Aladdin Hint Dizisinin (360 TV) Konusu Özeti Nedir?

TV 360 kanalında 1 Mayıs 2020 Cuma gününden itibaren başlayan Hint dizisi Aladdin merak ediliyor. Aladdin isimli yeni Hint dizisi her gün ekrana gelecek. Hindistanda 2018 yılında başlayan dizinin orijinali Naam Toh Suna Hoga isminde. Dizinin konusu ise oldukça fantastik. Masal kahramanı Aladdinin sihirli bir lamba bulup üflemesiyle başlar her şey.

Aladdin Hint Dizisi (360 TV) Konusu ÖzetiAladdin Dizisi Konusu Özeti Hikayesi

Aladdin lambaya üfleyince sihirli bir cin çıkar karşısına. Bu cin Aladdinin her dileğini gerçekleştirir. Bağdat prensesi olan Yasemin’e aşık olan Aladdin onu elde etmek için elinden geleni yapar ve prenses Yasmine ona aşık olur. Dizide Aladdin karakterini yakışıklı oyuncu Siddharth Nigam, Prenses Yasemin’i ise güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Avneet Kaur canlandırıyor.

Aladdin Hint Dizisinin (360 TV) Konusu Özeti

Aladdin kendi başına yaşamakta olan bir delikanlıdır. Asla haksızlık karşısında susmayan, adaletli olmayı kendisine şiar edinmiş biriolan Aladdin’in dürüstlüğü çevresindekileri de rahatsız etmeye başlar. Aladdin Bağdat Prensesi Yasemin’e zamanla aşık olur. Ancak onu elde etmek bir yana yanına bile yaklaşmak mümkün değildir.Aladdin Hint Dizisi hikayesi Konusu Özeti

Ancak bir gün içinde bir cin olan o meşhur lambayı bulur ve lambaya tesadüfen üfleyince hayatı değişmeye başlar. Lambadan çıkan cin onun her isteğini yapar. Aladdin’in hayatı baştan sona değişir. Lambadan sonra Alaadin’i Bağdat’ta güzel bir Prenses beklemektedir. İşte Aladdin ile Prenses Yaseminin hikayesi böylece başlar.

Aladdin Hint Dizisi (360 TV) de her gün saat 18.00 da ekrana gelecek. Aladdin dizisinin hikayesi konusu özeti hakkında bilgiler sunduk. Sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazın lütfen.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Yayın akisi degisikligi sebebi ile izleyemiyoruz. Ailecek izliyorduk ama saat değişikliği sebebi ile izlemiyoruz

Etiketler