Aldatmak Dizisi Azra Kimdir? Tarık’ın Yeğeni (Alize Gördüm)

17.08.2023
524

Aldatmak dizisi Azra kimdir? Yakından tanıtacağız. Yapımcılığını TIMS&B Productions’un üstlendiği Aldatmak dizisi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu ve Cem Bender’in paylaştığı Aldatmak dizisi Azra karakterini oyuncumuz Alize Gördüm canlandıracaktır. Bizler de Aldatmak dizisi Azra karakterini ve Azra karakterini canlandıran Alize Gördüm’ü yakından tanıtacağız. Aldatmak dizisine yeni gelen oyuncu

Aldatmak dizisi Azra Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Aldatmak dizisi Azra karakteri, 2. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Azra, sonradan katılmasına rağmen Aldatmak dizisinin ana karakterlerinden biridir. Diziye renk katacak bir karakter olan Azra aynı zamanda Tarık’ın yeğenidir.Aldatmak Dizisi Azra Tarık’ın Yeğeni (Alize Gördüm)

Aldatmak dizisi Azra Kimdir?

Tarık’ın yeğeni Azra karakterini oyuncumuz Alize Gördüm canlandıracaktır. Bizlerde sektörde yeni olan oyuncumuz Alize Gördüm’ü yakından tanıtacağız. Alize Gördüm daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Alize Gördüm

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Alize Gördüm, ünlü oyuncularımız Vahide Perçin ve Altan Gördüm çiftinin kızıdır. Annesi ve babasının izinden giden Alize Gördüm, University of the West of England’ta eğitim almıştır. Aynı zamanda bale yapan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Zefir isimli sinema filmiyle geçmiştir. Ertesi yıl Labirent isimli filmde rol alan oyuncumuz Selin Kök menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Alize Gördüm özellikle annesiyle birlikte rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanınmıştır.Aldatmak Dizisi Azra Kimdir

Alize Gördüm Yer Aldığı Diziler

Aldatmak
Anne
Muhteşem Yüzyıl
Kalbim Ege’de Kaldı
İzmir Çetesi
Beyaz Karanfil
Zeytin Tepesi
Beni Böyle Sev

Alize Gördüm Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram hesabı da merak edilmiştir. Instagram’da 116 gönderiz ve 43 binden fazla takipçisi bulunan Alize Gördüm’ün resmi Instagram hesabı: @alizegordum

Alize Gördüm Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Ünlü çift Vahide Perçin ve Altan Gördüm’ün kızı Alize Gördüm’ün hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Ancak oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Alize Gördüm, bir süredir başarılı sanatçı Selçuk Koru ile birliktedir.

Aldatmak Dizisi Azra – Alize Gördüm Kıyafetleri

Daha önce bir çok başarılı proje de karşımıza çıkan oyuncumuz Alize Gördüm, annesinin başrolünde yer aldığı Aldatmak dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Alize Gördüm, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler de bu nedenle önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Alize Gördüm’ün Aldatmak dizisinde tercih ettiği tüm kıyafet ve elbiselerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Aldatmak dizisi Azra kimdir? Azra karakterini canlandıran oyuncumuz Alize Gördüm’ü yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.