Akrep Dizisini Nasıl Buldunuz, İzlediniz mi Beğendiniz mi? (İzleyici Yorumları)

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlamış olan Akrep dizisini izlediniz mi, tanıtımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Akrep dizisi hakkında ilk görüşleriniz yorumlarınız nasıl? Akrep dizisi izleyicisi olarak bizlerde yorumlarınızı izlenimlerinizi sizlerle paylaşmak istedik ve sizlerden de Akrep dizisi ile ilgili görüşlerinizi almak istiyoruz.

akrep dizisini nasil buldunuz reytingleri izlenme oranlari

Akrep Dizisini Nasıl Buldunuz?

1441 Prodüksiyon imzası taşıyan Akrep dizisi yönetmenliğini Gökçen Usta yaparken senaryosunu Erkan Birgören yazıyor. Akrep dizisi oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Bekir Aksoy, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam ve Demet Gül yer alıyor. Akrep dizisinde işlenen konu gereği dikkatleri ilk bölümden üzerine çekti. Ferda’nın intikamı ile gözünü karartmış bir şekilde davranması seyirci bazen kızdırsa da neler olacak merakıyla kendini izletmeyi başardı.

akrep dizisi izleyici yorumlari

Akrep Dizisini İzlediniz mi?

Akrep dizisini izlediniz mi? Akrep dizisinde işlenen konuyu doğru buldunuz mu öncelikle olanları kısa bir özetini sizlere yazarak Akrep dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi yazmanızı isteyeceğiz.

Akrep dizisinde Berna ailesine düşkün hiçbir şeyden haberi olmayan bir kadındır. Henüz 1 yaşında iken annesi tarafından terk edilen Ferda Berna’nın üvey kardeşidir. Perihan Ferda’yı 1 yaşındayken terk etmiş ve Berna’nın babası ile evlenmiştir. Perihan’ın tek amacı kızı Berna ve ailesini korumak iken Ferda’nın intikam hırsı gözünü karartmış ve annesini üzmek için Berna’nın elinden her şeyi almaya yemin etmiştir.

Akrep dizisi begeni yorumlar

Ancak Ferda’nın planları da istediği gibi gitmez ve Fikret’in sevgilisi olduğunu Berna’ya söylediği an Berna’ya attığı tokat ile Berna yere düşer kafasını çarpar ve ölür. Ferda bu suç için kendine ortak olarak Aras’ı seçer. Aras Ferda’ya olan gönül borcundan dolayı ona yardım eder ve Berna’yı Sapanca Gölü’ne atarlar. Cinayet bu şekilde unutulup gidecek zannederken asıl sorun bundan sonra başlar. Çünkü polis Berna’yı bulur ve faili aramak üzere araştırmalara başlar.

Akrep Dizisini Beğendiniz mi?

Akrep dizisi ilk bölümünde kısaca bunlar olmuş olsa da konu gereği yine ailece izleyemeyeceğiniz bir dizi. Çoluk çocuğun ekran başında olduğu bir saatte yayınlanan Akrep dizisi konusu yasak aşk, annenin ölümü, intikam hiçbir şey uygun ve olumlu konular değil. O yüzden Akrep dizisinin ailece izleneceğini söylesek de bu dönemde bu tarz diziler çok seviliyor. İzleyiciler yasak aşk, intikam tarzı dizileri daha meraklı sürükleyici bulduğu için izliyorlar. Konusu gereği Türk aile yapısına uymuyor olsa da seyirciler severek izlediği sürece bu tarz diziler daha çok olacaktır.

akrep dizisini nasil buldunuz

Akrep Dizisi İzleyici Yorumları

Akrep dizisi izleyicisi olarak konusunu uygun bulmasak da oyuncuların başarısı yadsınamaz. Akrep dizisi izleyicisi olarak sizlerin yorumlarını nasıl? Akrep dizisini beğendiniz mi? Akrep dizisi başrollerinde yer alan Bekir Aksoy, Evrim Alasya, Demet Akbağ’ın başrol performansları nasıl? Akrep dizisi konusunu nasıl buluyorsunuz? Akrep Dizisinin Reyting Sonuçlarına baktınız mı?

Akrep dizisinde her şeyin suçlusu Perihan iken asıl suçlunun Ferda gibi görünmesini ya da Ferda’nın Berna’nın eşini kandırıp Berna’yı öldürmesi gibi büyük suçlar işlemesini nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı Akrep dizisi hakkındaki görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

İzleyici Yorumu: Akrep dizisinin ilk bölümünü izledim. Genel olarak beğendim, sürükleyici bir senaryosu var ancak bu kadar entrika ve kötülük ekrandan neden var bir türlü anlamadım. Ayrıca Akrep dizisinin ilk bölümünde bu kadar çok öpüşmeli sevişmeli sahnenin olması da bir çok ailenin çoluk çocuğu ile izleyemediği bir dizi olarak görmesine neden olmuştur. Kısacası dizi güzel olsa da açık saçık sahneleri ile Türk gelenek göreneklerine uymadığı ve çok yüksek oranlarda reyting alamayacağı kanaatindeyim. Siz beğendiniz mi Akrep dizisini?

Yorum yaz

98 Yorum

 1. Nasıl bir sahne bu ara ba adamın üstünden geçiyor çok çirkin sacmaladılar artık bukadar mı oyuncular rol yapamaz yapmacık ve samimi deyiller

 2. Avatar Mine Yıldız

  Kızlarda hep şöförleremi aşık olur bu kadar kötü bir senaryo ben yazsam daha iyiydi

 3. Avatar Mine Yıldız

  Senaryosu bu kadar berbat bir dizi hiç çekilmedi tek iyi şey Demet Akbağ .tam bir acemi işisenaryo.

 4. Hepten saçmaladınız.Aynı evdeyken ferda kapıdayken damat buhar şeklinde ferdanın evine gidip bilgisayardan görüntü alıyor.
  Yazacağınız senaryonun….

  Komedi diye oynayın..

 5. senaryosu baştan sona saçmalıklarla dolu bu dizide değerli ve çok sevdiğim demet akbağ ne işi var nasıl kabul etti anlamadım gerçekte hiçbir anne doğurduğu evladına düşmanlık yapmaz gerisini boşverin

 6. Ülkede ki senarist geçinenler biraz gidin nerede eğitim veriliyorsa kendiniz biraz eğitin. Milleti de aptal yerine koymayın.

 7. Mezarlık sahnesi kadar saçma bir senaryo daha olamaz. Ne ara o mezar hazırlandı , fotoğraflar gömüldü ,mezar çok eskitildi , mezarlıklar yolgeçen han ı mı dingonun ahırı gibi kazmak kürek mezarın açılması için kimden izin alındı v.b. Herhalde konu , hikaye bitti ,tıkandı diziyi uzatmak için böyle saçmalandı.

 8. Avatar Haluk Karaca

  Dizinin son iki bölümünde,Ahmet karakterindeki mafya babası,Fikret’i kaçırıp işkence yapıyor,şirketteki hisselerinin devri için zorla belge imzalatıyor.Daha sonra öldürtüp arabasının içine koydurarak yola bırakıyor.Sonra gidip Perihan’a Fikret ölmeden önce şirket hisselerini bana sattı diyor.Polis,hiçbir şekilde, gerek önceki telefon ve mobese kayıtlarından, gerekse de eşzamanlı yapılan işkence ile öldürülme ve şirket hisse devirlerinden şüphelenip Ahmet’in peşine düşmüyor,onun hakkında işlem yapmıyor.Kaldı ki şirket hisse devri,helvacı kağıdına imza attırılarak yapılmaz. Devir bedeli ile ilgili banka kayıtları,noter evrakları imza sirkülerleri,ticaret sicil kayıtları filan olması gerekir.SEYİRCİYİ BU KADAR APTAL YERİNE KOYMAK BİRAZ AYIP OLUYOR.Severek izlediğim bu dizide, bu kadar aptalca kurgu hataları olmamalıydı.

 9. Bu kadar saçmalık şiddet acımasızlık ne bu ya gerçekten çok saçmaladınız tam bir mafya dizisine döndü birdaha seyretmeyi düşünmüyorum zorbalıkla herşeyin yapılabileceği gibi yanlış mesajlar veriliyor. Çok yazık seyirci aptal değil bir sürü dizi var diğer tarafa geçiverir.

 10. Avatar Hatice ATİLLA

  Bu kadar saçma bir dizi olamaz….Seyircisini bu kadar aptal yerine koyan da bir dizi de olamaz, yakındır SON bulması….

 11. Akrep dizisi çok güzel başladı derken içeriğine mafyayı ilave edince çirkinleşmeye başladı gençliğe bunları mı öğretiyorsunuz yazık beğenmiyorum artık bende izlemryeceğim
  Bilginize

 12. Yapımcılar bu diziyi izleyenlerin çoğunluğu kadın, ve kadınlar mafiya konulu dizi sevmez ve izlemez. Çok yanlış yaptınız. Mafya kılıklı birini diziye getirip Fikreti diziden anlamsız bir şekilde çıkarmanızı hiç anlamadım. Dizi final yapsın saçma sapan uzatmalara hiç gerek yok zaten seyirciyi kaybettiniz.

 13. Dizi artık saçmalamaya doğru gitmeye başladı…bugünkü bölüm çok saçma gidiyor…atrik pembe diziye dönmek üzere…hala da bu peri akıllı kadını güya canlandırıyor ki çok saçma sapan davranışları var….avukat kız o tamamen değişik zaten….aman böyle giderse zaten bugün izlediğim son bölüm olacak. .

 14. Dizi harika neden finalya onca emek ağzınıza bir parmak balçalıp dizin izlemesi gereken yer de sonlandrmayın oyuncular başarılı fatoş

 15. Dizi harika neden finalya onca emek ağzınıza bir parmak balçalıp dizin izlemesi gereken yer de sonlandrmayın oyuncular başarılı

 16. Bu geceden sonra bu dizi benim için bitmiştir. Yıllardan sonra bir adam çıkıp gelecek, dùnyanìn en gùzeli en değerlisi en akılsı olan akrepi memnun etmek için Fikretin hisselerini zorbalıkla alacak ve aileye kötülük edecek. Senarist sen yaz sen seyret dizini.

  • Dizi artık saçmalamaya başladı . Zorla imza almalar , sürekli kapı arkası dinlemeler . Perihan hanım da işi gücü yok kızının hayatı ile oynuyor …… çok sıkıcı ve saçma …..

  • Kelimesi kelimesine katılıyorum bu yorumunuza. Küçük çocuğu o yaşta annesiz ve babasız bırakabiliyorlar. Senariste sormak lázım, senin anan baban yokmu, senin çocuğun yokmu? Hangi vicdanla yazılabilir böyle bir şey

 17. Diziyi uzatmak için diziye mafyavari adamlar katmaları çok gereksiz oldu. Bu tip dizileri hiç çekemem. Akrepin konusu farklı başladı izleyiciyi çekti ama dizi saçmalaşıyor. Keşke reytingler artmasaydı da dizi mantıklı bir şekilde bitirilseydi. Reytingi yükselen bütün diziler ayni akibete uğruyor. Başladığį konudan uzaklaşıp alakasız hikayelerle saçma sapan bir hale geliyor.

 18. Avatar inandırıcı senaryolar isteyen seyirci

  Başta Ferdanın hapisanedeki sahnelerini görünce, kötünün cezalandığı , her zaman kazanmadığı farklı bir senaryodur diye umutlanmıştım. Yanılmışım bu da klişe dizilerden biri. Reyting uğruna mantığa aykırı saçmalıklar bu dizide de karşımıza çıktı. Kız kardeşinin ve görgü taniğının katili kadın hapiten çıkacak, entrikalara ve kötülüğe devam edecek gibi görünüyor.
  Perihanın kızını bırakıp hiç aramamasının mantıklı bir açıklaması vardır diye düşünmüştüm. Bu konu da havada kaldı. Duru ile Aras arasında aşk var mı yok mu daha anlaşılmadan ne ara hamile olduģu da başka mantık hatası. Böyle giderse reytingler düşüşe geçecek diye düşünüyorum.

 19. Avatar inandırıcı senaryolar isteyen izleyici

  Başta Ferdanın hapisanedeki sahnelerini görünce, kötünün cezalandığı , her zaman kazanmadığı farklı bir senaryodur diye umutlanmıştım. Yanılmışım bu da klişe dizilerden biri. Reyting uğruna mantığa aykırı saçmalıklar bu dizide karşımıza çıktı. Kız kardeşinin ve görgü taniğının katili kadın hapiten çıkacak, entrikalara ve kötülüğe devam edecek gibi görünüyor.
  Perihanın kızını bırakıp hiç aramamasının mantıklı bir açıklaması vardır diye düşünmüştüm. Bu konu da havada kaldı. Duru ile Aras arasında aşk var mı yok mu daha anlaşılmadan ne ara hamile olduģu da başka mantık hatası. Böyle giderse reytingler düşüşe geçecek diye düşünüyorum.

 20. Ben bu dizide Bernanın,suya düştükten sonra ayıldığını düşünüyorum , Perihan hanımın evdeki yardımcısı nın telefonla görüştüğü kişide Berna olabilir , ve öç almak için kendini saklayabilir , ayrıca Ferdağ da zaten geçirdiği zor hayattan sonra tamamen insanlığını ve ruhsal sağlığını kaybettiğinden tedavi görmesi gereken tehlikeli bir kişilik olmuş yani köşeye sıkıştığı zaman her şeyi yapabilecek halde ,dizideki Duru karekteri çok özel bir güzellik, hepsi harika oynuyor , Perihan hanıma gelince ,zor şartlar altında kızını bırakmış olabilir fakat onu hiç aramaması kızı Ferdağyi sevgiden mahrum bırakarak ailesiyle tanistirmayarak çok büyük bir yanlış ve devamında trajediye sebep olmuştur
  ANNE doğuran bir varlıktır hiç bir anne ne olursa olsun çocuğunu asla bırakmaz istisnalar tabiiki vardır, işte bu annede böyledir ve bedelini de diğer kızını kaybederek ödemiştir,

 21. Ohhh. Ne. Alaaa. Bir insanı öldürmenin cezası da yokmuş. Ferda ceza almadan çıktı cezaevinden. Bu dizi bu saatten sonra bitmiştir bizim için. İstediğini öldür ..Cezası falan yok …Nasılsa hemen dışardasın… Bu ne yaaa.. Aynı şeyi yaşayan insanların neler hissettiğini bir kez olsun düşünün senaristler…

 22. 9. bölümde Ferda Ayşemi kızı olarak tanıyor, 12. bölümde avukatı ile görüşmede kızı Ayşemi tanımadı. Bu nasıl senaryo??? ))

 23. Avatar Bülent akdağ

  Dizi güzel seyrediyorum…tek saçma gelen aras ve duru ilişkisi….ortada bir ilişki göremedik ve saçma sapan bir şekilde duru hamile…hiç olmadı senaryonun bu kısmı….bugünkü bölümde de hizmetli hacerin ferdayı hapishanede öldürtmeye çalışması da senaryoda gereksiz bir bölüm..bence

 24. Avatar Nihat Yıldırım

  Karakolda göz altına alınan kişilerde hiç bir metal eşya bırakılmaz ifadesi alınan hanfendi küpeli bu ayrıntı dikkatinden kaçmış olabilir

 25. Avatar Gonca Bayrak

  Demet Akbağ in olduğu her dizi her film her komedi her tiyatro ne olursa zevkle izlenir izliyorum da… Kendisi dev usta başarılı bir isim. Çok seviyorum … Başarılar ve saygılar diliyorum kendisine…

 26. Duru diziden çıksın ja çok sıkıldım . Onun yüzünden bakamıyorum diziye.

  • Duru çok hoş ve çok asil bir kız. Cok da iyi bir oyuncu, geleceği parlak. Dizide Merve karakteri daha rahatsız edici. Ama herkes rolünün gereğini yapıyor .

 27. Dizinin final yapacak olmasına çok seviniyorum, asıl akrebin çocuğunu doğurup atan ve hala nefret eden anne karekterinin olduğunu kabul etmeyen zihniyetler için final yakışır bir son

 28. Dizide, Ferdanın yaptıkları insanı hayretler içerisinde bırakıyor fakat artık cezasını çekmenin zamanı geldi herhalde, ya Arasa ne demeli bu kadar iyi niyetli bir insan bile nasıl kadını göle atıyor belki henüz ölmemiştir en azından ambulans filan çağırmalı asla Ferdanin dediğini yapmaması gerekirdi birde kalkıp Duruya yaklaştı
  Duru bu işi öğrense annesini ölmüş halde bile olsa gole atan biriyle ilişkiye girermi ama belki Durunun annesini dizide yaşatabilirler yani Ferdağ hastalıklı bir insan .sahiden etrafindakileri zehirliyor

 29. Akrep dizisini çok beğenerek izliyorum.oyuncular çok yetenekli özellikle evrim alasya ferda karakterini harika oynuyor.kesinlikle erken final yapmamalı herkesin emeğine sağlık.

 30. Akrep dizisini çok beğenerek izliyoruz o an işimiz olsa bile kaydedip izliyoruz, bence dizi devam etmeli büyük oyuncular dizi de birçok gerçek hayat var konu uzatılması lazım sıkmadan heyecanla devam ediyor saçma sapan savaş vurdulu kirdili diziler daha çok takip edilen dizi haline geldi bunlar gerçekler, şöyle düşünelim bu olay yaşanmış olabilmesi yüksek bazı dizilerde dahil, ancak diğer yaşanmış hayat hikayesindn diye adlandırılan bazı dizilerde binlerce kurşunun silahlı adamların arasından sıyrılıp çıkanlar var hiçte birwey olmuyor özendirici izledikçe insanlar bende yaparım havaların da güç elde etme çabasında örnek alınacak değilde gerçekçi ders çıkartılacak diziler yapılması yayınlanmış olması taraftarıyım binlerce silahın arasında koşarak bir adam başrol oyuncusu diye kurtuluyor olması bence daha saçma, kefaret, alev alev, akrep bunlar dizilerde devam etmeli savaş bir başrol oyuncusu maşallah herkesi yakıp yıkıyor o öyle olunca gençler özeniyor ama maalesef ki herkes onlar kadar şanslı değil 😊🙋🏼‍♀️

 31. Hacer iyi niyetli değil muhtemelen para şantajı yapacak ferdaya.Ama dizi yalpalaya yalpalaya gidiyor.Daha hızlı olması lazım.Diziyi izlerken internetten haber takip edip whatsapp dan mesaj okuyup atıyoruz.Birde sapanca ile istanbul arası 10 yada 15 dakika galiba.Ferdağ anında gitti adamıda hallettikten sonra anında geldi!!Biraz özen lütfen.Teşekürler lütfen.

 32. Gereksiz yere konu uzadıkça uzuyor.Cinayeti öğrenen saklıyor şakamı kardeşim bu!Senaryoyu yazan kişi yada kişiler final senaryosu geliyor haberiniz olsun.

 33. Bir dizi bukadar saçmalar yazık

  • Dizi benim ilgimi çekmedi. Sürükleyici değil. Ne zaman baksam şahıslar arasında aynı konunun tartışması. Demet Akbağ’ın komedi oynamasını tercih edetim
   Perş.günü 20.00 de Akrep’in önce eski bölümü zâten oynuyor. 16.30 da “Söz” dizisinin yerine 2 haftadır Akrep’in eski dizisini vermeniz çok gereksiz.

 34. Allah aşkına evrim alasyanın boyunun 1.67 olduğunu yazıyorsunuz
  Eminmisiniz ………..
  onun boyu olsa olsa 1.57 dir
  Ayriyeten oyunculuğunu beğenmiyorum
  Şımarık abartı tavırları itiçi

 35. Diziyi çok beğeniyoruz ama perşembe ye alıninca seyredemiyoruz cuma iyiydi cumartesi ye alınması mümkün mü

 36. Merhabalar, akrep dizisini ilk bölümden itibaren beğenerek izliyorum, final yapılacak olmasına üzüldüm. Reytingi yeterli görülmüyor olabilir ama izleyicileri de unutmamak ve bu kitleye saygı duymak gerekir. Çalışanların emeğine ve bizlerin izlencelerine yazık etmeyin, devam etmesinden yanayım ve sıkı izleyicisiyim. Dizinin çok uzun devam etmesi dileklerimle saygılar, başarılar.

 37. Merhabalar, ilk bölümden bu hafta 8. bölümünü izledim basında yer alan final yapılacağı söylentilerine üzüldüm. Her dizi reyting rekoru kıracak değil elbet bir izleyici kitlesi var o oran nasıl hesaplanır bilemem ama bizlere haksızlık olduğunu bilmelisiniz ben ne kadar uzun sürerse izleyeceğimi söyleyebilirim ve dizinin devam etmesini arzu ediyorum. Saygılar, başarılar.

 38. Akrep dizisi oyunculari ve senaryosu güzel.Farkli bir konu.Dizinin perşembe gününe alınması iyi oldu.Ilgiyle izliyorum.

 39. Akrep dizisi çok güzel, sürükleyici.Persembe gününe değiştirilmesi iyi oldu.severek izliyorum.Oyunculari ve senaristi tebrik ederim.

 40. Senariste sormak istiyorum akrep kim, doğurduğu bebeğini acımasızca terkeden, en ufak bir suçluluk duygusu bile duymayan ve hala nefret eden ,gücüyle zehrini hala Red ettiği kızına akıtan anne müsveddesi mi yoksa hayatı çalınan ve yanlışların içine sürüklenen kızı mı yani bu senaryoyu hangi ruh halinizle yazıyor ve akrep olarak yanlış bir rolü seyircilere empoze ediyor sunuz,haksızlık yaptığınız, yazdığınız

 41. Avatar derya kaya

  yemin ediyorum bunu yazan hasta..bu kadar saçmalıgı nasıl birarada yazabiliyorsunuz..demet akbag pes dedim.böle bie senaryoyu kabul etmiş olmasına..

 42. Bakıyorum çoğunluk diziyi tenkit ediyor Ne istiyorsunuz şiddet,mafya bozuntuları,cinayet,her sahnede tabanca olsun öylemi?…Geçin bunları gayet güzel seyredin hepsi de rolünü gayet güzel oynuyor konu da güzel daha ne istiyorsunuz nokta

 43. Avatar Menderes BEYAZKUŞ

  Akrep dizisinde henüz konunun gidişatı çarpışık olup seyircinin kafasını bulandırmakla kalmayıp aile büyüklerinin cinsiyet takıntılı yanlışlıklarının yeni yetişen çocuklarında oluşacak eğitim, ahlak ve terbiyeden yoksun olacaklarını düşünmeksizin yaratılmış bir senaryo, ayrıca pandemi gününde insanlar kendini eğlendirecek dinlendirecek bir yapım izlemek ister, nerden buluyorsunuz böyle sinir bozucu hikayeleri, masrafa yazık, millet para kazanacak diye mecburmusunuz bizi sinirlendirmeye, ne var da güzel densin, ayrıca oradaki Perihan ve ferda nede iştahlı ve abartılı oynamışlar, adam akıllı senaryo zaten onlara sunulması şimdiye kadar demek ki, yazıklar olsun ki yapımcıya yönetmene masraflara, ortalığın halini ballandırıp sunmak istemişsiniz, hikayeyi ya ucuza aldınız yada gıcık olduğunuz bir zenginin açıklarını döküp oh çekiyorsunuz herhalde, utanmıyormusunuz birde beğenilmişmi acaba demeye, yetti artık, nerde kaldı kadın hakları, hani, hala kadını rezil çekip ekmek yiyorsunuz, ayıp ayıp meslekten utanın da doğru dürüst yol çizin, güzel neye denir öğrenin artık, toplumu kazanç uğruna parçaladığınızı düşün artık, senaristler de tv.haber seyredip ikide uydurup yazmaya alışmış, tv. Kullanıp milleti şiddete zorlamayın, bir gün sizinde başınıza gelebilir diye düşünün olur mu.

  • Yorumlar neden negatif ne istiyorsunuz mafya olsun şiddet olsun cinayet olsun tabancalar her sahnede patlasın bunu istiyorsunuz bu diziyi beğenmeyenler anlaşıldı

 44. Akrep dizisini beğenerek izliyoruz, genelde arkadaşlarım danda aynı yorumu dinliyorum bazen kaydedip izliyoruz demet akbagin bos bir dizide oynamayacagini düşünüyorum tek problem baştan takibi olan diziler var bunu merak eden izleyici kitlesi var diziyi ya sali ya cumartesi gününe çekerseniz reytinki zorlayacak düşüncesindeyim, dizi son derece gerçekçi oyuncular süper sürükleyici hızlı 👍

 45. Aile seyreddilecek dizi değil Anne Annea anne çocuklar ve torunlar saçma yalan intikam içerikli lütfen güzel bir diziler konulmasını. rica ediyoruz

 46. Konu çok iyi demet akbağ muhteşem ama ipek rolünü oynayan adini bilmediğim oyuncunun diksiyonu yüzünden izlemek işkence e harfini a olarak konuşmasi yüzünden son derece antipatik inanın dizinin kalitesi düşüyor demet akbaga yazık oluyor

 47. Duru karakterini ne kadar salak yapmışsınız. Canlandıran kişide bayağı uymuş. Nerden buldunuz bu kadar antika bir oyuncu.

 48. Avatar Zeynep Şahin

  Dizideki akrep Ferda değil bence annesi (Demet Akbağ) bu ne gaddarlık dedirtiyor.1 yaşındaki kızını yaşarken gömen birini haklı bir konuma getirtmez umarım senaristler!!!!

 49. Cami avlusuna çocuğunu bırakan ananın kültürel olarak yuhalanmasına alışmışken herkese şizofrene bağlamaya teşvik eden bir dizi…Demet Akbağ okudu da senaryoyu nasıl kabul etti anlamadım yani Ferda psikopatlaşsa yeri ama klasik görgüsüz ve dedikoducu elle gelen düğün bayramdır kadınlarından yani cömert olana hayhay diyen düşük kalite bi kadın mı yoksa intikam psikopatı mı ya da sevgisizlik safı mı…anlaşılmıyor ki birbiriyle çatışıyor mimikler söylemler yani sevmeye sevmeye kaş göz oynatıp eskort edalarında takılan bi kadın intihar ederken sen haklıymışsın kardeşim diyince saçma olmuyor mu sizce de ama ben despot hem suçlu hem güçlü bi ciğersiz ananın ister fahişe ruhlu olsun ister tuz ruhlu sonucu kendi sebebidir olan bir kıza gaddarlığını sempatik göremiyorum…

 50. Dizi çok güzel en azından konu farklı bıktık zorla evlenip sonra birbirine aşık olan çiftleri izlemekten oyuncular çok iyi

 51. Diziyi çok sevdim ama yasemin adlı bayan hiç hoş degil filmi bozuyor eski sevgilisi yerine başka bayan koysanız mutlu oluruk izleyici olarak devam ederse o bayanla daha izlemek iyi yayınlar

 52. Avatar Mine Yıldız

  İlk bölümü fena değildi ancaaak.bu akşamki bölüm senaryo okadar saçma okadar basit ki umarım ekranlardan çabuk kalkar.Zaten sırf Demet Akbağ var diye izliyordum.

 53. Dizide Fikret rolündeki şahıs çalıştığı şirket sekreterine “AVUKAT BOZUNTULARI HALA GELMEDİMİ” diyerek Hukuk sistemimize karşı fütursuzca bir uslüb kullanmıştır.Avukatlık mesleğini bu denli aşağılayarak ve ayaklar altına alarak reyting yapmaya çalışan dizi ve senaryolara asla prim yaptırmamalıyız..Adaleti temsil eden hukuk mesleği organlarını bu denli aşağılamaya çalışılarak biryerlere gelmeye çalışmak maalesef içler acısı..Bu saatten sonra bu dizi ailemizde yayından kaldırılmıştırrr…

  • Çok güzelde ülkede adalet hak hukuk varmı ki ?….
   avukatlara zaten hiçbir değer verilmiyor aynı doktorları aşağıladıkları gibi anlayana…

 54. Dizi sıradan Türk dizisi aynı teraneler bunda da var. Kırmızı Oda varken başka dizi izlemek Kırmızı Oda’ya hakaret olur.

 55. 7-8 kişi arasında geçen diziler bir süre sonra sıkıcı olur..zengin evin torunu fakir kuaför kıza aşık olur.
  Anne evlat ilişkisini zedeleyen ve intikam uğruna eniştesi ile beraber olan bir kadının olduğu dizi..konu çirkin, mesajlar çirkin.. demet akbağ adına üzüldüm..

 56. Senaryo vasat. Az kişi ile okeye dönmeye çalışıyorlar. Eşime ilk bölümde bu dizi fibal yapar demişrim.

  • Katılıyorum.senaryo mantık hataları ile dolu.oyuncular çok iyi ama senarist bu diziye final yaptırır 5-10 hafta içinde

 57. Demet Akbağ için pek uygun bir karekter olmamış, yinede oyunculuğunu severek izliyorum. Evrim Alasyaya kötü Kadın rolü tam oturmuş 🙈
  Dilerim Final kararı ertelenir 🙏

 58. Herkes birbirinin annesi çıkıyor, senaryo berbat… Oyuncuların ismine bakarak iyidir diyip izledim, sırf kadrosu için ikinci bölüme bile katlandım. İnsanların zekasıyla dalga geçiyorlar. kaliteli oyuncular bile yaptıkları işe inanmamış olacak ki rolleri hiç kıvıramamışlar, oynamak için oynamışlar. Zamanıma yazık oldu…

 59. Hiç güzel bir dizi değil bence.Roller ana kız değil kardeş gibi olmuş.Ne anne yaşlı nede kızı genç görünüyor.Aile yapımıza uymuyor.Aileyle izlenecek dizi değil.Kesinlikle.

 60. Avatar Alper kadavra

  İnsanın el emeğini mesleğini kötülemeye kimsenin hakkı yok kuaför leri kötülemeye onları hor görmeye kimsenin hakkı yok bizler elimizle namusumuzla çalışan kuaförleriz biz kuaförler olmazsak sizler hiç birşekilde ekranlara da güzel görünemez siniz

 61. Avatar Güler Pirşen

  Konusu, çekimleri ve oyuncu seçimiyle kaliteli ve zevkle izlediğim bir dizi ben çok beğendim asla final düşünmesinler. Aile yapısına ters diyen izgüzarlar da gündüz kuşağındaki reality showlari aile yapısına daha mı uygun buluyorlar acaba?

 62. Dizi oldukça güzel sebebi ise günümüzde hâla böyle şeylerin var olması. Kötü tarafı akrep burcu insanların neşer yapabileceklerini ifşa ediyor olması. Göze batan detaylar ise eşyaların, giyim tarzlarının, hatta perihanın evinin merdivenleri dahi akrepi anımsatıyor olması.. Dizinin adı akrep ama davranış ve alınan intikamdan dolayı öyle olmasını isterdim. İlle her sahnede gözümüze sokar gibi akrep detayı veya akrepi hatırlatan objeler tasarımlar olmak zorumda değil.

 63. Saçmalık aile değerini yerlere seren ahlak yoksunu konuları marifetmiş gibi topluma yansıtmışlar. Hiç hoş değil. İğrenç.
  Oyuncular zaten felaket artık izlemem

 64. Avatar Ayşe Tütüncü

  Ilk bölüm epey sürprizliydi ama 2.bölüm sönük geçti… Bir de yillarin komedi oyuncusu Demet Akbağ ters köşe yapmış olması iyi sayılabilir ama boyunca torunları olan bir Anneanne rolü için uygun olmamis, Evrim Alasya nin annesi gibi değil ablasi gibi duruyor. Alışamadım bu görüntüye

 65. Cok sinir bozucu,Ferda Şahika dan da beter, insanı geriyor,aile yapısını bozacak böyle dizilere yer verilmemeli,annesi hernekadar suçlu olsada kardeşinin varlığından bile haberdar olmadığı kardeşinin kocasıyla beraber olan gerçek bir akrep gibi kadın, ben beğenmedim,inşallah tutmaz,Demet Akbağ böyle kötü bir senaryoda nasıl oynamış bilemiyorum

 66. Avatar meltem ayverdi

  İçimizin sıkıldığı…olmadık deneyimlerden geçtiğimiz şu zorlu günlerde de bizi KÖTÜLÜKLE buluşturdunuz ya…..tuttuğunuz TAŞ olsun….

 67. Demet Akbağ’ın bu kadar kotu mesajlar veren bir dizide oynaması saskinlik verici daha ötesi kabul edilemez. Oyunculuğunu konuşturacak baska konulu dizi mi bulamamış.
  Annenin kızına ilk verdiği mesaj: zenginlerin yasmina kavuşmak için cinayet islemelisin, öldürmek mubah yani.. intikam duygusuyla coşan onursuz bir yasam sürüklüyor insanlari.. insanlra kardes katili olmayı, aldatmayı asiliyor.
  Sanki Turk toplumunu daha da bozmak için yapılmış özel bir senaryo..
  Zaten yeterince silahlı, şiddet içeren, ölümün kavganın eksik olmadığı, kanın oluk oluk aktığı bunca iğrenç diziye bir yenisi eklenmiş..
  Yazıklar olsun senaristlere, kendini yazar zannedenler.. guzel duyguları yansıtan, eğiten, iyi ve erdemli insan olmanın güzelliğini anlatan hic mi birsey yazamiyorsunuz.
  Eğitici diziler yapin da dünyaya insanlığa bir katkınız olsun.. insanlar zaten ac sefil uzgun, bir sürü ölüm yasiyoruz, hastalığın öldürmediklerini siz mi oldurteceksiniz taktik vererek. Açık sahneleri henüz görmedim bir de namussuzluk var..
  Yuhhh size yuh..
  Hic mi öğretecek iyi bir şeyiniz kalmadi..
  Haydutlar ülkesi Amerika bile aile içi dogru iletisim tekniklerini, uzlaşmayı, paylaşmayı anlatıyor film ve dizilerinde. Yazıklar olsun yazana, oynayana, ekrana koyana ,onaylayan RTÜK denen kurumsuzluga.

 68. Dizi berbat ötesi. Şans vereyim dedim ama yarım saatimden oldum. Daha fazla katlanamadım saçmalıklara. Sahneler acemice ve hiç inandırıcı değil. Diziye harcanan para ve zamana yazık. Hiçççç olmamış

 69. Avatar Çok kötü yaa

  Demet Akbağ var diye izleyim dedim. Tam bir fiyasko ! Hatta Demet bile kötü oynuyor. Senaryo ve kurgu mantığın sınırlarını zorluyor. Harcanan paraya ve izleyicinin zamanına yazık. Ülkede bu kadar senaryo çıkacak hikaye varken bu saçmalıkları yazanları tebrik ediyorum.

  • Igrenc ötesi, konu mide bulandırıcı. Maaile herkes ekran başındayken.. takdire şayan👏👏👏
   Bu kadar zengin bu kadar salakça tedbirsizlikler, polis de mi yok ülkede.Mantik da mi yok kimsede.. Tabi bu kadar beyinsiz seyirci varken diyorsunuz kurgudan ne anlasın millet ..di mi!!!!
   Yakında adami ekranda öldürür ciğ etini yedirtirsiniz oyuncu denen çig sut emmislere.

 70. akrep o Kadar beyenmedim annesinden intikam almak icin kiz kardesinin esiyle bile bile ask yasiyor cok cirkin yüzsüzlük almis gidiyor kendisi nasil ayni annesi gibi kendininde bir baskasindan kizi olmus yanindaki kizina daha cok Sevgi vermis .ayrica demet akbag yani anne ve Zengin kadin rolunde o Kadar zenginsin kapida adamlar bile yok istedigi zaman elini kolunu saliya salliya giriyor utanmaz bir sekilde yüzsüzce konusuyor göya intikam bir kendine aynada önce baksin, sonra intikam diye düsün. ayrica demet yeteri Kadar otoriter deyil hep susuyor kizimda cocugumda olsa öyle ben istemeden gelemez giremez eve yani bu dizi icin söylüyorum hele damadini birkere evden defetmeliydi kizi onun ilgisizliginden öldü biryerde torunlari evde kalabilir rezillik beyenmedim.galiba kirmizi odadan anlatma yetenegi kalmis evrimin Burda bu rolde hic beyenmedik.

 71. Hic beğenmedim bu kadar herseyi mesrulastirma cabasi bu dizilerde neden bi cok dizide normal olmayan şeyleri normalmiş gibi halka çalışma çabaları ve herkes karantinadayken örmek olmayan konular cinayet ve bunu nasıl kapatabilirim çabaları entrika yasal olmayan ilişkiler saymakla bitmez artık öğretici ve güzel şeyler asilayin ne olur

 72. Başından sonuna kadar izledim konu olarak beğenmedim aile olarak oturup izlenecek bir film değil bana göre

 73. Hiç beğenmedim yakında final yapar zaten insanlar eve kapandı psikolojileri bozuldu insanları güldüren bir dizi olması daha iyi olurdu

 74. demet akbag varsa zaten güzeldir ama kadro muthiş bu kadar sürükleyici olacagi tahmin ediliyordu.harika kadro super bir dizi tekrarini bile.izledik gelecek bolum heyecanla bekleniyor

  • neresi harika biraz demet otoriter Zengin ve anne rolünde olmali evrimin karsisinda cok sönük kaliyor konusmalarini demek istiyorum yoksa v´demet akbagi cok severiz.

Etiketler