Al Sancak Dizisi Eylül Kimdir? F16 Pilotu (Gizem Güneş)

Al Sancak dizisi Eylül kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrollerinde Gülsim Ali ve Uğur Güneş’in yer aldığı Al Sancak dizisinin yönetmen koltuğunda Can Emre oturmaktadır. Bozdağ Film imzalı Al Sancak dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Al Sancak dizisi Eylül karakterini oyuncumuz Gizem Güneş canlandıracaktır. Bizlerde Al Sancak dizisi Eylül karakterini ve Eylül karakterine hayat veren oyuncumuz Gizem Güneş’i yakından tanıtacağız.

Al Sancak Dizisi Eylül Karakteri Kimdir?

Al Sancak Dizisi Eylül Kimdir? F16 Pilotu (Gizem Güneş)TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Al Sancak dizisi Eylül, F16 pilotudur. Eylül karakteri Al Sancak dizisine sonradan dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biridir. Diziye yeni katılan Eylül, Emre Dinler’in canlandırdığı Cengiz karakteri ile yakınlaşacaktır.

Al Sancak Dizisi Eylül Kimdir?

Al Sancak dizisine yeni katılan F16 pilotu Eylül karakterini oyuncumuz Gizem Güneş canlandıracaktır. İzleyiciler güzel oyuncumuz Gizem Güneş’i de merak etti. Bizler de Gizem Güneş’i yakından tanıtacağız ve Gizem Güneş kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gizem Güneş Kimdir?

30 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Güneş, Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Binbir Gece dizisiyle geçmiştir. 12 yaşında sektöre adım atan oyuncumuz, ilk çıkışını Kanatsız Kuşlar dizisinde hayat verdiği Cemre karakteri ile yakalamıştır. Ancak oyuncumuz özellikle Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle tanınmıştır. Gizem Güneş en son 2022 yılında Sadece Arkadaşız dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Gizem Güneş Yer Aldığı Diziler

2023 – Al Sancak / Eylül
2022 – Sadece Arkadaşız / Kübra (Konuk Oyuncu)
2022 – Adı Sevgi / Elif Öğretmen
2019 /2021– Kuzey Yıldızı: İlk Aşk / Feride Mollaoğlu
2018 – 4N1K: Yeni Başlangıçlar/ Bade Özkan
2017/2018 – Kanatsız Kuşlar / Cemre
2017 – İçimdeki Fırtına
2013 – Her Şey Yolunda Merkez
2007/2009 – Binbir Gece / Buket Evliyaoğlu

Gizem Güneş Resmi Instagram Hesabı

Güzel oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 217 ve 1.6 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Gizem Güneş’in resmi Instagram hesabı: @gizem.gunes

Gizem Güneş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Gizem Güneş’in sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Güzel oyuncumuz Gizem Güneş evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Gizem Güneş, uzun yıllardır Kerem Aygun ile birliktedir.

Al Sancak Dizisi Eylül – Gizem Güneş Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Gizem Güneş, son trendlere uygun giyinmektedir. Modayı yakından takip eden güzel oyuncumuz tarzıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizler önümüzdeki günlerde Gizem Güneş’in Al Sancak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, kullandığı aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Al Sancak dizisi Eylül kimdir? Eylül karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Güneş’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: