Akıncı Dizisi Güneş Karakteri Kimdir? Hira Koyuncuoğlu

Başrolünü Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizi bu sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başarmıştır. Bizde sizlere 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı gün itibariyle sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olmayı başaran Akıncı dizisine yeni katılan güzel oyuncumuz Hira Koyuncuoğlu’nu ve dizide hayat vereceği Güneş karakterini yakından tanıtacağız.

Akıncı Dizisi Güneş Karakteri Kimdir?

Güneş diziye 5. bölümde dahil olacaktır. Komiser yardımcısı olarak karşımıza çıkacak olan Güneş, Nergis ile birlikte Akıncı’yı bulmaya çalışacaktır. Yani Güneş karakteri Akıncı’nın peşinde ki bir komiser yardımcısıdır.Akıncı Dizisi Güneş Karakteri Kimdir

Akıncı Dizisi Güneş Kimdir?

Kısa süredegeniş izleyici kitlesine ulaşan dizide Güneş karakterine güzel oyuncumuz Hira Koyuncuoğlu hayat verecektir. Dizinin izleyicileri tarafından Güneş karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Akıncı dizisinde Güneş karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Hira Koyuncuoğlu’nu daha yakından tanıtacağız ve Hira Koyuncuoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Hira Koyuncuoğlu Kimdir?

26 yaşına yeni giren genç oyuncumuz, 7 Ocak 1995 yılında Yalova’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi’nden mezun olan Hira Koyuncuoğlu, kamera karşısına ilk defa 2012 yılında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisiyle geçmiş ve oyunculuğa adım atmıştır. Bu sektörde henüz çok yeni olan oyuncumuz, İstanbullu Gelin dizisi sayesinde tanınmıştır. Dizide hayat verdiği Bade karakteriyle büyük beğeni toplayan Hira Koyuncuoğlu, kamera karşısına en son Maria İle Mustafa dizisiyle geçmişti ancak dizi beklenen reytingleri alamayınca erken finale gitmişti. Oyuncumuz bu sezon ise Akıncı dizisinde hayat gerçeği Güneş karakteriyle bizlerin karşısında olacaktır.

Hira Koyuncuoğlu’nun Yer Aldığı Diziler

2012 – Adını Feriha koydum
2014/2017 – O Hayat Benim
2017/2019 – İstanbullu Gelin
2020 – Maria İle Mustafa
2021 – Akıncı

Hira Koyuncuoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Akıncı dizisinde Güneş karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Hira Koyuncuoğlu, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatıyla ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagram da, 230 gönderisi ve 195 bin takipçisi vardır. Hira Koyuncuoğlu’nun resmi instagram hesabı: hirakoyuncuogluAkıncı Dizisi Güneş rolü Hira Koyuncuoğlu

Hira Koyuncuoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Ancak daha önce İstanbullu Gelin dizisinde partneri olan oyuncu Berkay Hardal ile bir dönem ilişki yaşamıştır. Oyuncumuzun bu ilişkisi bittikten sonra ise Hira Koyuncuoğlu, lise aşkına geri dönmüş ve uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisiyle geri barışmıştır. Fakat daha sonra anlaşamayarak yollarını ayırmışlardır. Oyuncumuzun şuan ise hayatında biri yoktur.

Hira Koyuncuoğlu Kıyafetleri Elbiseleri

Yetenekli oyuncumuz, sadece başarısı ile değil güzelliğiyle de dikkat çekmekte ve konuşulmaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun tarzıda merak edilmektedir. Özellikle genç kızlar tarafından Hira Koyuncuoğlu’nun giydiği kıyafetler merak konusu oluyor, bizde sizler için oyuncumuzun Akıncı dizisinde ve özel hayatında giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Akıncı dizisine yeni dahil olan Güneş karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Hira Koyuncuoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Akıncı Dizisi Güneş Karakteri Kimdir? konusu hakkında bilgiler verdik. Akıncı Dizisi Oyuncu kadrosu burada.

Etiketler