Akrep Selma Kimdir? (Bestemsu Özdemir)

Yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yapmış olduğu Akrep dizisi  seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Dizi severleri ekran başına toplamakta olan Akrep dizisinde en çok merak uyandıran karakterlerden bir tanesi de Selma karakteri oldu. Hem güzelliği hem de karakteristik özellikleri ile dikkat çeken Selma karakterini size bu konumuzda tanıtacağız. Akrep Selma Kimdir?Akrep Selma Kimdir

Akrep Selma Karakteri

Heyecanlı bir şekilde olayları devam eden Akrep dizisine yeni gelen Selma karakteri tüm dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. Selma karakteri hakkında detaylı bir bilgiye pek ulaşamamış olsak da Fikret ve Ferda’nın ilişkilerini etkileyecek bir karakter olduğunu düşünmekteyiz. Bizde sizlerle beraber Selma karakterini izleyip daha yakından tanıyacağız.

Akrep Selma Kimdir?

Akrep Selma KarakteriAkrep dizisinde Selma karakterine hayat verecek ve onu canlandıracak olan oyuncumuz Bestemsu Özdemir‘dir. Diziye gelişi ile tüm dengeleri değiştirecek olan oyuncumuz Bestemsu Özdemir’i merak eden okurlarımız adına haberimizin ilerleyen kısmında hayatından ve hakkındaki tüm bilgilerden bahsedeceğiz. Bestemsu Özdemir ve tüm bilgileri haberimizin devamında..

Bestemsu Özdemir Kimdir?

Bestemsu Özdemir, 22 Nisan 1992 yılında İstanbul’da doğan oyuncumuz 1.73 boyundadır.  İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünden mezun olmasının ardından oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2012 yılında yer almış olduğu Sakarya Fırat dizisindeki Melike karakteri ile yaşamıştır. İlk oyunculuk deneyimi başarılı bulunan oyuncumuz mesleğinde ve kariyerinde hızla yükselmiştir. Dizi oyunculuğunun yanı sıra Baba Nerdesin Kayboldum, Dünyanın En Güzel Kokusu2 ve Biz Size Döneriz gibi pek çok sinema filminde de yer almıştır.Bestemsu Özdemir Kimdir

Bestemsu Özdemir’in Yer Aldığı Diziler

2019 – Güvercin (İpek)
2018 – Ege’nin Hamsisi
2017 – Meryem (Beliz)
2017 – Kırlangıç Fırtınası
2016 – İçerde
2015 – Analar ve Anneler (Sevgi)
2014 – Kara Para Aşk (Nilüfer Denzer)
2012 – İstanbul Hatırası (Sultan)
2012 – Araf Zamanı
2012 – Sakarya Fırat (Melike Derbent)

Bestemsu Özdemir’in İnstagram Hesabı

Güzelliği ile pek çok kişinin dikkatini çeken Bestemsu Özdemir, instagramda aktif bir kullanıcıdır. Bestemsu Özdemir’in resmi instagram hesabında 230 gönderisi bulunurken, 412 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Takipçi sayıları her geçen gün artış gösteren Bestemsu Özdemir’in resmi instagram hesabı kullanıcı ismi ise: @bestemsuozdemir

Bestemsu Özdemir’in Sevgilisi Kim?

Bestemsu Özdemir'in Sevgilisi KimBestemsu Özdemir hayranlarının en çok merak edip araştırdığı konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Oyuncumuzun ismi Can Yaman, Çağatay Ulusoy ve Oğulcan Engin gibi isimlerle gündeme gelmişti. Ancak son zamanlarda ismi Ümit İbrahim Kantarcılar ile anılmaya başlandı. Bu iddiaların ardından ise çiftimiz bir eğlence mekanından çıkarken kameralara takıldı.

Akrep Selma Kıyafetleri

Akrep Selma KıyafetleriGünlük hayatında olduğu gibi dizide de giymiş olduğu kıyafetler ile oldukça dikkat çeken Bestemsu Özdemir’in Akrep dizisinde Selma karakterinin giymiş olduğu kıyafetler de merak edildi. Selma karakterinin kıyafetlerini merak eden okurlarımız adına Selma karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, pantolon, mont, kaban gibi kıyafetlerin marka, fiyat ve model bilgilerini de sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Başta Akrep Selma Kimdir? sorusu olmak üzere pek çok soruya sizler için yanıt verdik. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Akrep dizisinin oyuncu kadrosunu merak eden okurlarımız  Akrep Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri başlıklı konumuza göz atabilirler.

Etiketler