Aile Dizisi Ati Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı? Ushan Çakır

15.05.2023
27

Aile dizisinde Ati karakterini canlandıran Ushan Çakır öldü mü diziden ayrıldı mı merak edildi. Geçtiğimiz hafta 10. bölümün sonunda Aslan Ati ile karşılaşmış ve kardeşine uyuşturucu verdiği için ondan intikam almak için peşine düşmüştü. Aslan babasından kalan mektubu geç okumuş ancak bu sırada Ati ile çoktan karşılaşmıştı. Ati her ne kadar medya konusunda kendini geliştirmiş olsa da Aslan gibi savaşçı mücadeleci biri olmadığı için Aslan’a karşı koyacak gücü de yoktu.  Aile Dizisi Ceylan

Aslan kardeşi Ceylan’ın intikamını almak için ona uyuşturucu veren Ati’nin peşine düşer. Ati ilk önce suçunu kabul etmese de Ceylan’ın uyuşturucu krizi geçirdiğini gören Aslan gözü dönmüş vaziyette Atiyi evinde kıstırır. Gözü dönen ve nasıl davranacağını bilemeyen Aslan Ati’yi hunharca öldürür. Bu sırada babasının mektubunu açan Aslan onun bu dünyadan uzaklaşması için yazdıklarını okuyunca şok olur. Babası onu bu karanlık dünyadan uzaklaştırmak için ve işleri temizlemesi için bu mektubu bırakmıştır. Ancak Aslan mektubu Atiyi öldürdükten sonra açtığı için büyük bir pişmanlık duyar. Konumuzun başına dönecek olursak Ati Aslan tarafından öldürüldü diziden böylelikle ayrılmış oldu.

Aile Dizisi Ati Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı UshanAti karakterine hayat veren Ushan Çakır aile dizisinden böylelikle ayrılmış oldu. İlk günden beri aile dizisinde Atilla karakterine hayat veren Ushan Çakır yeni bir yaz dizisinde rol alacak. Oldukça başarılı dizi oyuncularından birisi olan Ushan Çakır daha önce de birçok dizi ve filmde yer almıştı. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra tiyatro çalışmaları da yapan Ushan Çakır birçok filmde de rol almıştır.

Bu konumuzda Aile dizisinde Ati rolü öldü mü diziden ayrıldı mı Aslan Ati’yi öldürdü mü yaşıyor mu gibi merak edilen sorulara yanıt verdik. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir Aslan ve Ati arasında yaşanan bu sahneleri nasıl bulduğunuzu yorumlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..