Alaca Dizisi Nerede Çekiliyor, Deniz Sahil Mekanları Neresi?

22.07.2023
31

Alaca dizisi nerede çekiliyor, deniz sahil nerede? Sizlerle paylaşacağız. Ekim ayında Cannes’da düzenlenen MIPCOM’da tanıtılacak olan Alaca dizisinin yapımcılığını MediaHub ve Geophil üstlenmiştir. Başrolünde Ceyda Ceren Edis ile Melih Özkaya’nın yer aldığı Alaca dizisinin nerede çekildiği, çekim mekanları, deniz ve sahilin yeri merak edilmiştir. Bizlerde bu içeceğimizde Alaca dizisinin nerede çekildiğini, çekim yerlerini, deniz ve sahilin nerede olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Alaca Dizisi Nerede Çekiliyor?

Alaca dizisi nerede çekiliyor hangi il ilçe mekanlar neresiAynı intikam ve ihanet hikayesinin farklı taraflarında kendilerini bulan iki aşığı konu alan Alaca dizisinin çekim yerleri de merak edilmiştir. Alaca dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde Muğla ilinin Ortaca ilçesine bağlı olan Dalyan Mahallesi’nde başlayacaktır. Deniz kenarında bulunan Dalyan mahallesi sazlık doğal yapısı ile dikkat çekmektedir. Muğla ilimiz en çok yerli ve yabancı turist ağlayan şeylerimizin başında gelmektedir. Çekimleri Dalyan Mahallesi’nde başlayacak olan Alaca dizisinin çekimleri İstanbul’da devam edecektir.

Alaca Dizisi Sahil ve Deniz Nerede?

MediaHub ve Geophil imzalı Alaca dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. Alaca dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde Muğla’nın Dalyan Mahallesi’nde başlayacaktır. Seyirciler dizide bulunan sahil ve denizi de merak etti. Dolayısıyla Alaca dizisinde ki sahil ve deniz Dalyan’da bulunmaktadır. Denize kıyısı olan Dalyan mahallesi, doğal güzellikleriyle turistlerin gözde mekanıdır. Kısacası, Alaca dizisinde ki sahil ve deniz Türkiye’nin önemli sazlık bölgelerinden biri olan Dalyan’dadır.

Alaca Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Başrolünde Ceyda Ceren Edis ve Melih Özkaya’nın yer aldığı Alaca dizisinin hangi il ve ilçede çekildiği merak edilmiştir. Bizlerde bundan dolayı araştırdık. Dizinin çekimleri ilerleyen günlerde Dalyan’da başlayacaktır. Ancak Muğla’nın Dalyan köyü nde yapılan çekimler tamamlandıktan sonra ekip İstanbul’a gidecek ve çekimlere burada devam edecektir. Fakat yapımcılar Alaca dizisinin İstanbul’un neresinde çekileceğine açıklamamıştır. Bizler Alaca dizisinin İstanbul’un bir çok farklı semtinde çekeceğini düşünüyoruz.

Alaca Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Ekim ayında Cannes’da düzenlenen MIPCOM’da tanıtılmaya hazırlanan Alaca dizisinin çekimleri Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesi’nde başlayacaktır. Dalyan mahallesi turizmin ve ekonominin gözde yerlerinden biridir. Fakat Dalyan da yapılan çekimler kısa sürecektir. Ekip daha sonra İstanbul’a gidecektir. Dalyan’da yapılan çekimler aynı şekilde İstanbul’da devam edecektir. Kısacası Alaca dizisinin çekim mekanları Dalyan mahallesinde ve İstanbul’da bulunmaktadır.

Alaca dizisi nerede çekiliyor, deniz sahil nerede? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Hülya yorgun dedi ki:

  Alaca dizi İstanbul çekim mekanı @dreamhousevillas Beykoz.

 2. BERİN dedi ki:

  Hangi kanalds ve ne zaman başlayacak

 3. FATMA dedi ki:

  HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH GÜZEL İZLENİR DİZİ OLUR BENDE ORDAYDIM ÇEKİM YAPILIRKEN

  1. Betül dedi ki:

   Ne zaman ve hangi kanalda olacak