Aldatmak Dizisi İpek Kimdir? Sezai’nin Kızı (İlayda Çevik)

28.08.2023
75

Aldatmak dizisi İpek kimdir? Yakından tanıtacağız. ATV’nin sevilen dizisi Aldatmak, Murat Saraçoğlu yönetmenliğinde çekilmektedir. Senaryosunu Yıldız Tunç’un kaleme aldığı Aldatmak dizisi İpek karakteri de merak edilmiştir. İpek karakterine oyuncumuz İlayda Çevik hayat verecektir. Bizlerde Aldatmak dizisi İpek karakteri ile İpek karakterini canlandıran oyuncumuz İlayda Çevik’i yakından tanıtacağız.

Aldatmak Dizisi İpek Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını TIMS&B Productions’un üstlendiği Aldatmak dizisi İpek karakteri, 2. Sezonda izleyici karşısına çıkacaktır. Önemli bir karakter olan İpek, dizinin başrol oyuncusu Ercan Kesal’ın canlandırdığı Sezai karakterinin kızıdır. Fakat, İpek karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler, İpek hakkında detaylı bilgilere ulaştığımızda sizlerle paylaşacağız.  ilayda cevik aldatmak dizisinde

Aldatmak Dizisi İpek Kimdir?

Sezai’nin kızı İpek karakterini oyuncumuz İlayda Çevik canlandıracaktır. Bizlerde bundan dolayı başarılı oyuncumuz İlayda Çevik’i yakından tanıtacağız ve İlayda Çevik kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

İlayda Çevik Kimdir?

22 Aralık 1994 yılında Balıkesir’de dünyaya gelen İlayda Çevik, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlayda Çevik kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Kızım İçin filmiyle geçmiştir. Kariyerinde ki ilk çıkışı 2013 yılında Karagül dizisinde canlandırdığı Maya karakteriyle yakalayan oyuncumuz özellikle Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Nesrin Namal menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son Tuzak dizisinde rol almıştır.

İlayda Çevik Yer Aldığı Diziler

2013-2016 Karagül – Maya Şamverdi
2017 İsimsizler – Yıldız Keskin
2017 Savaşçı – Türkmen Kızı Gülayşe (Konuk oyuncu)
2018-2019 Sen Anlat Karadeniz – Berrak Yılmaz
2020 Gel Dese Aşk – Bahar Çetin
2020-2021 Sen Çal Kapımı – Balca Koçak
2021-2022 Bir Zamanlar Çukurova – Betül Arcan
2022 Tuzak – Luna
2023 Aldatmak – İpek

İlayda Çevik Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan popüler oyuncumuz İlyada Çevik, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 278 gönderisi ve 575 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz İlayda Çevik’in resmi Instagram hesabı: @ilaydacevik aldatmak dizisi ilayda cevik

İlayda Çevik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı merak edilmiştir. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ancak oyunumuz İlayda Çevik, özel hayatıyla gündeme gelmemektedir. İlayda Çevik’in daha önce meslektaşı Saygın Soysal ile birlikte olduğu biliniyordu. Fakat ikilinin ilişkiye devam edip etmediği bilinmemektedir.

Aldatmak Dizisi İpek – İlayda Çevik Kıyafetleri

İlayda Çevik, güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Modayı yakından takip eden oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde trendlere uygun giyinen oyuncumuz İlayda Çevik’in günlük hayatında ve özellikle Aldatmak dizisinde giydiği kıyafetlerini, aksesuarlarını markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Aldatmak dizisi İpek kimdir? İpek karakterini canlandıran oyuncumuz İlayda Çevik’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Semsem dedi ki:

    İpek in Son bölümde giydiği örgü kazağın markası ney?

    1. Yönetici dedi ki:

      Kontrol edelim birazdan.