Akla Takılanlar Sunucusu Açelya Akkoyun Kimdir? (Tv360)

12.08.2020
585

TV360 ekranlarının sevilen programı Akla Takılanlar, yeni sezonu 17 Ağustos’tan itibaren açıyor. Bizde bu konumuzda Akla Takılanlar Sunucusu Açelya Akkoyun Kimdir? (Tv360) ekranlarında Açelya ile Akla Takılanlar isimli program ile ön plana çıkan güzel sunucu hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz.Akla Takilanlar Sunucusu Acelya Akkoyun Kimdir

Akla Takılanlar Sunucusu Açelya Akkoyun Kimdir?

TV360 ekranlarında sağlık içerikli güzel bir program olan ve hepimizin aklına gelip doktora soramadığımız bir çok konunun uzman hekimlerde cevaplandırıldığı, modadan güncel sorunlara, sağlık ve spordan güzelliğe kadar hemen herşeyin merak edilip uzmanlarca konuşulduğu Akla Takılanlar programının sunucusu Açelya Akkoyun Kimdir? hakkında detaylı bilgileri sizlere sunalım hemen.

Açelya Akkoyun Kimdir?

Açelya Akkoyun, 31 Aralık 1972 tarihinde Adana’da doğan dizi oyuncusu ve sunucudur. Fenerbahçe Lisesini ve MSGÜ Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda altı yıl çeşitli tiyatro oyunlarda rol aldı. 1989’da Zülfü Livaneli ile birlikte Güneş Topla Benim İçin şarkı klibinde 1994’te ise Ayhan Baran’ın Türkiye’nin ilk opera klibinde rol aldı.

Açelya Akkoyun 1992’de Son Söz Sevginin, 1993’te Çakalların İzinde, Suçlu Kim, 1995’te Mirasyediler, 1995’te Sessizlik sinema filmlerinde rol aldı.  1994’te başladığı Mahallenin Muhtarları, 1997 Böyle mi Olacaktı, Çocuktan Al Haberi, 2002 Ekmek Teknesi  dizilerinde rol aldı. Açelya Akkoyun tiyatro, sinema ve dizi filmlerinin yanı sıra reklam filmlerinde de oynadı. Pril, Luna, Akbank, İş Bankası reklamlarında yer aldı.

Açelya Akkoyun’u son olarak Atv de yayınlanan Doksanlar dizisinde izledik. Güzel ve başarılı oyuncu sonrasında genel olarak sunuculuk yaptı. TV360’Dda Akla Takılanlar programının yeni sezonunda sunuculuk görevini devam ettirecektir.

Acelya Akkoyun 360Tv Akla Takilanlar Program SunucusuAkla Takılanlar programı İletişim Telefon Bilgileri

Açelya Akkoyun’un moderatörlüğünde devam eden Akla Takılanlar programı, her gün değişen konuları ve uzman konuklarıyla gündüz kuşağının vazgeçilmezi olma yolunda en renkli ve sohbeti keyifli programlardan birisi. Açelya Akkoyu 60 dakika boyunca sağlıktan beslenmeye, spordan güzelliğe hayatın içinden renkli konular tüm detaylarıyla ele alınıp, akıldaki sorular cevaplanıyor.

Akla Takılanlar 360TV Seyirci Olarak Katılmak

Akla Takılanlar programına seyirci olarak katılmak ve Açelya Akkoyun’u canlı görmek hem de programın keyfini stüdyoda çıkarmak isterseniz sizlere ulaşabileceğiniz telefon ve mail adresini verelim. Akla Takılanlar programına seyirci olarak katılmak için tv360 kanalının telefon numarası ve mail adresi aşağıda sizlerle.
TV360 Kanalı telefon numarası; 0212 449 30 00
izleyicitemsilci@tv360.com.tr

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.