Ah Nerede dizisi neden yok bitti mi erken final mi?

11.07.2022
1.135

Star TV’de 1 Temmuz cuma akşamı yayın hayatına başlayan Ah Nerede dizisi 15 Temmuz cuma günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı gibi merak edilen soruları burada açıklayacağız. İlk bölümü beklentilerin altında reyting alan ve 2. bölümü 8 Temmuz cuma günü yayınlanarak 2.22 reyting alan ah Nerede dizisinin almış olduğu düşük reytingler izleyenlerini de oldukça üzdü. 15 Temmuz cuma günü ah nerede var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman gibi sorulara hemen cevap verelim.

Son Dakika Not: Star TV’nin yeni yaz dizisi Ah Nerede final yapıyor. Yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği, kadrosunda Oktay Çubuk, Nil Keser, Tarık Pabuççuoğlu, Ayşe Kökçü, Derya Alabora, Ferit Aktuğ, Aycan Koptur, Korhan Herduran, Batuhan Sert, Asena Keskinci, Merve Nur Bengi ve Miray Akay’ın yer aldığı yapım, düşük reytingleri nedeniyle 7. bölümüyle (19 Ağustos) ekranlara veda edecek. Ah Nerede dizisi son bölümüyle 1.5 oranında total reyting almıştı.

15 Temmuz cuma Ah Nerede dizisi var mı yok mu?

Son olarak 8 Temmuz 2022 cuma akşamı yayınlanan Ah Nerede dizisinin 2. bölümü sonrasında 15 Temmuz cuma günü 3 bölümü sevenleri bekliyordu. Ancak ah Nerede dizisinin 3. bölümü 15 temmuz’da ekrana gelmedi. Çünkü Kurban Bayramı nedeniyle birçok dizi bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelmedi. Daha da düşük reyting oranları alıp kanala zarar ettirmemek için yapımcı firmalar ve kanallar dizileri bir haftalığına erteledi. Ah Nerede dizisi bu nedenle 15 Temmuz cuma günü yayınlanmayacak.

Ah Nerede dizisi yeni bölüm ne zaman?

Ah Nerede dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta 22 Temmuz cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Ancak dizinin almış olduğu düşük reytingler izleyenlerini ve sevenlerini üzmeye devam ediyor. Beklentilerin altında gelen reytingler ah Nerede dizisinin çok uzun ömürlü olmayacağını kısa bir süre sonra erken final yapabileceğini gösteriyor.Ah Nerede dizisi Neden yok bitti mi erken final mi

Ah nerede ne zaman final yapacak erken final yapar mı?

Ah Nerede dizisi normalde yaz ayları boyunca devam edecek. Ancak dizinin altı düşük izlenme oranları dizinin çok fazla uzun sürmeyeceğini kısa sürede erken final yapacağını gösteriyor. Geçtiğimiz hafta totalde 2.22 reyting alan Ah Nerede dizisi AB grubunda ise 1.17 ile oldukça düşük bir oran aldı ve bu tehlike sirenlerini çalması anlamına geliyor. Eğer bu reytinglerdeki düşüş devam ederse ah Nerede dizisi 10. bölümde filan yapması gerekirken daha erken final gündeme gelecek.

Ah Nerede dizisi neden yok bitti mi?

Ah Nerede dizisi 15 Temmuzda neden yok bitti mi sorusuna hayır bitmedi, erken final mi? sorusuna da hayır şimdilik devam ediyor cevabını verebiliriz. Ancak dizinin son bölümlerdeki reytingler ciddi düşüş gösteriyor.

Ah Nerede dizisini nasıl buldunuz yorum ve görüşleriniz

Star TV’de cuma akşamları yayınlanan Ah Nerede dizisi izleyiciler tarafından eski Türk filmi olan ah Nerede orijinali ile karşılaştırıldı ve bir çoğu ciddi eleştiriler yöneltti. Hem oyunculukların acemiliği hem de dizinin film formatından çok geride kalması birçok eleştiri beraberinde getirdi. Ah Nerede dizisini siz nasıl buldunuz yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Ah Nerede dizisi erken final yapar mı yorumlarınızı samimi görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Cokk iyi we sahane otesi bir dizi bayiliyorum

 2. 61 dedi ki:

  Herşeyin cılkını çıkarmada milletçe üstümüze yok. Dün akşam kanalları gezerken denk geldim bu diziye abovvv felaket ötesi, bazı şeyler bazı zamanlara aittir, oraya özeldir ve orda kalmalıdır…Hele o genç oyuncu kızların giydiği kıyafetler ve verilen mesaj; kapalı giyinirsen nine gibi, açık saçık giyinirsen cıvıl cıvıl olursun iması, özgürlüğün bu sanılması korkunç!!!!!!

  1. Yönetici dedi ki:

   Yine çok haklı ve yerinde bir yorum olmuş..