Akrep Dizisi Hakan Kimdir? Feyyaz Gümüş

Bu konumuzda sizlere yeni sezonun sevilen dizilerinden biri olan Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan oyuncumuz, Feyyaz Gümüş’ü ve dizide hayat vereceği Hakan karakterini yakından tanıtacağız. Her Cuma Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan dizinin yapımını 1441 Productions yapım şirketi üstlenmiştir. Senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı dizi anlattığı hikaye ile büyük ilgi görmüştür. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizinin başrolünde Demet Akbağ ve Evrim Alasya yer almaktadır. Her hafta merakla izlenen diziye 6. bölümde yeni bir isim dahil olmuştur. Dizinin sevenleri tarafından bu isim merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep’e yeni katılan oyuncumuz Feyyaz Gümüş’ü ve dizide hayat vereceği Hakan karakterini yakından tanıtacağız.

akrep dizisi feyyaz gumus

Akrep Dizisi Hakan Karakteri Kimdir?

Hakan, Duru’nun çocukluktan beri tanıdığı biridir ve bir dönemde sevgili olmuşlardır. Perihan Hakan’ı çok eskiden beri tanıdığı için onu çok sever ve gelişine de çok mutlu olur. Yurt dışından yeni dönen Hakan’ın Duru’ya karşı hâlâ ilgisi vardır ve Duru da bunun farkındadır. Duru, Merve’yi bir sorun olarak gördüğü için ve Aras’ın Merve’ye ilgisi olduğunu düşündüğü için kendini hep geride tutmuş ve hislerini gizlemiştir. Tam bu olayların üzerine Hakan’ın gelmesi ve Duru’ya karşı duygularının olması Duru’nun kafasını karıştıracaktır.

Akrep Dizisi Hakan Kimdir?

Sevilen diziye 6. bölümde dahil olan Hakan karakterine yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Gümüş hayat vermektedir. Hakan karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için dizinin sevenleri tarafından merakla araştırılan oyuncumuz Feyyaz Gümüş’ü yakından tanıttık ve Feyyaz Gümüş kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Oyunculuğa hangi dizi ile başlamıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

akrep dizisi feyyaz gumus hakan kimdir

Feyyaz Gümüş Kimdir?

28 yaşındaki oyuncu 1993 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda yönetmelik yapan oyuncumuz kamera karışısına ilk defa 2013 yılında Deniz Yıldızı dizisiyle geçmiştir. Dizide Korhan karakterine hayat veren oyuncumuz 2013-2015 yıllarında da dizinin yönetmenliğini üstlenmiştir. Aynı zamanda oyuncu olarak yer aldığı dizisi sayesinde hayatımıza giren oyuncu, daha önce Avlu, Bizim Hikaye gibi başarılı dizilerde de rol almıştır. Oyuncumuzun ilk ve tek sinema filmi ise 2018 yılında vizyona giren Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi sinema filmidir. Kariyerinde ki asıl çıkışı 2018-2020 sezonlarında Beni Bırakma dizisinde hayat verdiği Erdem sayesinde yakalayan yakışıklı oyuncumuz 2021 yılında ise Akrep dizisine dahil olmuştur. Diziye 6. bölümde dahil olan oyuncumuz, Duru’nun yurt dışından gelen çocukluk arkadaşı aynı zamanda da eski sevgilisi olan Hakan karakterine hayat verecektir.

Feyyaz Gümüş’ün Yer Aldığı Diziler

Beni Bırakma (Erdem,2018-2020)
Bizim Hikaye (2019)
Avlu (İpek’in kardeşi,2018)
Mehmed: Bir Cihan Fatihi (2018)
Deniz Yıldızı (Korhan,2013-2015)

akrep dizisi hakan

Feyyaz Gümüş Resmi İnstagram Hesabı

Akrep dizisinde Hakan karakterine hayat verecek olan yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Gümüş sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır ve birçok paylaşımda bulunmaktadır. Resmi instagram hesabında 21 gönderisi olan oyuncumuzun 6018 takipçisi vardır ve takipçi sayısı günden güne artmaktadır. Oyuncumuz Feyyaz Gümüş’ün resmi instagram hesabı: @feyyazgumus

Feyyaz Gümüş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

28 yaşındaki genç oyuncumuz henüz evli değildir ve oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı yakışıklı oyuncu Feyyaz Gümüş’ün hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

feyyaz gumus akrep dizisinde

Feyyaz Gümüş Kıyafetleri

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep’in oyuncu kadrosuna yeni dahil olan başarılı oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da ilgi odağı olmuş ve merak edilmiştir. Bugüne kadar oldukça başaralı projelerde yer alan oyuncumuzun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları sevenleri tarafından merak edilip araştırılmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuzun Akrep dizisinde giydiği, gömlek, ceket, kazak, pantalon, kaban gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı gözlük, bileklik, kemer, saat gibi tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere yeni seoznun başarılı dizilerinden biri olan Akrep dizisine yeni katılan yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Gümüş’ü ve dizide hayat vereceği Hakan karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler