Al Sancak Dizisi Aras Güneri Kimdir? Teğmen (İdris Nebi Taşkan)

26.01.2023
1.438

Al Sancak Dizisi Aras Güneri kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Atilla Engin’in kaleme aldığı Al Sancak dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenmiştir. İzleyiciler Aras Güneri karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aras Güneri karakterini oyuncumuz İdris Nebi Taşkan canlandıracaktır. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Al Sancak Dizisi Teğmen Aras Güneri kimdir? Aras Güneri karakterini canlandıran oyuncumuz İdris Nebi Taşkan’ı yakından tanıtacağız.

Al Sancak Dizisi Aras Güneri Karakteri Kimdir?

Al Sancak Dizisi Aras Güneri Kimdir? Teğmen (İdris Nebi Taşkan)Yönetmen koltuğunda Can Emre’nin oturduğu Al Sancak dizisi Aras Güneri, Deniz Piyade Teğmendir. Bozdağ Film imzalı Al Sancak dizisinin ana karakterlerinden biri olan ve ilk bölümden beri dizide yer alan Aras Güneri karakterine ise oyuncumuz İdris Nebi Taşkan hayat verecektir. Al Sancak Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikler:

Al Sancak Dizisi Aras Güneri Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Aras Güner’e oyuncumuz İdris Nebi Taşkan hayat verecektir. İzleyiciler oyuncumuz İdris Nebi Taşkan’ı da merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı İdris Nebi Taşkan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi projeyle tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız

İdris Nebi Taşkan Kimdir?

18 Ağustos 1997 yılında İstanbul Beyoğlu’nda dünyaya gelen İdris Nebi Taşkan, bir dönem profesyonel olarak basketbol oynamıştır. 17 yaşında yani, 2014 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisiyle sektöre adım atan İdris Nebi Taşkan, özellikle Fazilet Hanım Ve Kızları dizisiyle tanınmıştır. Kariyerinde ki yükselişi Zalim İstanbul dizisiyle devam ettiren oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Tufan karakterine hayat verdiği Gizli Saklı dizisiyle geçmiştir.

İdris Nebi Taşkan Yer Aldığı Diziler

2014 Muhteşem Yüzyıl
2015 Poyraz Karayel
2016 Arkadaşlar İyidir – Eren Kahraman
2017-2018 Fazilet Hanım ve Kızları – Yasin Demirkol
2019-2020 Zalim İstanbul – Civan Yılmaz
2021 Ölüm Zamanı – Tarık
2021 Baht Oyunu – Rüzgar Akcan
2022 Gizli Saklı – Tufan
2023 Al Sancak – Aras Güneri

İdris Nebi Taşkan Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 106 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi bulunan İdris Nebi Taşkan’ın resmi Instagram hesabı: @nebitaskannn

İdris Nebi Taşkan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizler de bu sebeple araştırdık. Ancak İdris Nebi Taşkan’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Al Sancak Dizisi Aras Güneri – İdris Nebi Taşkan Kıyafetleri

Yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken İdris Nebi Taşkan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bundan dolayı önümüzdeki günlerde oyuncumuz İdris Nebi Taşkan’ın Al Sancak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Al Sancak Dizisi Aras Güneri karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz İdris Nebi Taşkan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.