Ailecek Şanslıyız Neden Bitti Yayından Kaldırıldı Mı?

Ailecek Şanslıyız Neden Bitti Yayından Kaldırıldı Mı? Ailecek Şanslıyız programı henüz yayına başlayalı kısa bir süre olmuşken yayına ara verme kararı aldı. Ailecek Şanslıyız programı son bölümü 6 eylül cuma günü yayınlandı. Alişan’ın büyük bir heyecanla duyurduğu ve sunmaya başladığı programı Ailecek Şanslıyız çok kısa sürdü.

Ailecek Şanslıyız programının final yaptığını Alişan sosyal medya hesabından duyurdu. Ailecek Şanslıyız programı neden bitti merak konusu oldu. Ailecek Şanslıyız programı neden sonlandı bilgileri konumuzun devamında paylaşıyoruz. Ailecek Şanslıyız programı yayından kaldırıldı mı yoksa sezon finali gibi kısa bir mola mı verildi bilgiler sizlerle.  

Ailecek Şanslıyız Neden Bitti Yayından Kaldırıldı Mı?

Alişan’ın sunuculuğunu üstlendiği program Ailecek Şanslıyız kısa bir mola verdi. Final yapmadı çünkü Alişan sosyal medya hesabı instagramdan kısa bir mola verdiğini ve format değişikliği yaparak geri döneceğini açıkladı. Belki isim değişikliği belki de yarışma formatı değişikliği ile ekrana yakın zamanda geri dönecek Alişan. Ancak Tv8 Alişan’ın programını yeniden yayınlar mı?

Alişan’ın sunuculuğunu üstlendiği Ailecek Şanslıyız programı büyük umutlarla başlandı. Herkesin sevdiği Alişan’ın sunduğu program beğenerek izlenir ve reytinglerde başarı sağlar diye düşünüldü ancak beklenen olmadı. Ailecek Şanslıyız programı sadece 3 hafta yayınlandı ve reytinglerde ilk 100’e giremedi. İlk 100’e bile girmeyen Ailecek Şanslıyız programı format değişikliği bahane edilerek bitirilmiş gibi düşünülüyor.

Ailecek Şanslıyız Yeniden Başlayacak Mı?

Ailecek Şanslıyız programının kısa bir mola verdiğini Alişan instagram hesabından duyurdu. Alişan’ın sunuculuğunu üstlendiği Ailecek Şanslıyız programı yeniden başlayacak mı şimdiden bu merak konusu oldu. Ailecek Şanslıyız programı yeniden başlayacak Alişan’ın duyurduğuna göre. Alişan Tv8 ile anlaşması sürdüğü için geri döneceğiz yazmıştır bilgi olmadan böyle bir paylaşım yapmaz. Ancak ne zaman yayına başlayacak yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Alişan’ın sunuculuğunu üstlendiği Ailecek Şanslıyız programı kesin olmamakla birlikte bizim tahminimize göre yaz ayında yayınlanacaktır. 2020 yaz ayında diziler sezon finali yaptığı zaman Alişan’ın sunduğu Ailecek Şanslıyız programı format değişikliği ile yeniden seyircinin beğenisine sunulacaktır.

Ailecek Şanslıyız programı formatı neden beğenilmedi?

Ailecek Şanslıyız programı formatında aile olarak katıldıkları yarışma da heyecanlı yarışmalar yapılıyordu ancak seyirci o heyecanı hissedemedi. Yaparsın Aşkım programındaki gibi yarışma heyecanı Ailecek Şanslıyız programında olmadı. Ailecek Şanslıyız seyircisi programı beğenemedi bu yüzden. Programı beğenemediği içinde Ailecek Şanslıyız programı 3 hafta sonra bitti. Sizler Ailecek Şanslıyız programını izliyor muydunuz? Yeni bölümlerinin başlamasını ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yorum kısmına yazınız.

Yorum yaz

21 Yorum

 1. Hiç samimi bir sunucu değildi yapmacık , güya samimi biri gibi görünmeye çalışıyordu ama yemezler.. daha iyi sunucular varken niye işi olmayan kişiler böyle giriyor her halta, sen onu bunu bırak git şarkını söyle..

 2. başlicam sizin reytinginize çok güzel programdı keyiflede izliyodum inşallah en kısa sürede başlar

 3. Başlamasını tabiki isterim ama alisannin başka bi projede görmek isterim sadece gece yarışma olursa daha iyi olur yaparsin aşkim gibi ama tabiki farklı bi yarışma olarak isterim. Alişanda bi aile çocuğumuz gibi onun samimi ve içten yalansız biri olarak tanıdık güvendik sadece saati ve yarışma projesi alişa uymadi olmadı oturmadi yoksa onu gormek izlemek bize iyi geliyor.

 4. Tamamen ilkel ayrğın programından alıntı oyunlar hepsi hemen hemen yaparsın aşkımdan alınmış beğenmedim

 5. Bence güzeldi ancak durgunluk vardı daha böyle neşeli bir sunum olmalı daha şöyle heycan katılmalı

 6. Avatar Gülsün Ak

  Torunlarımla beraber öğleden sonra izlediğim çok güzel programdı.Tekrar isterim olmasını

 7. Çok beğeniyordum gündüz her kanalda bir yarışma var ama hep kavga hep hakaret hiç değilse ailece yarisiyoruzda böyle bişey yok gülüyor insan bence doğru bi programdı

 8. Avatar RÜMEYSA ÇAKMAK

  GÜZEL,EĞLENCELİ ,HOŞ BİR YARIŞMAYDI..DEVAM ETMELİ BENCE .ANCAK OYUNLARIN DAHA GÜZEL DAHA MANTIKLI OLMASI DAHA GÜZEL OLUR….

 9. Kesinlikle begenmedim cok uyuz bir programdi alisan hic guzel sunamadi yaparsin askim kapanmadan kazanin elline su bile dokemez hic guzel olmamisti zaten iyi oldu

Etiketler