Aile Dizisi Yağmur Kimdir? Kıyafetleri (Yüsra Geyik)

28.09.2022
1.227

Aile Dizisi Yağmur karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturduğu Aile dizisi oyuncu kadrosu merak edildi. Bizlerde, senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı Aile dizisi Yağmur karakterini yakından tanıtacağız ve Aile dizisi Yağmur karakteri kimdir? Aile dizisi Yağmur karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Aile Dizisi Yağmur Karakteri Kimdir?

Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aile dizisinde yer alan Yağmur karakteri, dizinin başrolünde yer alan Psikolog Devin’in kardeşidir. Devin, Aile dizisinin ana karakterlerinden biri olan Yağmur’un haylazlığı ve ele avuca sığmamasından dolayı çok dertlidir.Yüsra Geyik Aile Dizisinde Yağmur rolü

Aile Dizisinda Yağmur rolü Kimdir?

Aile dizisinde Psikolog Devin’in kardeşi Yağmur karakterine oyuncumuz Yüsra Geyik hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Aile dizisinde Yağmur karakterini canlandıran ve özellikle Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Zeliha karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz Yüsra Geyik’te merak edildi. Bizlerde güzel oyuncumuz Yüsra Geyik’i yakından tanıtacağız.

Yüsra Geyik

21 Haziran 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Yüsra Geyik, ilkokuldayken tiyatro kurslarına gitmeye başlamıştır. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun olan Yüsra Geyik 13 yaşında sektöre adım atmıştır. Yıllarca Arka Sokaklar dizisinde Zeliş karakterini canlandıran ve bu şekilde tanınan oyuncumuz kamera karşısında en son 2022 yılında Garip Bülbül Neşet Ertaş filmiyle geçmiştir.Aile Dizisi Yağmur Kimdir Kıyafetleri

Yüsra Geyik Yer Aldığı Diziler

2004 Yabancı Damat
2006-2020 Arka Sokaklar (Zeliha Çoban)
2021-2022 Camdaki Kız (Melisa)
2022 Aile (Yağmur)

Yüsra Geyik Resmi İnstagram Hesabı

Aile dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Yüsra Geyik resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 160 gönderisi ve 375 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Yüsra Geyik’in resmi İnstagram hesabı: @yusrageyik

Yüsra Geyik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yüsra Geyik’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Güzel oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Yüsra Geyik daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Rıza Kocaoğlu ile birlikteydi. Ancak güzel oyuncumuz Yüsra Geyik’in şimdiler de ise hayatında bilinen biri yoktur.

Yüsra Geyik Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Yüsra Geyik kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir ve sevenleri tarafından da giydiği kıyafetler merak edilmektedir. Bizlerde oyuncumuz Yüsra Geyik’in Aile dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Aile dizisi Yağmur karakterini ve Yağmur karakterini canlandıran oyuncumuz Yüsra Geyik’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.