Aktris Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar Neresi (Disney+)

Aktris dizisi nerede çekiliyor? Mekanlarını ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Aktris dizisinin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme almaktadır. Yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu Aktris dizisinin başrollerinde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu yer almaktadır. Seyirciler Aktris dizisinin çekim mekanlarını da merak ediliyor. Bizlerde Soner Caner yönetmenliğinde çekilen Aktris dizisinin nerede çekildiğini ve çekim mekanlarını detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Aktris Dizisi Nerede Çekiliyor?

Senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı Aktris dizisi Disney+’ta izleyici karşısına çıkacaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Aktris dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştır. Ancak yapımcılar dizinin nerede çekildiğini henüz açıklanmamıştır. Bizler İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı Aktris dizisi seni çekimlerinin burada yapıldığını tahmin ediyoruz. Aktris Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Aktris Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Disney+’ta yayınlanacak olan Aktris dizisi BKM imzalıdır. Dizide Yasemin Derin karakterine hayat veren Pınar Deniz farklı kılıklara bürünecektir. Aktris dizisinin nerede çekildiği belli değildir. Ancak bizler dizinin İstanbul’da çekildiğini düşünüyoruz. Bunun sebebi ise oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olmasıdır. Aktris dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi tercih edilecektir. aktris dizisi çekim mekanları

Aktris Dizisi Çekim Mekanları

Başrolünde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı Aktris dizisi özellikle Pınar Deniz’in canlandırdığı farklı kılıklara giren Yasemin Derin karakteri sayesinde dikkat çekmiştir. Aktris dizisinin çekim mekanları da merak ediliyor. Fakat dizinin çekim mekanları net olarak bilinmiyor. Bizler, Aktris dizisinin çekimlerinde İstanbul’un farklı mekanlarının kullanıldığını düşünüyoruz. Aktris dizisi yayınlandığı zaman dizinin ve mekanlarını detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Aktris Dizisi Çekim Yerleri Neresi?

Yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu Aktris dizisi 31 Mayıs’ta dijital platform Disney Plus’ta yayınlanacaktır. Aktris dizisinin fragmanında da gördüğümüz gibi dizinin çekimleri için bir çok farklı yer ve mekan kullanılmıştır. Ancak dizinin çekim yerleri net olarak bilinmemektedir. Bizler yukarıda da belirttiğimiz gibi büyük ilgi görmesini beklediğimiz Aktris dizisinin İstanbul’da çekildiğini ve çekim yerlerinin de İstanbul’un bir çok farklı semtinde yer aldığını düşünüyoruz.

Aktris dizisi nerede çekiliyor? Mekanlarını ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: