Al Sancak Dizisi Bitti Mi, Neden Final Yaptı? Geri Başlar Mı (TRT 1)

16.07.2023
2.678

Al Sancak dizisi bitti mi, neden final yaptı? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Al Sancak dizisinin başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali paylaşmaktadır. Yönetmen koltuğunda Can Emre’in oturduğu Al Sancak dizisi TRT 1’de yayınlanmaktadır. Al Sancak dizisinin neden final yaptığı ve geri başlayıp başlamayacağı da merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Al Sancak dizisinin neden bittiğini, erken final sebeplerini ve geri başlayıp başlamayacağını sizlerle paylaşacağız.  al sancak dizisi final yapti

Al Sancak Dizisi Bitti Mi?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Al Sancak dizisi Bozdağ Film imzalıdır. Al Sancak dizisinin ilk bölüm reytingleri oldukça yüksekti. Ancak, dizi zamanla yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı Pençe Timi’nin hikayesini anlatan Al Sancak dizisi reytinglerinde düşüş yaşasa da yapımcılar 2. Sezon için onay vermişti. Ancak yapımcılar geçtiğimiz gün ekibi arayıp projenin devam etmediğini söylemişlerdir. Kısacası Al Sancak dizisinin bittiğine dair çıkan haberler doğrudur. Al Sancak dizisinde çalan şarkılar:

Al Sancak Dizisi Neden Erken Final Yaptı?

Dizi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İlk bölümünde beklediği başarı yakalayan Al Sancak dizisi zamanda reytinglerinde düşüş yaşanmıştır. Fakat yine de dizinin yeni sezonda da devam etmesi bekleniyordu. Ancak başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali’nin paylaştığı Al Sancak dizisinin yapımcıları ekibe projenin bittiğini söylemiştir. Al Sancak dizisinin erken final yapmasının sebebi ise Bozdağ Film’in TRT 1’e yeni sezon için “Ağlayan Gelin” isminde bir dizi hazırlamasıdır.

Al Sancak Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Senaryosunu Atilla Engin’in kaleme aldığı Al Sancak dizisi 18 Ocak 2023 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Al Sancak dizisi sezon finaline ise 15 Haziran akşam yayınlanan 19. bölümü ile girmiştir. TRT 1’in sevilen dizisi Al Sancak’ın 2. Sezonda da yine ekranlarda olması bekleniyordu. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi Bozdağ Film önümüzdeki sezon için TRT 1’e yeni bir dizi hazırlamaktadır. Bu nedenle de Al Sancak için final kararı alınmıştır. Yani, Al Sancak dizisi 2. Sezon devam etmeyecektir. al sancak dizisi bitti mi final mi yapti

Al Sancak Dizisi Geri Başlayacak Mı?

Can Emre yönetmenliğinde çekilen Al Sancak dizisi, yapım şirketinin kararıyla erken finale gitmiştir. Önümüzdeki sezon devam etmeyecek olan Al Sancak dizisinin izleyicileri, dizinin geri başlayıp başlamıycağını da merak etmiştir. Al Sancak dizisinin yapımcısı Bozdağ Film, ekibi arayarak projeyi bitirdiklerini söylemiştir. Bunun nedeni ise yapım şirketinin TRT 1 için Ağlayan Gelin isimli diziyi çekecek olmasıdır. Yani, önümüzdeki sezon Al Sancak yerine Ağlayan Gelin dizisi yayınlanacaktır ve Al Sancak geri başlamayacaktır.

Al Sancak dizisi bitti mi, neden final yaptı? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. taner dedi ki:

  Güzel Filmdi .

 2. Isimsiz dedi ki:

  Al sancak final karari geri mi alindi 😊☺️

 3. isimsiz dedi ki:

  al sançak dizisi final olmasin kararlary geri alsalardy

 4. Melek dedi ki:

  Al sancak final olmasaydı çok güzel bir dizi

 5. isimsiz dedi ki:

  Yönetici abi al sancak final bölümü TRT 1 de yayinlanacakmi.

 6. Songül dedi ki:

  Dizi çok güzel final olmasaydı. Kararlarını geri alsalardı keşke.

 7. isimsiz dedi ki:

  Al sancak final olmasin çok guzel bi dizi

 8. İsimsiz dedi ki:

  Keşke final olmasaydı.ben çok sevmiştim o diziyi.kararlarını keşke geri alsalar.