Akıncı Dizisi Didem Kimdir? Sevgilisi, Instagramı (Deren Talu)

Bu konumuzda sizlere geçen hafta ekranlara gelen ve büyük ses getiren Akıncı dizisinin oyuncularından Deren Talu’yu ve hayat verdiği Didem karakterini yakından tanıtacağız. Akıncı Dizisi Didem Kimdir? Sevgilisi, Instagramı yaşı boyu bu konuda..

1 Ocak 2021 tarihinde Atv de ekranlara gelen dizi ilk bölümüyle oldukça ses getirmiştir. Aksiyon türündeki dizi anlattığı hikaye ve başarılı oyuncu kadrosuyla hepimizi ekranlara bağlamayı başarmıştır. Dizinin yaapımını Ntc Medya üstlenmiştir. Başrollerini,Şükrü Özyıldız,Büşra Develi,Yıldıray Şahinler ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Veli Çelik oturmaktadır. Atv’nin sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Akıncı dizisinde merak edilen isimlerden biride Didem karakteri olmuştur. Bizde sizler için Didem karakterini yakından tanıtacağız.Akinci dizisi Didem kimdir

Akıncı Dizisi Didem Karakteri Kimdir?

Didem, Dizinin başrolünde yer alan Nergis karakterinin kardeşidir. Ablasına çok bağlı olan Didem onu çok sever. Nergis, annesi öldükten sonra Aylin’in hemen babasıyla evlenmesinden dolayı ondan nefret eder ancak Didem ablası gibi düşünmez, Aylin’in tüm zor zamanlarında yanlarında olduğunu söyler. Annesiyle hiç vakit geçirememiş olan Didem, annesini tanımadığı için çok üzülür ve bu konuların yanında konuşulmasından hoşlanmaz. Didem, sevecen,tatlı ve iyi kalpli biridir.

Akıncı Dizisi Didem Kimdir?

Akıncı dizisinde Didem karakterine güzel oyuncumuz Deren Talu hayat vermektedir. Dizide Didem karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Deren Talu da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncuyu yakından tanıttık ve Deren Talu kimdir? Kaç yaşındadır? Sevgilisi kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? İnstagram hesabı nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde yanıt veremeye çalıştık.

Deren Talu kimdir, Akıncı Didem..

24 yaşında ki güzel oyuncumuz, 1996 yılının Kasım ayında Las Vegas, ABD’de dünyaya gelmiştir. Hepimizin tanıdığı manken,oyuncu ve sunucu olan Defne Samyeli’nin büyük kızıdır. Oyuncumuzun babası ise Galatasaray Divan Kurulu’nun eski yöneticisidir. Lise egitimini Enka okullarında alan güzel oyuncumuz,üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta almıştır. Deren Talu Çocuk yaştan beri magazin dünyasının içindeydi ancak sektöre ilk adımını Atıl Kutoğlu’nun defilesinde atmıştır. Özellikle güzelliğiyle gündem olan oyuncumuzun birde Derin adında kız kardeşi vardır.

Deren Talu’nun Rol Aldığı Diziler

Güzel oyuncumuz, oyunculuk kariyerine Son Kale Hacıbey sinema filmi ile başlamıştır. Oyuncumuzun ilk dizisi ise Akıncı dizisidir. Deren Talu’nun bu ilk dizisi olmasına rağmen adını sıkça duymamızın sebebi ise annesi ve babasının tanınır kişiler olmasıdır. Akıncı dizisiyle dizi oyunculuğuna adım atan oyuncumuzu önümüzde ki senelerde birçok projede göreceğimizden eminiz.Akinci dizisi Didem kimdir

Deren Talu Resmi İnstagram Hesabı

Güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren oyuncumuz herkes tarafından ilgi ve merakla takip edilmektedir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncu instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Resmi instagram hesabında 352 gönderisi ve 359 bin takipçisi olan güzel oyuncumuz Deren Talu’nun resmi instagram hesabı: @derentalu

Deren Talu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Deren Talu henüz evli değildir ancak güzel oyuncu, işletmeci Baran Tınaz ile birliktedir. Yaklaşık 9 aydır birlikte olan çiftin mutlu bir ilişkileri vardır ve Baran Tınaz sevgilisinin annesi, ünlü oyuncu Defne Samyeli ile tanışmıştır. İşletmeci Baran Tınaz, Her konuda sevgilisi Deren Talu’ya destek olacağını, onununla gurur duyduğunu ve çok mutlu bir birliktelikleri olduğunu belirtmiştir.

Deren Talu Kıyafetleri Elbiseleri

Oyunculuk sektörüne yeni girmesine rağmen adını yıllardır güzelliği ile duyduğumuz oyuncu 178 cm boyu ile giydiği herşeyin yakıştığı biridir. Kusursuz fiziği ve uzun boyu ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinin başında gelen oyuncumuz tarzıyla da dikkat çekmektedir. Özellikle genç kızlar tarafından, oyuncumuzun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları oldukça merak edilmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, güzel oyuncu Deren Talu’nun Akıncı dizisinde giydiği kıyafetleri,kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren Deren Talu’yu ve Akıncı dizisinde hayat verdiği Didem karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Etiketler