Akrep Dizisi Aras Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Yusuf Çim)

STAR TV‘nin yeni dizilerinden bir tanesi olacak olan Akrep dizisi şimdiden merak konusu haline geldi. İki kadının hayat hikayesini esas alan dizide ihanet, aşk ve annelik duygusu bir arada yer alırken dizinin kadrosundaki Aras karakteri de merak edildi. Bizde bu konumuzda Akrep Dizisi Aras Kimdir? sorusu başta olmak üzere Akrep dizisi Aras karakteri hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt vereceğiz.

Akrep Dizisi Aras Karakteri

Akrep Dizisi Aras KarakteriAkrep dizisi kadrosu ile merak uyandırmaya devam ederken dizide yakışıklılığı ile ön planda yer alan Aras karakteri izleyiciler tarafından merak konusu haline geldi. Aras karakterinin dizideki karakteristik özellikleri net bir şekilde açıklanmadı. Aras karakterinin özellikleri belli olduğunda sizlerle sayfamızda paylaşmaya devam edeceğiz. Aras karakteri için bizi takipte kalın..

Akrep Dizisi Aras Kimdir?

Akrep Dizisi Aras KimdirAkrep dizisinde sempatikliği ve yakışıklılığı ile seyirciyi etkilemesi beklenen Aras karakterinin özellikleri gibi Aras karakterine hayat veren oyuncumuz da merak edildi. Akrep dizisinde Aras karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Yusuf Çim’dir. Gelin şimdi de hep beraber oyuncumuz  Yusuf Çim‘i daha yakından detaylı bir şekilde tanıyalım..

akrep dizisi resimleri

Yusuf Çim Kimdir?

Yusuf Çim KimdirYusuf Çim, 26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu olmasının yanında sunucu, şarkıcı ve aynı zamanda da bir mankendir. Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünden mezun olmasının ardından oyunculuk adına Akademi 35.5 Sanat Evinde’de oyunculuk eğitimi almış ve kendini geliştirmiştir. 2013 yılından bu yana aktif olarak mesleğini sürdürmekte ve insanların beğenisi toplamaya devam etmektedir.

Yusuf Çim Yer Aldığı Diziler

2014 – Ezra (Mustafa)
2015 – Piramit
2015 –  Çilek Kokusu (Burak)
2016 – Hanım Köylü (Ferit)
2017 – İçimdeki Fırtına (Emre)
2018 – Servet (Can)
2020 – Kazara (Emir)
2020 – İyi Günde Kötü Günde (Ediz)

Yusuf Çim Resmi İntagram Hesabı

Yusuf Çim Resmi İntagram HesabıYusuf Çim, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaya devam etmekte ve sık sık paylaşımlar yapmaktadır. Yusuf Çim’in resmi instagram hesabında 157 gönderisi ve 4,1 milyonu aşkın da takipçisi bulunurken bu sayılar günden güne hızlı bir şekilde artış göstermeye devam etmektedir. Yusuf Çim’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @yusufcim

Yusuf Çim Sevgilisi Kim?

Yusuf Çim Sevgilisi KimBir kaç yıl önce adı Demet Özdemir ile anılan oyuncumuzun ayrılık haberlerini almıştık. Geçtiğimiz aylarda ise Yusuf Çim Kuruçeşme’de doğum günü partisinin sonrasında bir mekandan çıkarken magazincilere yakalanmış ve sevgiliniz var mı? sorusuna tebessüm ederek bir sevgilisi olduğunu söyleyip, ilişkilerinde bir sorun olmadığı güzel ilerlediğini ve ufak tefek de kıskançlıkları olduğu dile getirmiş olsa sevgilisinin ismini magazinci arkadaşlarla paylaşmamıştır.

Başta Akrep Dizisi Aras Kimdir? sorusu olmak üzere Yusuf Çim’i size yakından tanıtmaya çalıştık. Sizin de konu hakkında sorularını bekliyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi de yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Dizide yer alacak olan diğer oyuncuları ise Akrep Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Karakterleri başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler