Ailecek Şanslıyız Yarışması Başvuru Katılım Şartları Formatı (TV8)

13.08.2019
528

Ailecek Şanslıyız Yarışması Başvuru Katılım Şartları Formatı (TV8)… Ailecek Şanslıyız programı TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Merakla beklenen Ailecek Şanslıyız programı ile igili detaylar ortaya çıkıyor. Ailecek Şanslıyız programı 19 ağustos pazartesi’den itibaren Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Programa katılmak isteyen aileler şimdiden başvuru şartlarını ve formunu araştırmaya başladı.

Sunuculuğunu Alişan’ın yaptığı Ailecek Şanslıyız programının formatını başvuru formunu bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Ailecek Şanslıyız programında aile olarak yarışacaksınız ve büyük ödülü hep birlikte kazanacaksınız.

Ailecek Şanslıyız Programı Başvuru Katılım Formu

Ailecek Şanslıyız programı başvuru formunu TV8 resmi sitesinde bulabilirsiniz. Ya da arama motoru google’a Ailecek Şanslıyız başvuru formu yazdığınızda Ailecek Şanslıyız programı başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Ailecek Şanslıyız programı başvuru formunda diğer yarışmalara benzer sorular sorulmakta. Öncelikle sorular tabi ki Ad- soyad, doğum tarihi, mesleği, cinsiyeti, yaşadığı ülke, şehir, e-posta adresi, telefon numarası.

Böyle sizin genel özelliklerini tanımaya yönelik soruların dışında yarışmanın özelliğine dair sorularda yer alıyor. Mesela sorulan sorular şu şekilde; Ailenizle birlikte mi yaşıyorsunuz, yarışmaya katılırsanız size hangi aile üyeleri eşlik edecek, yarışmaya katılacak aile üyeleri yakınlık derecesi, yaşı, ailenizde sağlık problemi olan var mı, hayattaki en büyük hedefiniz, hayatta elde ettiğiniz en büyük başarı nedir, daha önce programa çıktınız mı hangi program..

Ailecek Şanslıyız yarışmasında sorulan soruları yukarı da yazdığımız şekilde. Yarışma da bu sorulara doğru cevaplar verdiğiniz takdirde yakın zamanda yarışma tarafından aranabilirsiniz. Ailecek katılacağınız bu yarışma sizler için güzel bir anı olurken aynı zamanda yarışmadan 50.000 TL para ödülü de kazanabilirsiniz.

Ailecek Şanslıyız Programı Formatı Nasıl Bir Yarışma?

Ailecek Şanslıyız programında yarışmaya ailenizle birlikte katılıyorsunuz. Aileniz sizi stüdyoda destekliyor. Her aileden şanslı görülen 3 kişi seçiliyor. Bu 3 kişi yarışmaları yarışıp büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanmaya çalışıyor. Ailecek Şanslıyız programı bu şekilde bir yarışma olacak. Tabi sunucusu da şarkısı Alişan olunca program daha eğlenceli hale gelecek. Ailecek Şanslıyız programı Alişan’ın sıcak samimi tavırları esprili kişiliği ile daha da eğlenceli olacaktır.

Alişan’ın sunumu ile ekrana gelecek olan Ailecek Şanslıyız programı TV8 ‘in yeni sezon için düşündüğü iddaalı programlardan. Ailecek Şanslıyız programı 19 Ağustos pazartesiden itibaren hafta içi her gün 13.15’te TV8’de yayınlanacak. Yeni sezon başlarken gündüz kuşağında başarılı olmayı hedefliyor TV8. Sabahları Gel Konuşalım programının yayınlandığı TV8 de sonrasında böyle ailecek izlenecek ve yarışılacak bir programın olması evde olan izleyicileri kendilerine çekmesi demek.

Ailecek Şanslıyız programı sunucusu olan Alişan Kurban Bayramında Çarkıfelek yarışmasına katılmıştı eşiyle. Programda sergiledikleri tavırlar ile herkesi güldüren Alişan Türk halkı tarafından çok seviliyor. Buse Varol ile evliliği bebekleri Burak’ın doğuşu herkes tarafından takip edildi. Böyle sevilen bir ünlü tarafından sunulan Ailecek Şanslıyız programı da eminiz ki çok sevilecektir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alişan’ın bir yarışma programı sunması sizce de iyi fikir değil mi? Hem gülüp hem de seviyeli bir yarışma programı izlemek keyifli olmaz mı? Ailecek Şanslıyız programını hafta içi her gün ailecek izleyebilirsiniz.

Ailecek Şanslıyız yarışma programına katılmayı düşünür müsünüz? Ya da katılma başvurusunu doldurup bekliyor musunuz? Ailecek Şanslıyız programına katılmak için başvuruyu doldurdunuz ve bekleme sürecinde iseniz yahut yarışma tarafından arandıysanız yorum kısmına yorumlarınızı ve yaşadıklarını yazabilirsiniz. Sizler gibi yarışmadan bir haber bekleyen katılma umudu olan insanlarla yaşadıklarını paylaşırsanız bilgilendirici olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=HFiyKiNHGoM

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Sevda şeker dedi ki:

    İyi yarışma