Akrep Dizisi Duru Kimdir? (Aslı Melisa Uzun)

11 Aralık Cuma günü seyirci ile buluşmuş olan dizinin konusu kadar karakterleri de merak edildi. Merak edilen karakterlerin en başında ise Duru karakteri yer almaktadır. Bizde sizler için bu konumuzda Akrep dizisinde yer alacak olan Duru karakterini tanıtıp Akrep Dizisi Duru Kimdir? Duru karakterine hayat veren oyuncumuz kimdir? gibi sorularınıza yanıt vereceğiz.

Akrep Dizisi Duru Karakteri

Akrep Dizisi Duru KarakteriAkrep dizisinde yer alan Duru karakteri, Berna’nın en büyük kızıdır. Annesinin kaybolması ile derinden etkilenmiş olmasına rağmen kendisini toplayıp kardeşlerine annelik yapmıştır. Çok akıllı ve güzel bir kızdır. Aynı mahallede oturduğu ve evli olan Aras’a sırılsıklam aşık olmuştur. Aras’a aşık olması işlerini zora sokmaktadır ama yine de Aras’ı sevmeye devam etmektedir.

Akrep Dizisi Duru Kimdir?

Akrep Dizisi Duru KimdirDuru karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Aslı Melisa Uzun’dur. Alı Melisa Uzun’u merak eden okurlarımız adına Aslı Melisa Uzun Kimdir? Aslı Melisa Uzun’un yer aldığı diziler nelerdir? Aslı Melisa Uzun hangi okuldan mezun olmuştur? Kaç yaşındadır? gibi pek çok soruya da yanıt verelim istedik.

Aslı Melisa Uzun Kimdir?

Aslı Melisa Uzun KimdirAslı Melisa Uzun, 28 Temmuz 1995 yılında Ankara’da doğmuştur. Küçğk yaşlarda dansla ilgilenmeye başlamıştır. 1,74 boyundadır. Oyunculuğunun yanı sıra mankenlik de yapmaktadır. . 2015 yılında Miss Turkey Universe’e katılmış ve birinci olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında Arkadaşlar İyidir dizisindeki Seda karakteri ile yaşamıştır.

Aslı Melisa Uzun’un Yer Aldığı Diziler

2020 – Akrep (Duru)
2020 – Verbotane Liebe
2020 – Zen Mother
2018 – Erkenci Kuş (Gamze)
2016 – Arkadaşlar İyidir (Seda)

Aslı Melisa Uzun’un Resmi İnstagram Hesabı

Aslı Melisa Uzun'un Resmi İnstagram HesabıResmi instagram hesabını aktif olarak kullanan Aslı Melisa Uzun, büyük bir kitleye hitap etmektedir. Resmi instagram hesabında 406 gönderisi ve 87,1 bin takipçisi bulunan Aslı Melisa Uzun, yer aldığı projelerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Aslı Melisa Uzun’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @aslimelisauzun

Akrep dizisi Duru karakteri hakkında size bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de Duru karakteri hakkındaki düşüncelerinizi beklemekteyiz. Akrep dizisinde yer alan diğer oyuncuları merak eden okurlarımız  Akrep Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri başlıklı konumuza bakabilirler.

Etiketler