Aile Dizisinin Konusu Hikayesi Özeti (Neyi Anlatıyor)

Aile dizisinin konusunu ve neyi anlattığını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturduğu Aile dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Aile dizisinin konusu, özeti ve neyi anlattığı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Hakan Bonomo’nun yazdığı Aile dizisinin konusunu ve neyi anlattığını sizlerle paylaşacağız. aile dizisi aslan

Aile Dizisinin Konusu Nedir?

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’ dizisi Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getirmeye hazırlanıyor. Dizide ikiliye Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor. Aile Dizisi oyuncu kadrosu burada. Aile dizisinin konusu da merak edilmiştir. Show Tv’de yayınlanacak olan Aile dizisinde oldukça kalabalık olan bir aile tesadüfen Devin isimli bir psikolog ile tanışmıştır. Aile dizisinde de bu yaşananlar ekrana gelecektir.

Aile Dizisinin Özeti

Senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı Aile dizisinin başrolünde yer alan gece klübü sahini Aslan karakteri Kıvanç Tatlıtuğ canlandırıyor. Dizide oldukça kalabalık olan bir aile tesadüf sonucu Devin isimle psikolog ile tanışacaktır. Devin’i canlandırmak için ise Serenay Sarıkaya ile anlaşma yaptılar.serenay sarikaya yeni dizisi aile

Aile Dizisi Neyi Anlatıyor?

Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aile dizisinin neyi anlattığı da merak edilen konulardan biridir. Dizide odukça kalabalık bir aile yer almaktadır. Henüz cast çalışmaları tamamlanmayan dizide de bu ailenin tesadüf sonucu Devrin isimli psikologla karşılaşması ve bu psikologun aile ile yaşadığı şeyler anlatılacaktır.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizi, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

Aile dizisinin konusunu ve neyi anlattığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Aile Dizisinin Konusu Hikayesi Özeti (Neyi Anlatıyor) (1 Yorum)