Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Bu konumuzda ATV de yeni sezonda ekrana gelecek olan Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu detaylı bilgileri hakkında yazacağız. Son dönemde dizilere oldukça önem veren ve her gün güçlü bir dizi ile yoluna devam etmek isteyen ATV temmuz ayında çekmeye başlayacağı Akkız Destanı isimli yeni bir tarihi dizi ile karşımıza çıkacak. Biz de Akkız Destanı dizisi ile ilgili merak edilen tüm bilgileri oyuncularına yapımcı yönetmen bilgileri ile dizinin ne zaman başlayacağını kanalına ve tüm detayları sizlerle burada paylaşacağız.

bozdag film akkiz destani dizisi oyunculari

Akkız Destanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Akkız Destanı isimli yeni projenin oyuncuları ve kadrosu hakkında merak edilenleri burada sizlere detaylı olarak resimleri ile birlikte yazmak istiyoruz. Hazırlıklarına başlanan Akkız Destanı isimli dizinin oyuncu kadrosu için seçimler özentili bir şekilde devam ediyor. Akkız Destanı dizisinin oyuncuları ve kadrosu belli oldukça bu sayfaya yazmaya devam edeceğiz. Şimdilik oyuncu seçmeleri devam ettiği için Akkız Destanı dizisinde kesinleşmiş bir oyuncu bulunmuyor. Akkız Destanı dizisine kesinleşen oyuncuların isimlerini ve bilgilerini eklemeye devam edeceğiz.

Akkız Destanı Dizisi Konusu Kanalı

AkKız Destanı adlı dizi 2021 temmuz ayında sete çıkacak. Atv ile görüşülen dizi 9. yüzyılda geçiyor. Türklerin İslamiyet’e geçişinden önceki dönemde Orta Asya’da yaşayan dağ obalı kimsesiz bir kız ve eli ayağı tutmayan han oğlunun destansı aşk hikâyesini beyazcama taşıyacak. Hem konusuyla hem de çekim yerleri ve oyuncu kadrosuyla oldukça sıradışı bir dizi olması beklenen Akkız Destanı dizisinin tüm detaylarına sayfamızda sizlere sunmaya, merak edilen bilgileri konusunu ve hikayesini paylaşmaya devam edeceğiz.

akkiz destani bozdag film

Akkız Destanı dizisi ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Akkız Destanı dizisi temmuz ayında sete çıkacak ve oyuncular ile ilk deneme çekimleri yapılacak. Orta Asya’yı andıran Konya bozkırlarında çekilmesi planlanan Akkız Destanı dizisinin çekimleri temmuz ve ağustos ayı boyunca devam edecek ve dizi muhtemelen Eylül 2021 de ATV ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek. Pazar akşamları yayınlanan Hercai dizisinin yerine yayınlanması planlanan Akkız Destanı dizisi bakalım yeni sezonda izleyici tarafından beğenilecek mi bir dönem dizisi olduğu için yeteri kadar reyting alabilecek mi zamanla göreceğiz.

Etiketler