Ahsen Eroğlu 2021-2022 Yeni Dizisi Kimle Hangi Kanalda Olacak?

Bu konumuzda sizlere tatlı ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken güzel oyuncumuz Ahsen Eroğlu’nun yeni sezonda yer alacağı diziden ve bu dizide kimlerle birlikte rol alacağından bahsedeceğiz. Ahsen Eroğlu 2021-2022 Yeni Dizisi Kimle Hangi Kanalda Olacak?, Ahsen Eroğlu 2021-2022 Yeni sezon kimle dizi çekecek hangi projede yer alacak sorusuna cevap verelim:

Ahsen Eroğlu Kimdir?

27 Ekim 1994 yılında Tekirdağ da dünyaya gelen oyuncumuz, Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulundan mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimini Sahne 3MOTA’da alan oyuncu, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Modern Habil Kabil dizisiyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Zehra karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi sezon Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı, ilk defa başrol olarak yer aldığı 2019 yılında Star Tv de ekranlara gelen Kuzgun dizisinde hayat verdiği Kumru Cebeci karakteri sayesinde yakalamıştır. Güzel oyuncumuz tatlı ve sempatik tavırlarıyla da sosyal medyada en çok konuşulan ve merak edilen isimlerin başında gelmektedir. Oyuncumuz aynı zamanda resim yapmayı çok sevmekte ve profosyenel olarak bununla uğraşmaktadır.

Ahsen Eroğlu Rol Aldığı Diziler

Ahsen Eroğlu 2021-2022 Yeni Dizisi hangi kanalda kimle olacak2020-Menajerimi Ara-Dicle Ertem
2019-Kuzgun-Kumru Cebeci
2018-İstanbullu Gelin-Yaz Boran
2017-Kızlarım İçin-Suna
2016-2017-Anne-Duru Güneş
2016-Muhteşem Yüzyıl Kösem-Meleki Hatun
2015-Modern Habil Kabil-Zehra

Ahsen Eroğlu Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Genç yaşına rağmen bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz yeni sezonda 2020 yılında başlayan ve başrolünde yer aldığı Menajerimi Ara dizisinde oynayacaktır. Dizi 25 Ağustos 2020 tarihinde ekranlara gelmişti ve 9. bölüme kadar Salı akşamları Star Tv de izleyici ile buluşuyordu. Ancak dizinin reytinglerinde düşüş olunca yapımcılar tarafından bir değişikliğe gidildi ve dizi artık Pazar akşamları ekranlara gelmeye başladı. Dizinin günün değişmesi işe yaradı ve dizi şuan pazar akşamlarını zirvede tamamlamaktadır. Yani güzel oyuncumuz yeni sezonda Star Tv ekranlarında bizlerin karşısında olacaktır.Ahsen Eroğlu 2021-2022 Yeni Dizisi ne zaman

Ahsen Eroğlu 2021-2022 Projesi Belli Oldu Mu?

Ekranların sevilen yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Ahsen Eroğlu’nun 2021-2022 projesi belli olmuştur. Kuzgun dizisiyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz, 2020 yılında başlayan ve başrolünde yer aldığı Menajerimi Ara dizisinde hayat verdiği Dicle karakteri sayesinde adını herkese duyurmuştur. Yayınladığı günü zirvede tamamlayan dizi sosyal medyada büyük ses getirmiş ve en çok konuşulan dizilerin arasına girmiştir. Henüz ilk sezonu olan dizi bu kadar başarılı bir şekilde devam ederken ve Ahsen Eroğlu’nun dizide hayat verdiği karakter bu kadar sevilmişken dizinin final yapması gibi bir şey söz konusu değildir. Yani oyuncumuzun 2021-2022 projesi kesinleşmiş ve oyuncumuz Menajerimi Ara dizisinde başrol olarak bizlerin karşısında olacaktır.

Ahsen Eroğlu Yeni Sezon Dizisinde Kimlerle Oynayacak?

Dizinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuza dizide oldukça başarılı isimler eşlik etmektedir. İşte Menajerimi Ara dizisinin oyuncuları; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Atman, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu,Gamze Karaduman, Bedir Bedir, Semi Sırtıkkızıl, Pınar Ünsal, Nazlı Senem Ünal, Yaprak Medine, Aslı Mavitan, Duygu Şen, Buse Sinem İren, İdeal Beran Kotan ve Serhat Teoman gibi başarılı isimler dizide güzel oyuncu Ahsen Eroğlu ile birlikte rol almaktadır.

Ahsen Eroğlu Yeni Sezon Dizisinde Başrolü Kiminle Oynayacak?

Ahsen Eroğlu Yeni Sezon Dizisi ne olacakDizinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz dizinin başrolünü, Deniz Can Aktaş, Fatih Atman, Serhat Teoman, Canan Ergüder, Barış Falay ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı isimlerle birlikte paylaşmaktadır.

Ahsen Eroğlu Yeni Sezon Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Oyuncumuz yeni sezonda bizlerin karşısında olacağı Menajerimi Ara dizisinde Dicle karakterine hayat vermektedir. Canlandırıldığı karakterle büyük beğeni toplayan oyuncumuzun yeni sezon projesi Pazar akşamları Star Tv de izleyici ile buluşmaktadır.

Ahsen Eroğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç oyuncumuz henüz evli değildir ve oyuncumuzun bugüne kadar basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani güzel oyuncumuz Ahsen Eroğlu’nun bilinen bir sevgilisi yoktur.Ahsen Eroğlu'nun sevgilisi var mı kim

Ahsen Eroğlu Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz resmi instagram hesabından özel hayatına dair ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Özellikle Menajerimi Ara dizisinden sonra takipçi sayısında büyük artış olan oyuncumuzun instagramda, 614 gönderisi ve 869 bin takipçisi vardır. Ahsen Eroğlu’nun resmi instagram hesabı: @ahseneroglu22

Ahsen Eroğlu Kıyafetleri Elbiseleri

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz oyuncu, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin ilgiyle takip ettiği biridir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri Ahsen Eroğlu’nun dizide giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları da merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuzun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Ahsen Eroğlu’nun yeni sezonda yer alacağı diziden, bu dizinin hangi kanalda yayınlanacağından ve oyuncumuza hangi isimlerin eşlik edeceğinden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Ahsen Eroğlu 2021-2022 Yeni Dizisi Kimle Hangi Kanalda Olacak? konumuz şimdilik bu kadar.

Etiketler