Akıncı Dizisi Oyuncularının Maaşı Ne Kadar? Aldıkları Para Ücret Bilgisi

ATV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Akıncı dizisi gündemde yerini almaya devam ederken, dizide yer alan oyuncularımızın aldıkları ücretler de oldukça merak edildi. Kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacak olan dizinin oyuncularının aldıkları ücretler dudak uçuklatıyor. Bu konumuzda Akıncı dizisi oyuncularının ücretlerine değineceğiz. İşte Akıncı Dizisi Oyuncularının Maaşı Ne Kadar? sorusunun yanıtı..Akıncı Dizisi Akıncı ve Nergis Ne Kadar Maaş Alıyor

Akıncı Dizisi Oyuncularının Maaşı Ne Kadar?

İlginç konusu ile aksiyon severleri ekran başına toplayacak olan dizi yayın günü için geri sayımı başlattı. Dizide yer alan başta Akıncı, Cevdet ve Nergis karakteri olmak üzere pek çok oyuncunun bölüm başına aldıkları ücret merak edildi. Bizde sizlerle Akıncı dizisinde yer alan oyuncularımızın bölüm başına almış oldukları ücretleri paylaşacağız. Gelin oyuncu ücretlerini daha yakından inceleyelim.Akıncı Dizisi Oyuncularının Maaşı Ne Kadar

Akıncı Dizisi Akıncı ve Nergis Ne Kadar Maaş Alıyor?

Dizinin başrol karakterleri olan Akıncı karakterine Şükrü Özyıldız, Nergis karakterine ise güzel oyuncumuz Büşra Develi hayat vermektedir. Diğer dizlerde olduğu gibi başrolü paylaşan oyuncularımız en yüksek ücretleri almaktadırlar. Akıncı dizisinin başrol oyunculuğu paylaşan Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi ise bölüm başına tahminimizce 45.000-48.000 TL arası bir ücret almaktadırlar.

Akıncı Dizisi Orhan, Aylin, Cevdet ve Köksal’ın Maaşları Ne Kadar?

Akıncı Dizisi Orhan, Aylin, Cevdet ve Köksal'ın Maaşları Ne KadarAkıncı dizisinde Akıncı ve Nergis karakterlerinin ardından en önemli role sahip olan karakterler ise Aylin, Cevdet, Köksal ve Orhan’dır. Aylin karakterine Didem İnselel, Orhan karakterine Tolga Tekin, Cevdet karakterine Yıldıray Şahinler ve Köksal karakterine de Sermet Yeşil Hayat vermektedir. Orhan, Aylin ve Köksal karakterlerinin bölüm başına almış oldukları ücretler zaman zaman değişiklik göstermiş olsa dahi yaklaşık 35.000-40.000 TL arası bir ücret almaktadırlar.

Akıncı dizisinde yer alan diğer oyuncuların ücretleri ise 25.000 TL ve 35.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Oyuncu ücretleri sahne sayısına ve karakterin özelliğine göre değişiklik gösterirken ücretler 3-4 haftalık toplu bir şekilde ödeme almaktadırlar.

Bu konumuzda da Akıncı Dizisi Oyuncularının Maaşı Ne Kadar? sorusuna yanıt verip Aldıkları Para Ücret Bilgisini sizlerle paylaşmak istedik. Sizin de oyuncularımızın almış oldukları maaşlar ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Akıncı dizisinde yer alan oyuncuları yakından tanımak isteyen okurlarımız  Akıncı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Başlama Tarihi isimli konumuza bakabilirler.

Etiketler