Aldatmak Dizisi Kahraman Kimdir? Sevgilisi, Dizileri (Berkay Ateş)

05.09.2023
305

Aldatmak dizisi Kahraman kimdir? Yakından tanıtacağız. Yapımcılığını TIMS&B Productions’un üstlendiği Aldatmak dizisinin senaristi Yıldız Tunç’dur. Yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Aldatmak dizisi Kahraman karakterini Berkay Ateş canlandıracaktır. Bizlerde Aldatmak dizisi Kahraman karakteri ile Kahraman’ı canlandıran oyuncumuz Berkay Ateş’i yakından tanıtacağız. Aldatmak Dizisine yeni gelen oyuncular

Aldatmak Dizisi Kahraman Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını TIMS&B Productions’un üstlendiği Aldatmak dizisi Kahraman karakteri, 2. Sezonda diziye katılmıştır. Kahraman karakteri, dizinin ana karakterindedir. Bizler önemli bir karakter olan Kahraman hakkında başka bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.Aldatmak Dizisi Kahraman Kimdir Sevgilisi, Dizileri (Berkay Ateş)

Aldatmak Dizisi Kahraman Kimdir?

Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan Kahraman karakterini oyuncumuz Berkay Ateş canlandıracaktır. Bizlerde bu içeriğimizde Aldatmak dizisinin kadrosuna yeni dahil olan başarılı oyuncumuz Berkay Ateş’i yakından tanıtacağız ve Berkay Ateş hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Berkay Ateş

19 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Berkay Ateş, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Abluka filminde ki performansıyla 22. Altın Koza Film Festivali’nde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’nü almıştır. 2013 yılında Yarım Kalan Mucize filmiyle sektöre adım atam Berkay Ateş aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Özellikle Sadakatsiz ve Alev Alev dizileriyle tanınan oyuncumuz en son Magarsus dizisinde başrolü oynamıştır.

Berkay Ateş Yer Aldığı Diziler

2015 Analar ve Anneler – İsmail
2016 İstanbul Sokakları – Saltuk
2016-2017 Anne – Cengiz Yıldız
2018 Gülizar – Fettah
2018-2020 Çukur – Mahsun / Fikret
2020-2021 Alev Alev – Ozan Akınsel
2020 Alef – İdris
2021-2022 Sadakatsiz – Aras Ateşoğlu
2023 Magarsus – Beton
2023 Aldatmak – Kahraman

Berkay Ateş Resmi İnstagram Hesabı

İdil İletişim Menajerlik şirletine bağlı olarak çalışan oyuncumuz resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 319 gönderisi ve 661 bin takipçisi bulunan Berkay Ateş’in resmi instagram hesabı: @atesberkay

Berkay Ateş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Berkay Ateş Evli değildir. Aldatmak dizisiyle karşımıza çıkacak olan Berkay Ateş uzun süredir, milli voleybolcu Simge Aköz ile birliktedir. Çift ilişkilerinin güzel gittiğini ve mutlu bir birliktelikler olduğunu söylemiştir.

Aldatmak Dizisi Kahraman – Berkay Ateş Kıyafetleri

Yakışıklılığıyla da dikkat çeken oyuncumuz Berkay Ateş, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde Aldatmak dizisi başladığı zaman yakışıklı oyuncumuz Berkay Ateş’in giydiği tüm kıyafetleri ile kombinlerini marka ve fiyat bilgisi vererek hangi şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Aldatmak dizisi Kahraman kimdir? Kahraman karakterini canlandıran oyuncumuz Berkay Ateş’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.