Akıncı Dizisi Aylin Kimdir? Evli Mi,Gerçek Adı? (Didem İnselel)

Bu konumuzda yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Akıncı dizisinin oyuncularından başarılı oyuncu Didem İnselel’i ve hayat verdiği Aylin karakterini yakından tanıtacağız. Akıncı Dizisi Aylin Kimdir? Evli Mi,Gerçek Adı? (Didem İnselel) hakkında bilgiler burada olacak. Yeni sezonda Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşmayı planlayan dizinin yapımını NTC Medya üstlenmiştir. Aksiyon türünde ki dizi 1 Ocakta yayın hayatına başlayacaktır. Dizinin yönetmen koltuğunda Veli Çelik otururken dizinin senaryosunu Hakan Kandal kaleme almıştır.

Akıcı Dizisi Aylin karakteriDizinin tanıtım fragmanın yayınlanmasıyla beraber diziye duyulan merak ve ilgi de artmıştır. Başarılı oyuncu kadrosuna ilgileri üzerine çeken dizinin başrollerini Şükrü Özyıldız, Büşra Develi,Yıldıray Şahinler ve Tolga Tekin paylaşmaktadır. Dizinin diğer oyuncuları da belli olmuştur. Bu oyunculardan Didem İnselel de oldukça merak edilmiştir. Bizde başarılı oyuncuyu ve hayat verdiği Aylin karakterini yakından tanıtacağız.

Akıncı Dizisi Aylin karakteri kimdir?

Aylin Emiroğlu’nun nasıl bir karakterde olacağı henüz bilinmemektedir. Ancak Nergis’in çalıştığı kanalda, bir çalışan olduğu tahmin ediliyor. İlerleyen günlerde resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşıyor olacağız.

Akıncı Dizisi Aylin Kimdir?

1 Ocak’ta izleyicilerle buluşmayı planlayan dizide Aylin karakterine başarılı oyuncu Didem İnselel hayat vermektedir. Aylin karakteri kadar bu karaktere hayat veren başarılı oyuncumuz Didem İnselel de oldukça merak edilmektedir. Bizde sizler için başarılı oyuncu Didem İnselel’i yakından tanıttık ve Didem İnselel kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kaç yaşındadır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.Akici Dizisi Aylin kimdir

Didem İnselel Kimdir?

44 yaşındaki oyuncu 13 Temmuz 1976 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda ve Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü’nde eğitim alan başarılı oyuncu, Okul bittikten sonra Kanal D Ana Haber Merkezi’nde staj yapmıştır. Oyuncu 1999 yılında Melodi Programı’nda sunuculuk yapmış ve bir reklam yapım şirketinde işe başladı ve 3-4 yıl kadar devam etmiştir. 2010 ayında Kanla D de başlayan Ne Yapmalı adlı yepyeni bir programı Fatih Portakal ile birlikte sunan Didem İnselel oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Serseri Aşıklar dizisiyle atmıştır.

2007-2010 yılları arasında Kavak Yelleri dizisinde rol alan oyuncu dizide Gönül Kara karakterine hayat vermiştir. Bu karakter sayesinde kariyerinde ki çıkışı yakalayan oyuncu daha sonra Kahramanlar dizisine dahil olmuştur. Camdan Pabuçlar, O Hayat Benim, Beni Böyle Sev gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu kamera karısına en son 2018 yılında İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Gözde karakteri ile geçmiştir. Başarılı oyuncu yeni sezonda Atv de yayınlanacak olan Akıncı dizisinde yer alacaktır.

Didem İnselel rol aldığı diziler

2018 İstanbullu Gelin (Gözde)
2017 Dayan Yüreğim (İnci Şanal)
2016 Arkadaşlar İyidir (Ayşe)
2014 O Hayat Benim
2013 2014 – Beni Böyle Sev (İnci)
2012 6 Mantı (Leyla)
2011 Sen De Gitme (Neşe)
2009 Kahramanlar (Zeliha)
2007/ 2010 Kavak Yelleri (Gönül Kaygısız)
2006 Sahte Prenses (Neslihan Sanlı)
2006 29-30 (Eda)
2004 Camdan Pabuçlar
2003 Serseri Aşıklar

Didem İnselel resmi instagram hesabı

Sosyal medyada da oldukça aktif olan güzel oyuncu resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Oyununuzun instagram hesabında 1164 gönderisi ve 113 bin takipçisi vardır. Başarılı oyuncu Didem Inselel’in resmi instagram hesabı: @dideminselelDidem İnselel Akıcı Dizisinde Aylin rolü

Didem İnselel evli mi? Sevgilisi var mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncu Didem İnselel’in bilinen bir sevgilisi de yoktur.

Akıncı Dizisi Aylin Kıyafetleri elbisesi

Akıncı dizisinde Aylin kıyafetleri de burada.. Bu konumuzda sizlere yeni sezonda Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan Akıncı dizisinin oyuncularından Didem İnselel’i ve hayat verdiği Aylin karakterini tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Etiketler