Akıncı Dizisi Beste Kimdir? (Müge Boz)

29.12.2020
533

Yayın hayatına başlamak üzere olan dizi yayınlanan fragmanları ile çok merak edildi. Dizide pek çok karakter gibi Beste karakteri de dikkatleri üzerine topladı. Hem güzelliği hem de karakteristik özellikleri ile büyük ilgi uyandıran Beste karakterinin özelliklerini  sizlere aktarıp, Akıncı Dizisi Beste Kimdir? sorusu gibi pek çok sorunun yanıtını size vereceğiz.Akıncı Dizi Beste Karakteri

Akıncı Dizi Beste Karakteri

1 Ocak 2021’de saat 20.00’da yayınlanacak olan Akıncı dizisinde dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Beste karakteri oldu. Beste karakterinin, özellikleri henüz resmi siteler tarafından açıklanmamıştır. Beste karakteri hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Beste karakterini yakından tanımak için bizi takipte kalabilirsiniz.

Akıncı Dizisi Beste Kimdir?

Akıncı dizisinde Beste karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Müge Boz’dur. Müge Boz’u merak eden ve araştıran okurlarımız adına Müge Boz’u da haberimizin devamında detaylı bir şekilde size tanıttık. Müge Boz’un hayatı, bilgileri, okuduğu okullar, dizileri, eşi, sosyal medya hesabı ve daha fazlası için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.Müge Boz Kimdir

Müge Boz Kimdir?

Müge Boz, 13 Nisan 1984’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra mankenlik ile de yakından ilgilenmektedir. 1,71 boyunda ve 58 kilogram ağırlığındadır. Çocukluğu İstanbul ve İzmir’de geçmiştir.  Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılında  u yana aktif olarak oyunculukla yakından ilgilenen güzel oyuncumuz, pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Spor ile de yakından ilgilenmekte ve yüzme, tenis, paten, voleybol, yoga, motorsiklet gibi spor dallarını ileri düzeyde yapmaktadır.

Müge Boz’un Yer Aldığı Diziler

2008 – Melekler Korusun (Çiğdem)
2011 – Toprağın Çocukları (Karika)
2011 – Şüphe (Meltem Kutlu)
2011 – Karakol Herkes Adalet İster (Ada)
2012 – Leyla ile Mecnun
2012 – Bir Hikayem Var (Yağmur)
2012 – Karaoğlan (Bayır Gülü)
2013 – Bu İşte Bir Yalnızlık Var
2013 – Gütbette Aşk Bir Yastıkta
2013 – Yalan Dünya (Oya)
2013 – Aşk Emek İster (Leyla)
2014 – Arka Sokaklar (Ece Dündar)
2016 – Sevda Kuşun Kanadında (Işık)
2017 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Telli Haseki Hümaşah Sultan)
2017 – Kayıtdışı (İdil)
2017 – Hadi (Kendisi)
2018 – Nezih Bir Film
2019 – Çat Kapı Aşk
2019 – Geçmiş Olsun

Müge Boz’un Resmi İnstagram Hesabı

Müge Boz'un Resmi İnstagram Hesabı Güzel ve başarılı oyuncumuz Müge Boz, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve hem ailesi hem de projeleri ile ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Müge Boz’un resmi instagram hesabında 1.842 gönderisi ve 698 bin tane de takipçisi bulunmaktadır. Müge Boz’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @mugeboz

Müge Boz Evli Mi? Eşi Kim?

Müge Boz, kendisinde 3 yaş küçük olan Caner Erdeniz ile 2019 yılında evlenmiştir. Eşi Caner Erdeniz, TED Ankara Kolejliler’de  profesyonel basketbol oyuncudur. Çiftimizin Vina isminde dünyalar tatlısı da bir kızları vardır. Çiftimize kızları ile mutluluklar dileriz.Müge Boz Evli Mi? Eşi Kim?

Akıncı Dizisi Beste Kıyafetleri

Dizide hem güzelliği hem de kıyafetleri ile büyük dikkat uyandıran Beste karakterinin kıyafetlerinden elbise, etek, gömlek, mont, kaban gibi parçaları da marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte güncel olarak sayfamızda paylaşmaya devam edeceğiz. Akıncı dizisi Beste karakterlerinin kıyafet ve elbiseleri için bizi takipte kalabilirsiniz. Beste karakterinin kıyafetlerinden merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Akıncı Dizisi Beste Kimdir? sorusuna yanıt verip Beste karakterine hayat veren oyuncumuzu size yakından tanıtmaya çalıştık. Sizin de Beste karakteri ve oyuncumuz hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Akıncı Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.