Aladdin Dizisi Oyuncu Kadrosu Resimleri TV360 (Naam Toh Suna Hoga)

Aladdin Dizisi Oyuncu Kadrosu Resimleri TV360… Hint dizileri çok sevildiği için TV360’da yeni bir adım atarak Hint dizisi yayınlama kararı aldı. Yeni hint dizisinin adı Aladdin. Orijinal adı ise Aladdin – Naam Toh Suna Hoga. Hint dizisi Aladdin orijinali bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Severek izlenen Aladdin şimdi de tv360 da yayınlanacak. Aladdin dizisi 1 Mayıs cuma 18:00 dan itibaren her gün tv360’da yayınlanacak. aladdin dizisi oyuncu kadrosu

Aladdin dizisi konusu; Aladdin haksızlıktan nefret eden biridir ve bu yüzden sürekli yargılanmaktadır. Aladdin prenses Yasemin’e aşık olur. Aladdin’in aşkını herkes imkansız görse de o azmi ve başarısı ile her zaman zoru başarmıştır. Aladdin içinde cini olan sihirli lambayı bulur ve sonrasında hayatı değişir.  Aladdin dizisi 2018 yılında yayınlanmaya başlamış ve 3 sezon sürmüştür. Hala da yayınlanmaya devam ediyor. Sab TV de yayınlandı ve 23 er dakikalık bölümler halinde yayınlanan dizi 422 bölüm sürdü şimdiye kadar.

aladdin dizisi resimleri aladdin dizisi oyuncu kadrosu kimler var

Aladdin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aladdin dizisi konusu;

Aladdin aslında maskeli hırsızdır ve prenses Yasemin ile evlenip hayatını değiştirmek istemektedir. Annesine iyi bir hayat sunmak isteyen Aladdin barış bayramının son gecesi mavi elması çalacaktır. Aladdin hırsızlığının gerçek yüzünü anlatır. Yıllar önce annesinin ilaçları için amcası ve teyzesinin ona para çaldırdığını söylüyor. Sonrasında ise en büyük hırsız olması için onu zorladılar. Aladdin istemeye istemeye hırsız oldu. Yine onların annesine söyleyeceği tehdidi yüzünden mavi elması çalmak zorunda kalır.

Biddi Aladdin’in teyzesinin evinde oturan bir kiracıdır. ve prenses Yasemin’in yardımcısıdır. Gülbeden Prenses Yasemin’i sevmektedir. Aladdin mavi elması çalmak zorunda kalır ve Yasemin o mavi elması korumak zorundadır. Aslında sahte elması oraya koyan Vezir maskeli hırsızı yani Aladdin’i kullanmak ister ve sihirli lambayı çalmasını ister. 

Sihirli lambayı Vezir almak ister çünkü her istediğini yapacak tüm dünyaya sahip olacaktır. Sihirli lambanın haritasını çizen kişi Aladdin’in babasıdır ve ortadan kaybolmadan önce haritanın yarısını yakar. Vezir bu lambaya sahip olarak tüm dünyanın da sahibi olacağını bilir. Aladdin yani maskeli hırsızı kullanarak lambaya ulaşmak ister.

Aladdin dizisi yeni bölümünde lambanın cini dışarı çıktığında Malika ile kavga ettiğini ve onu bu lambaya hapsettiğini söylüyor. Malika kötü bir büyücüdür ve tüm dünyaya hakim olmak ister. Cin ile kavga eder ve ona sinirlenip lambaya hapseder.

Aladdin Dizisi Oyuncu Kadrosu;

Aladdin dizisi oyuncu kadrosunda; Siddharth Nigam, Avneet Kaur, Aamir Dalvi, Smita Bansal, Vikas Grover, Gulfam Khan, Badrul Islam, Raashul Tandon, Praneet Bhat, Debina Bonnerjee, Sonal Bhojwani, Krishang Bhanushali. Aladdin dizisi oyuncu kadrosu bilgileri resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Aladdin dizisi aladdin kimdir resimleri Siddharth Nigam- Aladdin

13 Eylül 2000 doğumlu olan Siddharth Nigam 11 yaşından beri dizi filmlerde rol almaktadır. Genç Sahir / Samar ve Chakravartin Ashoka Samrat dizisinde Prens Ashoka rolleri ile tanınmıştır. Sab TV de yayınlanan Aladdin dizisinde (Naam Toh Suna Hoga)’da Aladdin rolünü canlandırıyor. Khel Gaon Public School okulunda eğitim aldı. Siddharth Nigam instagram hesabı https://www.instagram.com/thesiddharthnigam/

aladdin kimdir gerçek adı resimleri

Aladdin; Aladdin dizinin  başrol oyuncusudur. Adaletli davranmayı çok seven Aladdin Prenses Yasemin’e aşıktır. Bu aşk imkansız gibi görünse de o aşkına kavuşacağı günü beklemektedir. Bulduğu sihirli lamba onun hayatını değiştirir.

Aladdin dizisi Prenses Yasemin kimdir  Avneet Kaur- Prenses Yasemin- Yasmin

2001 yılında Jalandhar Hindistan doğumludur. Avneet Kaur Dance India Dance Li’l Masters yarışmasında yarışmacı olarak katıldı sonrasında Dance Ke Superstars’a katıldı. İlk oyunculuk deneyimi Meri Maa ile Jhilmil karakterini canlandırdı. Daha sonra Tedhe Hain Par Tere Mere Hain dizisinde rol aldı. Avneet Kaur Aladdin dizisinde Prenses Yasemin rolünü canlandırdı. Bu rolü ile meşhur oldu ve çok sevildi. Avneet Kaur instagram hesabı https://www.instagram.com/avneetkaur_13/

avnet kaur kimdir aladdin dizisi

Prenses Yasemin; Yasemin sarayında yaşayan mutlu bir kızdır. Kendisine aşık olan Aladdin’den haberi bile yoktur. Haksızlığa gelemeyen bir prensestir o da Aladdin gibidir.

aamir dalvi kimdir aladdin zafarAamir Dalvi- Zafar- Vezir

1 Ağustos 1975 doğumlu olan oyuncu Aamir Dalvi ödüllü bir oyuncudur. Bu zamana kadar bir çok ödül sahibi oldu. ITA Award for Best Actor in a Negative Role, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Dalında Hindistan TV Jüri Ödülü. Aamir Dalvi instagram hesabı https://www.instagram.com/aamirdalvi/ Aladdin dizisinde vezir rolündedir.

Aladdin dizisi smita bansal kimdir Smita Bansal-Ruksaar- Aladdinin annesi

Smita Bansal 1978 Jaipur Hindistan doğumludur. Bollywood film oyuncusu ve hint dizi oyuncusudur. Zee TV’de yayınlanan Amanat, Aashirwad ve Sarhadein dizilerde rol almıştır. Aladdin’in annesidir. Annesine çok değer veren Aladdin ona zengin bir hayat sunmak ister.

Vikas Grover kimdir aladdin dizisi gülbadan Vikas Grover- Gülbeden- Aladdinin teyze oğlu

Aladdin’in kuzeni rolünde yer alacak olan oyuncu Vikas Grover 1989 Delhi Hindistan doğumludur. Sab TV’de yayınlanan Aladdin – Naam toh Suna Hoga dizisinde Gülbadan rolünde yer aldı. Vikas Grover’in rol aldığı diziler arasında Beintehaa, Jeet Gayi Toh Piya Morey, Tu Sooraj Main Saanjh, Piyaji ve Maaya 2 dizileri var. Vikas Grover instagram hesabı https://www.instagram.com/grover.vikas51/ Aladdin’in teyzesinin oğludur. Prenses Yasemin’e aşıktır. Aladdin ile aynı kıza aşık olan Gülbeden

Gulfam Khan kimdir aladdin dizisi nazneem

Gulfam Khan- Nazneem- Aladdin’in teyzesi- ev sahibi

Gulfam Khan 1972 Mumbai Hindistan doğumludur. Hint televizyonunda ve Bollywood Hint sinemasında rol aldı. Tanınmış tecrübeli bir oyuncudur. Aladdin – Naam Toh Suna Hoga’da Nazneen oynuyor. Gulfam Khan instagram hesabı https://www.instagram.com/gulfamkhan_hussain/

badrul islam aladdin dizisindeBadrul İslam-Mustafa

Badrul İslam bu zamana kadar Dangal, Tere Bin Laden ve House Arrest dizi filmlerinde rol aldı. Badrul İslam Aladdin dizisinde Gülbadan’ın babası Aladdin’in amcasıdır.

aladdin raashul tandon lambanın cini

Raashul Tandon-Hassan- Sihirli Lambanın Cini

Raashul Tandon 1986 Hindistan Lucknow’da doğdu.Anupam Kher Oyunculuk Hazırlık Okulu’na katıldı. Üç aylık oyunculuk eğitimi aldı. Bir çok dizi filmde rol aldı. Aladdin dizisinde orijinalinde Jinn karakterini canlandırdı.  Aladdin’in sihirli lambasının cinidir.

Aladdinin cini kimdir praneet

Praneet Bhat- Aladdinin Cini

Praneet Bhat 1980 Prinagar doğumludur. Mahabharat’ta Shakuni rolünü canlandırdı. Bhat mühendistir ve yazılım şirketinde çalışmaktadır. Aladdin’in cini rolündedir. Oyuncunun instagram hesabı https://www.instagram.com/praneetbhat/

aladdin dizisi debina bonnerjee kimdir Debina Bonnerjee- Bidi- Prenses Yasemin’in yardımcısı

1983 doğumlu olan güzel oyuncu bu zam-ana kadar bir çok dizi filmde rol almıştır. Debina Bonnerjee instagram hesabı https://www.instagram.com/debinabon/ 2003 yılından beri dizi filmlerde rol alıyor. Prenses Yasemin’in yardımcısı. Aladdin’e aşıktır ancak Aladdin ondan Yasemin konusunda yardım ister. Aladdin onun aşkının farkında değildir.

Aladdin dizisi oyuncuları

Aladdin dizisi oyuncu kadrosunu sizler için tanıttık. Aladdin dizisinde yer alan ve merak ettiğiniz diğer oyuncuları da yorum kısmına yazarsanız sizler için araştırıp konumuza ekleyebiliriz. Hint dizisi yayınlayan kanallar listesine tv360 da dahil oluyor ve sizler diziyi nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

aladdin dizisi oyuncu kadrosu resimleri

Etiketler