılında Akrep dizisi ile profesyonel oyunculuğa atan çocuk oyuncumuz Akrep dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplamış ve dizi bittikten hemen sonra Fatma ve İkimizin Sırrı dizilerinde de yer almıştır.

ALEF Mali Hülya Dizisinin Konusu Nedir?

Blu TV de yayınlanacak olan ALEF Mali Hülya dizisinin konusu da merak edilmiştir. Türkiye’nin ilk mistik polisiye dizisi olan ALEF Mali Hülya dizisinde 13. yüzyılda Şifahanede işlenen karanlık bir cinayetin günümüze kadar uzanan izleri anlatılacaktır. ALEF Mali Hülya dizisi 7 Nisan Perşembe günü Blu TV de izleyici karşısına çıkacaktır.

ALEF Mali Hülya Dizisinin Çekim Yerleri

Senaryosunu ise Itır Arda ve Avni Tuna Dilligil’in kaleme aldığı ALEF Mali Hülya dizinin çekim yerleri de merak edilmiş araştırmıştır. May Produksiyon imzalı ALEF Mali Hülya dizinin çekimleri Nevşehir ilimizde tamamlanmıştır. 7 Nisan Perşembe günü Blu TV de karşımıza çıkacak olan ALEF Mali Hülya dizinin çekimleri Kapadokya’nın etkilici manzarasında çekilmiştir. Ürgüp, Göreme, Uçhisar ve Zelve dizinin başlıca çekim alanları oldu.

Bu içeriğimizde ALEF Mali Hülya dizisinin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. ALEF Mali Hülya dizisi nerede çekiliyor dersiniz?

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?