Aladdin Dizisi Prenses Yasemin Kimdir? (Avneet Kaur)

Alaaddin dizisinde prenses Yasemin karakterini oynayacak olan oyuncu Avneet Kaur’dur. Hint dizi sektöründe oldukça başarılı oyunculardan birisi olan ve genç yaşına rağmen birçok dizide rol alan Avneet Kaur Alaaddin dizisinde başrolde oynayacak. Dizide Yasmine ya da bizim deyimimizle Yasemin isimli bir prensesi oynayacak olan Avneet Kaur hakkında bilgileri yaşını boyunu dini yapısına sevgilisini ve merak edilen bilgilerini burada sizlerle paylaşacağız.

Alaaddin dizisi prenses Yasemin kimdirAlaaddin dizisi prenses Yasemin kimdir?

Alaaddin dizisi 2018 yılında Hindistan’da yayınlanan fantastik bir dizidir. 3. sezonunu devam eden ancak Corona virüs nedeniyle çekimleri duran Alaaddin dizisinin başrol oyuncularından birisi de Avneet Kaur ‘dur. Dizide Siddharth Nigam Alaaddin rolünde yer aldığı bu başarılı yapımda oyuncu hem güzelliği hem de oyunculuk becerisiyle adından sıkça söz ettirmektedir.

Avneet Kaur 2001 yılında Hindistan Jalandhar şehrinde dünyaya gelmiştir. Avneet Kaur Hindistan’da düzenlenen bir dans yarışması ile meşhur olmaya başlamış ve bu yarışmadan sonra almış olduğu oyunculuk dersleri ile dizilerde yer almaya başlamıştır. Avneet Kaur’un ilk oyunculuk deneyimi Meri Maa dizisinde oynamış olduğu Jhilmil karakteri olmuştur. Daha sonra birçok dizide rol alan Avneet Kaur Alaaddin dizisinde prenses Yasemin rolünü canlandırmaktadır. Avneet Kaurve Shizim dinine mensuptur.

Aladdin Prenses yasemin rolü Avneet KaurAladdin Dizisi Prenses Yasemin Nasıl Bir Rolde?

Hem güzelliği ile adından söz ettiren hem de prenses Yasemin karakteri ile iyice meşhur olan güzel oyuncu hem ülkesinde hem de dünyada oldukça tanıdık isimlerden biri haline gelmeye başlamıştır. Avneet Kaur prenses Yasemin karakteri ile Alaaddin dizisinde oldukça gözde isimlerden birisi olmuştur. Yasemin Bağdat’ta sarayda yaşayan mutlu bir kızdır. Aladdin dizisinde Yasemin Bağdat prensesidir. Aladdin’e aşık olacak sevimli bir kızdır.

Prenses Yasemin hiçbir zaman haksızlığa gelemeyen ve bu konuda suskun kalamayan bir karakter olacak. Aladdin dizisinde prenses Yasemin kendisine Aladdin’in aşık olması ile yeni bir hayata açılır. Alaaddin ve prenses Yasemin bakalım dizi sevenlerden nasıl not alacak beğenecekler mi izleyip görelim. Aladdin dizi oyuncu Avneet Kaur Yasmine (Prenses)

Avneet Kaur Hakkında Özel Bilgiler Sosyal Medya

Avneet Kaur evli değil. Bir sevgilisi de şimdilik bulunmuyor. Instagram hesabı oldukça aktif. Bu arada 10.5 milyondan fazla takipçiye sahip olduğunu belirtelim. Tabi Hindistan kalabalık ülke. Avneet Kaur’a ait Tik Tok hesabının da 2,5 milyondan fazla takipçisi var. Kısacası Avneet Kaur oldukça aktif ve sosyal medyada da kendisini gösteriyor. Avneet Kaur instagram hesabı https://www.instagram.com/avneetkaur_13/

Aladdin dizisi Prenses yasemin kimdirBu arada Alaaddin dizisi ile ilgili bütün oyuncuları merak eden izleyicilerimiz için detaylı şekilde oluşturduk. Aladdin dizi oyuncuları konumuza göz atabilirsiniz. Siz Aladdin dizisini nasıl buldunuz, prenses Yasemin karakterini sevdiniz mi yorumlarınızı bekliyoruz. Merak edenler Aladdin Kimdir tıklayabilir.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Hatice Kübra

    Bende diziyi durmadan takip ediyorum müthiş Avneet kaur gerçekten çok başarılı ve güzel bir oyuncu 😍😘🥰💘💞❣❤

  2. Avneet kaur 😎❤❤❤💙💙💙başarili ve hindistanın çok güzel bir genç oyuncusu özelliklede siddharth la çok yakişiyolar

Etiketler