Aktris Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri (Disney+)

02.12.2022
657
Aktris Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri (Disney+)

Aktris dizisi kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız. İsmi önce Avcı olarak belirlenen Aktris dizisi dijital platform Disney de yayınlanacaktır. Yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu Aktris dizisi gerilim, suç ve mizah türündedir. Aktris dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aktris dizisi kıyafetleri ve elbiseleri nereden? Sizlerle paylaşacağız.

Aktris Dizisi Kıyafetleri Ve Elbiseleri

Pınar Deniz’in Aktris dizisinde giydiği kıyafetler kombinler burada.Pınar Deniz’in Aktris dizisinde giydiği kıyafetler kombinler burada

Aktris Dizisi Yaseminîn giydiği Kombin ve KIYAFETLER Aktris Dizisi Yaseminîn giydiği Kombin ve KIYAFETLER

Adı önce Avcı olarak belirlenen dizinin yapımcıları isim değişikliğine gitmiş ve dizinin yeni aldı Aktris olmuştur. Dizinin başrolünde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu yer almaktadır. İzleyiciler Disney Plus da yayınlanacak olan Aktris dizisinin oyuncu kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aktris dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri sizlerle paylaşacağız.

Aktris Dizisi Yasemin (Pınar Deniz) Kıyafetleri

Aktris Dizisi Pınar Deniz KıyafetleriGüzel oyuncumuz Pınar Deniz, Aktris dizisinin başrolünde yer almaktadır. Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Pınar Deniz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde modayı yakından takip eden oyuncumuzun Aktris dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Aktris Dizisi Uraz Kaygılaroğlu Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken Uraz Kaygılaroğlu tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aktris dizisi başladığı zaman oyuncumuz Uraz Kaygılaroğlu’nun dizide giydiği tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Aktris Dizisi İpek Çiçek Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz İpek Çiçek güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmiştir. Bizler, Aktris dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli olmayan oyuncumuz İpek Çiçek’in dizide giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.Aktris Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri

Aktris Dizisi Şebnem Hassanisoughi Kıyafetleri

Azeri oyuncumuz Şebnem Hassanisoughi, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuzun hayranları onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aktris dizisi başladığı zaman oyuncumuz Şebnem Hassanisoughi’nin dizide giydiği tüm kıyafetleri ile kombinleri sayfamıza ekleyeceğiz.

Aktris dizisi kıyafetleri ile elbiselerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?