Akıncı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Erken Final mi Yapacak, Ne Zaman Bitecek?

2 Yorum 255 kez okundu.

ATV‘de 1 Ocak Cuma akşamı ilk bölümü ile yayınlanacak olan diziyi pek çok kişi merakla beklemeye başladı. Aksiyon türünde bir dizi olan Akıncı, aksiyon severleri ekran başına toplayacak. Aksiyon dizisi severlerinin aklına takılan şeylerden bir diğeri de dizinin kaç bölüm süreceği oldu. Akıncı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Erken Final mi Yapacak, Ne Zaman Bitecek? sorularına yanıt verip, merakınızı gidermeye çalışacağız.Akıncı Dizisi  Erken Final Mi yapacak

Akıncı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Dizi oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Büşra Develi,  Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Didem İnselel, Sermet Yeşil, Müge Boz  gibi pek çok başarılı ismi barındırıyor. ATV’de bu akşam yayınlanacak olan Akıncı dizisi şimdilik 6 bölüm olarak hazırlandı. Dizi ilk 6 bölümde başarı elde ederse yeni bölümleri çekilmeye devam edilecek.

Akıncı Dizisi  Erken Final Mi yapacak?

Akıncı Dizisi Kaç Bölüm SürecekAkıncı dizisi 1.5 aylık bir süre kadar yayınlanacak ve başarısı gözlemlenecek. Yayınlanan 6 bölümün ardından dizi başarısız olursa ve istenilen reyting sonucunu elde edemez ise erken final yapacak. Ancak dizi beklenildiği gibi başarılı olursa ve rakip dizilerden daha iyi bir sonuç elde ederse yayınlanmaya devam edecek. Şimdilik kanal ile 6 bölümlük bir sözleşme imzalandı, dizi başarılı olursa bu sözleşme bir süre daha uzatılacak.

Akıncı Dizisi  Ne Zaman Bitecek?

Ne zaman biteceği hakkında kesin bir şey bulunmamaktadır. Dizinin kanal ile olan sözleşmesi bittiğinde dizinin başarısına bakılacaktır. Eğer dizi başarılı olmuşsa bir süre daha yayınlanacak. Fakat dizi başarı elde edememiş ise dizi  6. bölümünde ekranlara veda edecek. Dizinin ne zaman biteceğini haftalık yayınlanan reyting sonuçları karar verecektir.Akıncı Dizisi  Ne Zaman Bitecek

Akıncı Dizisi Yeni Sezonda Olacak mı?

Aksiyon dizisi severleri ekran başına toplamakta olan ATV’nin yeni dizisi Akıncı, beklenildiği gibi bir başarı elde ederse yeni sezonda da ekranda yerini alabilir. Dizinin yeni sezonda da olup olmaması tamamen seyirciye bağlıdır. Seyirciler diziyi sever ve sürekli olarak izlemeye devam ederse dizi yeni sezonda da yayın hayatına devam edebilir.

Başta Akıncı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Erken Final mi Yapacak, Ne Zaman Bitecek? soruları olmak üzere pek çok soruya sizler için yanıt vermeye çalıştık. Sizin de Akıncı dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum kısına yazmanızı büyük bir merak ve heyecanla bekliyoruz. Dizide yer alan oyuncu kadrosunu yakından incelemek için  Akıncı Dizisi Oyuncu kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler