Akıncı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri (Marka – Fiyat Bilgisi)

Akıncı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri…  ATV ekranlarının iddialı projesi olan Akıncı dizisi oyuncularının dizide giymiş oldukları kıyafetleri resimlerini ve bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Akıncı dizisinde yer alan başrol kadın oyuncuları, erkek oyuncuları dizide giydikleri kıyafetleri, kullandıkları aksesuarları resimlerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Akıncı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Akıncı dizisi yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp, proje tasarımını Hakan Kandal, yönetmenliğini ise Veli Çelik üstleniyor.
Akıncı dizisinde modern bir kahramanın hikayesi anlatılacak. Osmanlı tarihinden gücünü alan Akıncı isimli halk kahramanın hikayesini anlatacak. Akıncı dizisi başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Didem İnselel, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy gibi isimler eşlik ediyor. Akıncı dizisi oyuncularının dizide giymiş oldukları kıyafetlerin bilgilerine bu sayfadan ulaşabileceksiniz.

12 Mart Akıncı dizisinde Nergis’in giydiği kaban12 Mart Akıncı dizisinde Nergis’in giydiği kaban markası DanielK

Akinci dizisi Deren Talu’nun giydigi elbise markasiAkıncı Dizisinde Deren Talu’nun giydiği kıyafeti merak edildi. Deren Talu’nun giydiği elbise markası Love On Friday, fiyatı 600₺

Akinci dizisi fiyatlari resimleri

Akıncı Dizisi Büşra Develi Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

Akıncı dizisi başrollerinde Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız yer alıyor. Dizinin setinden gelen ilk fotoğrafta Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız görülüyor. Büşra Develi’nin giydiği kıyafetin marka ve model bilgileri sizlerle aşağıda paylaştık. Akıncı dizisi kadın başrol oyuncusu olan Büşra Develi’nin dizide giymiş olacağı kıyafetleri, kullandığı çanta, ruj, makyaj malzemeleri, saat gibi aksesuarları da araştırıp konumuza eklemeye çalışacağız.

Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız Akıncı dizisinin başrollerinde oynuyor. Büşra Develi’nin giydiği bluz ve pantolon Nocturne marka. Vatkalı Body fiyatı da 299 TL. Nocturna marka rugan kumaş karışımlı pantolon fiyatı da 449 TL. 
Akıncı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Akıncı dizisi Şükrü Özyıldız Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

Akıncı dizisi erkek başrol oyuncusu olan ve dizide Akıncı karakterine hayat veren Şükrü Özyıldız dizide adeta bir kahraman edasıyla süzülecek ve giydiği kıyafetlerle kendisinden söz ettirecektir. Uzun palto ve Osmanlı komutanı gibi başlığı ile modern bir kahraman görünümü verecek. Şükrü Özyıldız’ın dizide giyeceği pantolon, gömlek, tişört, kazak, ayakkabı, saat gibi aksesuarlarını da bu konumuzda sizlere sunmaya çalışacağız.

akinci dizisi oyuncularinin fiyat resimleri

Akıncı Dizisi Oyuncularının Dizide Giydikleri Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

Akıncı dizisi başrol oyuncuları olan Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız’ın kıyafetlerini konumuzun üst kısmında sizlerle paylaştık. Bu başlık altında ise dizide önemli rolleri canlandıracak olan diğer oyuncuların kıyafetlerini paylaşacağız. Akıncı dizisi oyuncuları Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi birbirinden başarılı oyuncuları kıyafetleri resim ve fiyatlarına yer vereceğiz.

Siz de Akıncı dizisinde görmüş olduğunuz bir kıyafeti yorum kısmında bizlere anlatırsanız hangi marka model resimleri ile birlikte fiyat bilgilerini sizlere sunmak isteriz. Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Şükrü özyıldızın Kırmızı ekoseli oduncu gömleğinin marke ve modelini öğrenebilir miyim?

  2. Avatar Serap dogan

    Merhaba son bolumde didem inselel in giydigi gul kurusu triko takım hangi marka ve fiyati nedir

  3. İlk bölümde didem inselelin giydiği kırmızı abiye elbisenin görselini bulabilirmisiniz

Etiketler