Al Sancak Dizisi Nadia Kimdir? Nadya Ajan mı Terorist mi (Gülsim Ali İlhan)

23.01.2023
3.178

Al Sancak Dizisi Nadia Kimdir? Nadya Ajan mı Terorist mi (Gülsim Ali İlhan) hakkında bilgiler. Al Sancak dizisi 1. sezonu ile 2023-2024 yıllarında TRT ekranlarında yayınlanacak. Kadrosuna sürekli yeni oyuncuları dahil etmeye başlayan Al Sancak Dizisinde Nadia merak edildi. Al Sancak Dizisinde Nadia (Nadya) karakterini canlandıracak oyuncu kimdir, gerçek thayatta Nadia var mı varsa nasıl bir rolde idi bu konulara açıklı getirerek Al Sancak Dizisi Nadia rolü hakkında bilgiler vereceğiz bu konumuzda.Al Sancak Dizisinde Nadia kimdir

Al Sancak Dizisi Nadia Kimdir?

23 Şubat Alsancak dizisi Nadya’nın giydiği kıyafetler 23 Şubat Alsancak dizisi Nadya'nın giydiği kıyafetler

TRT ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Al Sancak Dizisinde Nadia karakterini Gülsim Ali İlhan canlandırıyor. Birterörüst olan ancak bunu gizleyen NAdya oldukça tehlikeli bir kadın. Gülsim Ali İlhan geçen yıl Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini oynamıştı. Al Sancak Dizisinde Nadia Nadya karakteri olarak yoluna devam ediyor. Bilgileri ve önceki dizilerine ait detaylar aşağıda.Payitaht Abdülhamit Gülcemal Kimdir

Diziye 4. sezonda katılan ve Payitaht Abdülhamid yeni sezonda en dikkat çekici isimlerden birisi olarak görülen Gülcemal karakteri dizinin en güzel oyuncularından birisi oldu. Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal rolünü canlandıran güzel oyuncu Gülsim Ali İlhan oldu.

Payitaht Abdülhamid Gülcemal rolü karakteriGülsim Ali İlhan hakkında detaylı bilgileri aşağıda sizlere sunacağız ancak öncesinde oldukça iyi bir başlangıç yapan Gülcemal karakterini oynayan Gülsim Ali İlhan sanki dizide uzun yıllardır oynuyormuş gibi başarılı ve uyumlu rolüyle dikkatleri çekti ilk bölümden. Bizde detaylı bilgilerde hem Gülsim Ali İlhan kimdir sorusuna hemde Payitaht Abdülhamid dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Gülcemal kimdir aşağı detaylıc ayazmaya çalıştık.

Gülsim Ali İlhan Sevgilisi var mı Evli mi

Payitaht Abdülhamid Dizisi Gülcemal Kimdir?

Payitaht Abdülhamid Dizisine 2019-2020 yeni sezonunda dahil olan Gülcemal karakteri diziye 4. sezonda dahil olan bir güzel dizi oyuncusudur. Payitaht Abdülhamid Dizisi Gülcemal deyince sıradan bir güzel sanmayın, o bir Bulgar Türkü ve Bulgaristanda düzenlenmiş olan güzellik yarışmasında derece yapmış tescilli bir güzel. Payitaht Abdülhamid Dizisinde Gülcemal karakterinin kim olduğu gerçek adı soyadı ve yaşı boyu kilosu gibi detaylı bilgiler ile Payitaht Abdülhamid Dizisi Gülcemal rolünün daha önce hangi dizilerde oynadığını sizlere yazacağız burada.

Payitaht Abdülhamid Gülcemal karakteri kimdir

Payitaht Abdülhamid Dizisi Gülcemal rolü Kimdir? Gerçek Adı Soyadı

Payitaht Abdülhamid Dizisinde Gülcemal karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gülsim Ali İlhan’dır. Gülsim Ali İlhan hem güzelliği hemde rol kabiliyeti ile gerçekten dizi oyuncuları arasında önemli bir yeri olan hem tescili güzel hem de yetenekli oyuncudur. Gülsim Ali İlhan Payitaht Abdülhamid Dizisinin yeni sezon kadrosuna katılan oyunculardan birisidir. Payitaht Abdülhamid Dizisi ne 4. sezonda katılan tüm oyuncular için TIKLAYIN >> Payitaht Abdülhamid Yeni Gelen Oyuncular

Gerçek Tarihte Gülcemal kimdirGülsim Ali İlhan Payitaht Abdülhamid kadrosuna Gülcemal karakteri olarak dahil oldu. Payitaht Abdülhamid yeni 4. sezonda 2019-2020 yıllarında kadroda yer alacak olan Gülcemal karakteri dizinin en belirgin rollerinden birisini oynayacak. Payitaht Abdülhamid 4. sezonu ile cuma günleri TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal rolü ile izleyeceğimiz güzel oyuncu Gülsim Ali İlhan geçtiğimiz sezon Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan karakteri olarak karşımıza çıkmıştı. Yüzleşme dizisinde de kısa süreli izlediğimiz Gülsim Ali İlhan bu dizinin erken final yapması nedeni ile çok fazla kendisini gösterememişti. İşte Gülsim Ali İlhan’ın bugüne kadar oynamış olduğu diziler:

Gülcemal rolü karakteri hakkında bilgiler

Gülsim Ali İlhan hangi dizilerde oynadı hangi karakteri canlandırdı?

2019 – Payitaht Abdülhamid (Gülcemal)
2019 – Yüzleşme (Ayşegül)
2017 – Diriliş Ertuğrul (Aslıhan)
2016 – Hanım Köylü (İlkgün)
2016 – Seddülbahir 32 saat
2012 – Son Yaz Balkanlar

Payitaht Abdülhamid Dizisi Gülcemal rolü Kimdir

Gülsim Ali İlhan Kimdir? (Payitaht Abdülhamid Gülcemal)

Gülsim Ali İlhan 24 Eylül 1993 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarını Bulgaristan’da geçirdikten sonra katılmış olduğu modellik yarışmasında Bulgaristan’da Ford Modeli seçilmiştir. Daha sonra Türkiye’ye göz eden Gülsim Ali İlhan 2012 yılında ilk oyunculuk deneyimini Son Yaz Balkanlar dizisi ile yaşamıştır.

Gülsim Ali İlhan oyunculuk alanında kendini geliştirmek için çeşitli özel dersler alarak dizi oyuncusu olmak için emek vermeye devam etmiş ve daha sonra aldığı eğitimlerle güzelliğini birleştirerek Hanım Köylü (İlkgün), Diriliş Ertuğrul (Aslıhan) ve Yüzleşme (Ayşegül) gibi dizilerde çok güzel karakterleri canlandırmış ve sevilen oyunculardan birisi haline gelmiştir. Payitaht Abdülhamid dizisinde ise (Gülcemal) karakterinde izleyeceğimiz Gülsim Ali İlhan dizilerin aranan oyuncularından birisi haline gelmiştir.

Payitaht Abdülhamid Gülcemal Kimdir

Gülsim Ali İlhan Sevgilisi var mı Evli mi? (Payitaht Abdülhamid Gülcemal)

Gülsim Ali İlhan bu kadar güzel olunca birçok  kişi onun evli mi yada sevgilisi olup olmadığını merak ediyor. Sevgilisi olmayan güzel oyuncu Gülsim Ali İlhan özel hayatı konusunda özellikle dikkatli olarak hem magazin gündeminden uzak duruyor hemde gece hayatı olmadığı için ünlülerin takıldığı mekanlarda görüntülenmiyor. Sade bir yaşamı tercih eden Gülsim Ali İlhan dizilerde oynadığı rolün hakkını vererek oyunculuk yeteneğine odaklanmış durumda.

Payitaht Dizisi Gülcemal bilgileri

Gülsim Ali İlhan (Payitaht Abdülhamid Gülcemal) boyu kilosu göz rengi doğum tarihi doğum yeri ve eğitimi

Yaşı: 26 yaşında (24.09.1993) doğumlu
Boyu: 1.76 cm uzunluğunda
Kilosu: 54 kg ağırlığında
Burcu: Terazi burcu
Göz Rengi: Yeşil gözlü
Eğitim: Özel Oyunculuk Eğitimi
Doğum Yeri: Bulgaristan – Şimdi İstanbul

Gülsim Ali İlhan Kimdir (Payitaht Abdülhamid Gülcemal)Payitaht Abdülhamid dizisinde ise Gülcemal karakteri olarak izleyeceğimiz Gülsim Ali İlhan Türk dizilerinin başarılı oyuncularından biri olma yolunda ilerliyor. Gülsim Ali İlhan’a Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal rolü ile başarılar diliyoruz. Yeni sezonda ekranda olacak oyuncu umarız güzel bir rol çıkarır ve Payitaht Abdülhamidde uzun süreli kalır.

Tarihte Gülcemal Kimdir? Gerçek Tarihte Gülcemal Bilgileri

Gülsim Ali İlhan (Payitaht Abdülhamid Gülcemal)

Gerçek Tarihte Gülcemal Bilgileri ise şöyle: Gülcemal Arnavut asıllıdır ve gerçek adı Sofiya idi. 1843 yılında Sultan Abdülmecit’in eşi olan Gülcemal 5 çocuk doğurdu. Bunlardan birisi olan Şehzade Mehmet Reşat padişah olmadan önce Gülcemal hayatını kaybetti. Gülcemal hanımın cenazesi İstanbul Yeni Cami Havatin türbesindedir. Dizideki Gülcemal ise tarihteki gerçek Gülcemal ile tamamen farklıdır. Osmanlının son döneminde padişah olacak olan Mehmet Reşad’ın annesi olarak bilinen Gülcemal bakalım Payitaht Abdülhamid dizisinde nasıl gösterilecek.

Gülsüm Ali İlhan Payitaht Abdülhamitte Gülcemal karakteri

Sizlerde Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal karakterindeki Gülsim Ali İlhan için yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Sizce Gülsim Ali İlhan Gülcemal rolünün hakkını veriyor mu? Oyuncuyu beğendiniz mi?

Payitaht Abdülhamid Gülcemal Ölecek mi Diziden Ayrıldı mı?

Payitaht Abdülhamid Gülcemal karakterinin diziden çıkması ileriki bölümlerde yaşanacak. Ancak Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal rolü ölerek diziden ayrılmayacak.

Payitaht Abdülhamit Tevfik Fikret Kimdir TIKLAYIN?

Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal rolündeki Gülsim Ali İlhan dizimizin yeni 4. sezon ilk bölümündeki en güzel sahnesini sizlere buradan sunmak istiyoruz. Videoyu izleyenler aşağıya yorum olarak yazabilirler düşüncelerini.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Sevgi gulmez dedi ki:

    Gulcemal hem rol yetenegi hem duru guzelligi insana duygu karskligi yasatiyor o duru guzelllkteki birinnn hain rolunde olmasi onun bu enterkalardan vaz gevip iyi birisi olmasni bekliyor insan o kadar ki saf bir guzellikte basarilar guzel kz

  2. Resul coşkun dedi ki:

    Ben gulsim Ali ye güveniyorum diriliş dizisinin vazgeçilmez bir karekter olarak canlandırdı gülcemsl karekterinide hakkıyla yerine getirecektir bundan zerrece şüphem yok