Aile Dizisi Can Kimdir? Devin’in kardeşi (Ege Yordanlı)

14.03.2023
18

Aile dizisi Can Kimdir? Devin’in kardeşini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı Aile dizisinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer almaktadır. Aile dizisi Can karakterini oyuncumuz Ege Yordanlı hayat vermektedir. Bizlerde yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aile dizisi Devin’in kardeşi Can karakterini ve Can karakterini canlandıran oyuncumuz Ege Yordanlı’yı yakından tanıtacağız.

Aile Dizisi Can Karakteri Kimdir?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aile dizisi Can karakteri, Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin’in erkek kardeşidir. Aile dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Can 2. Bölümde karşımıza çıkacaktır. Can karakterine ise oyuncumuz Ege Yordanlı hayat vermektedir.Aile Dizisi Can Kimdir Devin'in kardeşi (Ege Yordanlı)

Aile Dizisi Can Kimdir?

Devin’in kardeşi Can karakterini çocuk oyuncumuz Ege Yordanlı canlandırmaktadır. Bizlerde Can karakterini canlandıran oyuncumuz Ege Yordanlı’yı yakından tanıyacağız ve Ege Yordanlı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.  aile dizisi can kimdir

Ege Yordanlı Kimdir?

15 yaşında ki çocuk oyuncumuz Ege Yordanlı, 2008 yılında dünyaya gelmiştir. Algida Keyif dondurma, otel reklamları ve çeşitli katalog çekimlerinde yer alarak sektöre adım atan Ege Yordanlı, 2020 yılında Zemheri dizisiyle profesyonel oyunculukla tanışmıştır. Çocuk oyuncumuz Dilara Aydın menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına en son 2023 yılında Ne Olacak Bu Halim? İsimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz özellikle ikiz kardeşi ile birlikte rol aldığı Mahkum dizisi sayesinde tanınmıştır.

Ege Yordanlı Yer Aldığı Diziler

2020 Zemheri – Mete
2021 – 2022 Mahkum – Barış Yesari Çocukluğu
2023 Aile – Can Akın

Ege Yordanlı Resmi Instagram Hesabı

Aile dizisine yeni katılan oyuncumuz Ege Yordanlı resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 26 gönderisi ve 11 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Ege Yordanlı’nın resmi Instagram hesabı: @ege_yordanli aile dizisi can

Aile Dizisi Can – Ege Yordanlı

Bugüne kadar oldukça başarılı projelerde karşımıza çıkan oyuncumuz Ege Yordanlı, Aile dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Özellikle ebeveynler tarafından Ege Yordanlı’nın giydiği kıyafetler merak ediliyor. Bizlerde ilerleyen günlerde Ege Yordanlı’nın Aile dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Aile dizisi Can Kimdir? Can karakterini canlandıran oyuncumuz Ege Yordanlı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. ege annesi dedi ki:

    Kimsiniz bilmiyorum ama Ege Fatos Yılmaz menajerlik oyuncusudur ve annnesi de o ajansin ortaklarindandir.ne olacak halim de de oynamamistir

    1. ekinoks dedi ki:

      dilara aydin diye bir ajans yoook…Ege de oraya bagli degilllll