Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi?

25.11.2020
484

Kısa bir süre sonra ATV’de yayınlanacak olan Akıncı dizisinin çekiminde kullanılan yerler seyirciler tarafından oldukça merak edildi. Sahnelerde kullanılmış olan çekim yerleri ve yerlerin ambiyansı seyircilerin oldukça dikkatini çekti. Bizde merak eden izleyicilerimiz için Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi? gibi sorulara yanıt verdik.Akıncı Dizisi Çekim Mekanları

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bir kaç ay içerisinde ATV’de seyirci ile buluşacak olan Akıncı dizisi ilk tanıtımının yayınlanmasından bu yana seyircide oldukça merak uyandırdı. Aksiyon severleri ekran başına toplayacak olan dizi şimdiden pek çok kişiyi etkilemekte başarılı oldu. Dizinin tanıtımında görmüş olduğumuz çekim yerleri de son derece dikkat çekti. Dizi çekimleri için pek çok dizide de olduğu gibi İstanbul tercih edildi.

Akıncı Dizisinde Kullanılan Orman Nerede?

Akıncı Dizisinde Kullanılan Orman NeredeAkıncı dizisinde sık sık karşılaşacağımız ve pek çok sahnede bahsi geçen orman Beykoz’da bulunmaktadır. Savaş sahnelerinin geçmiş olduğu orman için doğal güzelliği bozulmamış ve doğada bol yeşillikli bir alanın seçilmesinin sebebi ise çekilen sahnelerdeki görüntü kalitesinin daha güzel olması ve seyirciye hitap etmesi amaçlandı. Bu sebeple de Beykoz ve çevresinde bulunan ormanlardan yararlanıldı.

Akıncı Dizisi Çekim Mekanları

Akıncı Dizisi Nerede ÇekiliyorDizinin yapımcılığını NYC Medya üstlenirken, yönetmen koltuğunda da Veli Çelik yer almaktadır. Akıncı dizisinde seyircide son derece heyecan yaratıcı sahneler yer alırken aksiyon duygusunu fazlasıyla izleyiciye geçirmesi bekleniyor. Bunun için dizinin senaryosuna en uygun mekanlar seçilmesine özen gösterildi. Dizinin tanıtım filminde de gördüğümüz gibi İstanbul Boğaziçi Köprüsü, Beykoz Ormanı ve Beykoz sahilinden sık sık yararlanıldı.

Akıncı Dizisi Hangi Mahallede Çekiliyor?

Akıncı Dizisi Hangi Mahallede ÇekiliyorBaşrollerinde Şükrü Özyıldız, Yıldıray Şahinler, Büşra Develi ve Tolga Tekin yer almakta olduğu dizinin senaristi ise Hakan Kandal’dır. Dizide İstanbul Boğaziçi Köprüsü, orman, ve sahil de Beykoz’da bulunmakla beraber dizi çekimlerinde kullanılan diğer semtler arasında ise Beşiktaş, Rumeli Hisarı ve çevresi gibi yerler tercih edilmiştir.

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi? sorularının yanıtını sizlere vermeye çalıştık. Sizin de dizide bahsi geçen ve merak ettiğiniz sahnelerin yerlerini de sizler için sayfamızda paylaşmaya devam edeceğiz. Dizide yer alan oyuncularla ilgili merakınızı dindirmek için ise Akıncı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Başlama Tarihi isimli konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?