Al Sancak Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanları Neresi?

Al Sancak dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğunda Can Emre’nin oturduğu Al Sancak dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. İzleyiciler TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Al Sancak dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Al Sancak nerede çekiliyor? Mekanlar neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.  al sancak dizisi nerede cekildi

Al Sancak Dizisi Nerede Çekiliyor?

Senaryosunu Atilla Engin’in kaleme aldığı Al Sancak dizisinin başrolünde Gülsim Ali ve Uğur Güneş yer almaktadır. İzleyiciler Al Sancak dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Büyük ilgi görmesi beklenilen Al Sancak dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı Al Sancak dizisinin çekimlerinde burası tercih edilmiştir.
Al Sancak Dizisi Sedef Kimdir? Eslem Akar

Al Aancak Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Al Sancak dizisinin çekimleri İstanbul ilimizde başlamıştır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı Al Sancak dizisinin çekimlerinde İstanbul tercih edilmiştir. Al Sancak dizisinde İstanbul’un birçok farklı ilçesi kullanacaktır. Ancak bizler yinede, dizi başladığında özellikle hangi semtin kullanıldığını sayfamıza ekleyeceğiz. al sancak dizisi cekimlerin yapildigi arazi

Al Sancak Dizisi Mekanlar Neresi?

İzleyiciler yönetmen koltuğunda Can Emre’nin oturduğu Al Sancak dizisinin çekim mekanlarını da merak etti. Bizlerde bundan dolayı araştırdık. Al Sancak dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada tamamlanacaktır. Bozdağ Film imzalı Al Sancak, dizisinin çekimlerinde İstanbul’un farklı mekanları kullanılacaktır. Bizler önümüzdeki günlerde dizide özellikle hangi mekanların kullanıldığını detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Al Sancak dizisinin nerede çekildiğini ve mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Al Sancak Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanları Neresi? (3 Yorum)