Al Sancak Dizisi Gülseren Kimdir? Selda Özbek

14.06.2023
402

Al Sancak dizisi Gülseren kimdir? Sizlerle paylaşacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Al Sancak dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. Seyirciler başrollerinde Gülsim Ali ve Uğur Güneş’in yer aldığı Al Sancak dizisi Gülseren karakterini de merak etti. Gülseren karakterini oyuncumuz Selda Özbek canlandıracaktır. Bizler Al Sancak dizisi Gülseren karakterini ve Gülseren karakterini canlandıran oyuncumuz Selda Özbek’i yakından tanıtacağız.

Al Sancak Dizisi Gülseren Karakteri Kimdir?

Al Sancak Dizisi Gülseren Kimdir Selda ÖzbekYönetmen koltuğunda Can Emre’in oturduğu Al Sancak Gülseren karakteri, diziye yeni katılmıştır. 19. Bölümde izleyici karşısına çıkacak olan Gülseren karakteri, dizinin yeni sezonunda da kadroda olacaktır. Al Sancak dizisinin ana karakterlerinden olan Gülseren karakterini ise oyuncumuz Selda Özbek canlandıracaktır.

Al Sancak Dizisi Gülseren Kimdir?

Sezon finalinde diziye dahil olan Gülseren karakterine başarılı oyuncumuz Selda Özbek hayat verecektir. Bizlerde Al Sancak dizisine yeni katılan oyuncumuz Selda Özbek’i yakından tanıtacağız. Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi dizi ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi Soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Selda Özbek Al Sancak Dizisinde Gülseren rolünde

Selda Özbek

15 Nisan 1972 yılında İzmir’de dünyaya gelen Selda Özbek, Akdeniz Üniversitesi Makine Ressamlığını kazanmıştır. Ancak daha sonra okulu bırakmıştır. Selda Özbek Orpak Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Sahne Sanatları Bölümünde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1989 yılında Ver Allah isimli diziyle geçen oyuncumuz özellikle Selena dizisinde canlandırdığı Aslı karakteri ve Yahşi Cazibe’de hayat verdiği Manidar karakterleriyle tanınır hale gelmiştir. Oyuncumuz en son Aşkımız Yeter dizisinde yer almıştır.

Selda Özbek Yer Aldığı Diziler

Ver Allah (Kısmetlim) 1989
Bizimkiler (Şengül) 1989
Yazlıkçılar (Samatya Ebru) 1993
Süper Baba 1993
Oğlum Adam Olacak 1995
Gurbetçiler (Aynur) 1996
Üvey Baba (İnci) 2002
İyi Aile Robotu (Melek) 2002
Çınaraltı (Bahar) 2003
Her şey Yolunda (Emine) 2004
Dişi Kuş (Şebnem) 2004
Büyük Buluşma 2004
Beşinci Boyut 2005
Ödünç Hayat (Afet) 2005
Selena (Aslı Aykar) 2006
Yahşi Cazibe (Manidar Pekmez) 2010
Sihirli Annem (Zeyno) 2011
Nuri (Fatma) 2011
Mihrap Yerinde 2014
Baba Candır 2015
Kimse Bilmez (Meral Selvin) 2019
Aşkımız Yeter (Ahu) 2023
Al Sancak (Gülseren) 2023

Selda Özbek Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan Selda Özbek’in Instagram’da 32 gönderisi ve 6 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Selda Özbek’in resmi Instagram hesabı: @seldaozbekorpak

Selda Özbek Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etmiştir. Ancak, Selda Özbek özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Evli olduğunu bildiğimiz Selda Özbek’in kiminle evli olduğu bilinmektedir. Güzel oyuncumuz Selda Özbek’i  Efe adında bir oğlu vardır.

Al Sancak Dizisi Gülseren – Selda Özbek Kıyafetleri

Bugüne kadar bir çok başarılı proje de karşımıza çıkan oyuncumuz Selda Özbek, modayı yakından takip etmektedir. Bizler önümüzdeki günlerde oyuncumuz Selda Özbek’in Al Sancak dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini, çanta, ayakkabı ve aksesuarlarını marka – fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Al Sancak dizisi Gülseren kimdir? Gülseren karakterini canlandıran oyuncumuz Selda Özbek’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.