Akıncı Dizisi Nergis Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Büşra Develi)

Bu konumuzda sizlere yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Akıncı dizisinin başrol oyuncusu Nergis karakterini, Akıncı Dizisi Nergis Kimdir? sorusuyla sizlere detaylıca yazacağız. Büşra Develi’yi ve hayat verdiği karakteri yakından tanıtacağız. Yapımını NTC Medya’nın üstlendiği dizi yeni sezonda Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Aksiyon türünde ki dizinin yönetmen koltuğunda Veli Çelik otururken dizinin senaryosunu Hakan Kandal kaleme almıştır. Başarılı oyuncu kadrosuna ilgileri üzerine çeken dizinin başrollerini Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler ve Tolga Tekin paylaşmaktadır. Heyecanla beklenen dizde, dizinin başrol oyuncularından Büşra Develi ve hayat verdiği Nergis karakteri de oldukça merak edildi. Bizde sizler için Nergis karakterini ve buna hayat veren başarılı oyuncu Büşra Develi’yi yakından tanıttık.

Akıncı Dizisi Nergis Karakteri Kimdir?

Nergis Emiroğlu başarılı bir gazetecidir. Daha önce birçok olayın netlik kazanmasına yardımcı olmuştur ve birçok cinayeti de ortaya çıkarmıştır. Başarılı gazeteci tüm ülke tarafından tanınmaktadır. Ancak Nergis Akıncı’nın kim olduğunu bulmak ve Türkiye’nin unutulmaz gazetecileri arasında girmek istemektedir. Nergis aynı zamanda, CDR kanalında yayınlanan Derin Gündem programını da sunmaktadır.Akıncı Dizisi Nergis Kimdir Sevgilisi İnstagramı (Büşra Develi) (1)

Akıncı Dizisi Nergis Kimdir?

Akıncı dizisinde araştırmacı gazeteci Nergis karakterine başarılı oyuncu Büşra Develi hayat vermektedir. Nergis karakteri kadar bu karaktere hayat veren başarılı oyuncumuz Büşra Develi de oldukça merak edildi. Bizde sizler için başarılı oyuncu Büşra Develi’yi yakından tanıttık ve Büşra Develi kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Büşra Develi Kimdir?

27 yaşındaki oyuncu 25 Ağustos 1993 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimleri için İstanbul’a giden oyuncu,  yetenek sınavlarını kazanarak, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaya hak kazanmıştır. Kamera karşısına ilk defa Ilyas Yalçıntaş’ın İncir şarkısının klibinde oynayarak geçen oyuncu dikkat çekmeyi başarmış ve daha sonra Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Selin karakterine hayat vermiştir. Birçok projede yer alan oyuncumuz gişede rekorlara giden Ayla filminde de rol almıştır. Ayla filmi, oyuncunun yer aldığı ilk sinema filmidir. Daha önce Tatlı İntikam, Fi gibi dizilerde rol alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Karakomik Filmler 2; Deli filminde Meral karakterine hayat vererek geçmiştir.

Büşra Develi Rol Aldığı Diziler

2015 Tatlı Küçük Yalancılar (Selin)
2016 Tatlı İntikam (Rüzgar)
2017/2018 Fi (Kara Bilge)
2018 Mehmet: Bir Cihan Fatihi (Eleni)
2020 Akıncı (Nergis)Akıncı Dizisi Nergis kimdir

Büşra Develi Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. 581 gönderisi olan oyuncumuzun 736 bin takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncu Büşra Develi’nin resmi instagram hesabı: @bsrdeveli

Büşra Develi Evli Mi? Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncu henüz evli değildir. Daha önce kendi gibi oyuncu Burak Deniz ile bir süre birlikte olduktan sonra çift anlaşamayarak ayrılmıştı. Güzel oyuncumuz şimdiler de ise Cem Altay ile birliktedir. Akıncı Dizisi Oyuncu Kadrosu konusu burada..Büşra Develi Akıncı Dizisinde Nergis rolü

Akıncı Dizisi Nergis Kıyafetleri Elbiseleri Büşra Develi

Akıncı da Nergis’in giydiği elbise ve kıyafetler de merak edilecek. Herkesin ilgiyle takip ettiği oyuncu, sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle de dikkatleri üzerine toplayan biridir. 1.80 metre boyundaki oyuncumuz kusursuz fiziği ve uzun boyu ile giydiği herşeyin yakıştığı biridir. Oldukça fazla hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri, elbiseleri kullandığı takı ve aksesuarları merak edip araştırıyor. Bizde ilerleyen günlerde sizler için güzel oyuncumuzun giydiği kıyafetleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Akıncı Dizisi Nergis Kıyafetleri ElbiseleriBu konumuzda sizlere yeni sezonda Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşmayı planlayan Akıncı dizisinin başrol oyuncularından Nergis’i ve bu karaktere hayat veren oyuncu Büşra Develi’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Akıncı Dizisi Nergis Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Büşra Develi) konumuz şimdilik bu kadar.

Etiketler