Aileler Yarışıyor Sunucusu Neden Değişti? Yeni Sunucu Asuman Krause

Önceki sezonlarda Ufuk Özkan’ın sunumu ile yayınlanan Aileler Yarışıyor programı yeni sezonda önemli bir değişiklik yaşandı. Aileler Yarışıyor programının sunuculuğunu yeni sezonda Asuman Krause üstlenecek. Aileler Yarışıyor sunucusu neden değişti? Aileler Yarışıyor hangi kanalda ne zaman başlayacak sorularını sizler için cevaplamak istiyoruz.

Aileler Yarisiyor yeni sezon basvuru 360tv

Aileler Yarışıyor Sunucusu Neden Değişti?

Yapımcılığını Staff Film üstlendiği, Ufuk Özkan’ın sunumuyla ekranlara gelen ve her gün iki ailenin 100 kişiye sorulan soruların en popüler cevaplarını bulmaya çalıştıkları Aileler Yarışıyor yarışma programı tekrarlarıyla geçtiğimiz aylarda 360 TV’de ekrana gelmeye başlamıştı. Aileler Yarışıyor programının tekrar bölümleri ilgi görünce kanal yönetimi programın yeni bölümlerini çekme kararı aldı. Aileler Yarışıyor yeni sezon bölümleri 360 TV’de yayınlanacak ancak programın sunuculuğunu bu sefer Ufuk Özkan değil Asuman Krause yapacak.

Ufuk ozkan aileler yarisiyor programindan ayrildi

Yeni sezonu ile ekrana gelecek olan Aileler Yarışıyor programı sunuculuğunu neden Ufuk Özkan’ın yapmadığı açıklanmadı ancak gerek kanalın farklı oluşu gerek Ufuk Özkan’ın başka bir projede rol almak istemesi sebebiyle Aileler Yarışıyor programını sunmak istememiş ya da hiç teklif gitmemiş olabilir. Aileler Yarışıyor programı yeni sezon sunuculuğunu Asuman Krause üstlenecektir.

Aileler Yarışıyor Programı Yeni Sezonu Ne Zaman Hangi Kanalda Olacak?

Aileler Yarışıyor yarışma programı yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Nisan ayı içerisinde yayınlanması planlanan Aileler Yarışıyor programı 360 TV’de yeni bölümleri ile ekrana gelecektir. Ailecek izlenebilecek bir yarışma programı olan Aileler Yarışıyor yepyeni bölümleri ile 360 TV’de.

asuman krause Aileler yarisiyor programini sunacak

Aileler Yarışıyor Asuman Krause Kimdir?

Asuman Krause 1976 Almanya doğumludur. 1998 yılında Türkiye 2. güzeli olmuştur. Sonrasında mankenliğe başlamıştır. Mankenlik sunuculuk ve şarkıcılık yapmıştır. Hep Yek ve Kukla isimli şarkılar söyledi. Asuman Krause daha çok program sunuculuğu ile tanındı. Wipe Out, Fear Factor, Var Mısın Yok Musun programlarının sunuculuğunu yaptı. Son olarak Sevgili Dünürüm programı sundu. Asuman Krause instagram hesabı https://www.instagram.com/asumankrauseofficial/

Aileler Yarisiyor Asuman Krause kimdir

aileler yarışıyor programına katılmak ister misiniz aileler yarışıyor programı sunucusunun değişmesi sizce doğru bir karar mı yoksa Ufuk Özkan devam etmeyi miydi yeni sunucu Asuman Krause hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Ufuk özkan olmalı bu yarışma ufuk beyle şenlendi…ama saati de aksam 21 de yayınlanmalı çunki calısıyoruz…aksam saati seyrederken dinleniyoruz👍👍👍

Etiketler