Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? (Bertan Asllani)

Bu konumuzda sizlere her perşembe Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan Efe’yi ve Efe’nin amacının ne olduğunu açıklayacağız. Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? asıl sorumuz olacak. Yapımcılığını 1441 Productions yapım şirketinin üstlendiği Akrep dizisinin senaryosunu Erkan Birgörenin kaleme almıştır. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturduğu Akrep dizisi anlattığı heyecanla hikaye ile severek izlenmeye devam etmektedir.

Bertan Asllani Akrep Dizisinde Efe karakteriOldukça başarılı isimlerin yer aldığı Akrep dizisinin başrolünde Demet Akbağ ve Evrim Alasya yer almaktadır. Her Perşembe Star Tv de izleyicilerle buluşan Akrep dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Akrep dizisine yeni katılan Efe karakterini yakından tanıtacağız ve Akrep Dizisi Efe kimdir? Akrep Dizisi Efe karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Akrep Dizisi Efe Karakteri Kimdir?

12. bölümde karşımıza çıkacak olan Efe karakteri, Aras’ın cezaevinden arkadaşıdır. Efe, küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiştir. Hayatta ki tek varlığı kardeşidir. Kardeşi okusun diye karanlık işlere bulaşan Efe en sonunda hapise girmiştir ve Aras’la burada tanışmıştır. Efe yaşadıklarından dolayı kendini Aras’a benzetir. Aras’ın saf, temiz kalpli ve suçsuz olduğunu fark eden Efe hapishanede sürekli ona destek olacak ve her konuda ona yardımcı olacaktır.

Akrep Dizisi Efe Kimdir?

Akrep Dizisi Efe karakteri kimdirOldukça başarılı isimlerin yer aldığı Akrep dizisinde Efe karakterine yakışıklı oyuncumuz Bertan Asllani hayat verecektir. Dizinin izleyicileri tarafından Efe karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Bertan Asllani’yi daha yakından tanıtacağız ve Bertan Asllani kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Bertan Asllani Kimdir? (Akrep’te Efe Rolü)

31 yaşında ki oyuncumuz 3 Temmuz 1990 yılında Makedonya’da dünyaya gelmiştir. Çocukluktan beri müzik ve spora ilgili olan oyuncumuz henüz 13 yaşındayken kendi stüdyosunu kurup beste yapmaya başlamış ve ilk albümünü çıkarmıştır. Uzun yıllar Makedonya da hayatına devam eden Bertan Asllani’nin, ülkemizde geldiğinde ilk besteleyip kliplendirdiği şarkı Damla Damla’dır. Bu şarkıyla büyük beğeni toplayarak müzik kariyerinde güzel adımlar atan Bertan Asllani, Damla Damla klibinde ki performansından dolayı Pis Yedili dizisine dahil olmuştur. 2013 yılında oyunculuğa adım atan Bertan Asllani, o döneme damga vuran Pis Yedili dizisiyle adından sıkça söz ettirmiştir. En son 2021 yılında yayınlanan Öğrenci Evi dizisinde boy gösteren oyuncumuz şimdilerde ise Akrep dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Bertan Asllani Yer Aldığı Diziler

Akrep (Efe, 2021)
Öğrenci Evi (Eren, 2021)
Kimse Bilmez (2019)
Göç Zamanı (Demir, 2016)
Pis Yedili (Bertan, 2013)

Bertan Asllani Resmi İnstagram Hesabı

Akrep Dizisi Efe Kim Amacı NeBu sezon Akrep dizisinde hayat vereceği Efe karakteriyle Star Tv ekranlarında karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Bertan Asllani, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 120 gönderisi ve yaklaşık olarak 77 bin takipçisi vardır. Bertan Asllani resmi instagram hesabı: @bertanasllani

Bertan Asllani Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Bertan Asllani henüz evli değildir. Ancak 2013 yılında Pis Yedili dizisinde birlikte rol aldığı, 25 yaşındaki oyuncu Hazal Şenel ile uzun yıllardır birliktedir ve çift ilişkilerini göz önünde yaşamayı tercih etmemektedir. Bertan Asllani, geçtiğimiz yaz kendi gibi oyuncu olan sevgilisi Hazal Şenel’e evlilik teklifi etmiş ve evet cevabını almıştır. Ancak ikilinin ne zaman dünya evine gireceği henüz belli değildir.

Akrep Dizisi Efe – Bertan Asllani Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Bertan Asllani, özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamakta ve sevenleri tarafından oyuncumuzun giydiği kıyafetleri de araştırılmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Bertan Asllani’nin özel hayatında ve Akrep dizisinde giydiği, ceket, gömlek, kazak, hırka, kaban, mont, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere her Perşembe Star Tv de ekranlara gelen Akrep dizisine yeni katılan oyuncumuz Bertan Asllani’yi ve Akrep dizisinde hayat vereceği Efe karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Akrep Dizisi Efe Kimdir? Amacı Ne? (Bertan Asllani) hakkında bilgiler verdik. Akrep Dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler