Akrep Dizisi Ahmet Kimdir? Çağdaş Onur Öztürk

Bu konumuzda sizlere her Perşembe Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan Akrep dizisine yeni katılan Ahmet karakterini yakından tanıtacağız. Akrep Dizisi Ahmet Kimdir?, Akrep Dizisi Ahmet karakterinin gerçek adı bilgileri burada.. 1441 Productions imzalı Akrep dizisinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturmaktadır. Senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisi anlattığı heyecanla hikaye ile severek izlenmeye devam etmektedir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Akrep dizisinin başrolünde Demet Akbağ ve Evrim Alasya yer almaktadır. Her Perşembe Star Tv de izleyicilerle buluşan Akrep dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Akrep dizisine yeni katılan Ahmet karakterini yakından tanıtacağız ve Akrep Dizisi Ahmet kimdir? Akrep Dizisi Ahmet karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Akrep Dizisi Ahmet Karakteri Kimdir?

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep’e yeni katılan Ahmet karakteri, bir mafya babası olarak karşımıza çıkacaktır. Kötü biri olan Ahmet’in diziye nasıl dahil olacağı hakkında bir bilgi yoktur. Ancak tahminlerimize göre Ahmet, Aras’la aynı cezaevine girecek biridir ve böyle diziye dahil olacaktır. Mafya babası olarak karşımıza çıkacak olan Ahmet karakteri 13. bölümde Akrep dizisine dahil olacaktır.

Son Bilgiler: Akrep dizisine sonradan dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan olan Ahmet, Ferda’nın geçmişte ilişkisi olan biridir ve Ferda’nın kızı Ayşen’in de babasıdır. Fikret’i öldüren ve şirkete ortak olan Ahmet, bir mafya babasıdır.

Akrep Dizisi Ahmet Kimdir

Akrep Dizisi Ahmet Kimdir?

Akrep dizisinin 13. bölümde karşımıza çıkacak olan Ahmet karakterine başarılı oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk hayat verecektir. Bizde sizler için Ahmet karakterine hayat veren oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk’ü daha yakından tanıtacağız ve Çağdaş Onur Öztürk kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

41 yaşındaki oyuncumuz 16 Ağustos 1979 yılında Sivasta dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun olan oyuncumuz, daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimi görmüştür. Kamera karşısına ilk defa 2008 yılında yayınlanan Gazi dizisiyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Akın karakteriyle büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Doğruluk Ekseni dizisinde de boy göstermiştir. Daha önce Kendime İyi Bak, Diriliş Ertuğrul, Sakarya Fırat, Tut Sözünü, Düşler ve Umutlar gibi dizi ve sinema filmlerinde yer alan oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk, kamera karşısına en son 2020 yılında dijital bir platform olan Gain de yayınlanan Terapist dizisinde hayat verdiği Kerem karakteriyle geçmiştir. Oyuncumuz şimdilerde ise Akrep dizisinde hayat vereceği mafya babası Ahmet karakteriyle karşımızda olacaktır.

Çağdaş Onur Öztürk Yer Aldığı Diziler

2008 Gazi – Akın
2008 Doğruluk Ekseni – Doğan
2009 Sakarya Fırat – Hasan Turna
2011 Kuzey Güney – Barış Hakmen
2013 Böyle Bitmesin – Atilla
2014 Düşler ve Umutlar – Çakı
2014 Aşktan Kaçılmaz – Ali
2015 Yaz’ın Öyküsü – Tunç
2016 Diriliş Ertuğrul – Vasilyus
2016 Kış Güneşi – Bora
2018 Yuvamdaki Düşman – Kemal
2018 Avlu – Oktay
2020 Terapist – Kerem
2021 Akrep – Ahmet

Çağdaş Onur Öztürk Resmi İnstagram Hesabı

Çağdaş Onur Öztürk Akrep Dizisinde AhmetBu sezon Akrep dizisinde hayat vereceği Ahmet karakteriyle karşımızda olacak olan oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 27 gönderisi ve yaklaşık olarak 20 bin takipçisi vardır. Çağdaş Onur Öztürk’ün resmi instagram hesabı: @cagdasonurozturk

Çağdaş Onur Öztürk Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk’ün hayatında bilinen biri yoktur.

Akrep Dizisi Ahmet – Çağdaş Onur Öztürk Kıyafetleri

Daha önce birçok başarılı projede yer alan usta oyuncumuz bu sezon Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluşacaktır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde bu sezon Star Tv ekranlarında bizlerin karşısında olacak olan oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk’ün özel hayatında ve Akrep dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, mont, kaban, pantolon, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.Akrep Dizisi Ahmet karakteri rolü

Bu konumuzda sizlere Akrep dizisine yeni katılan Ahmet karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Çağdaş Onur Öztürk’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Akrep Dizisi Ahmet Kimdir? Çağdaş Onur Öztürk hakkında bilgiler yazdık. Akrep Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da göz atınız.

Etiketler