Ah Nerede dizisi ne zaman bitecek final olacak, Kaç Bölüm Sürecek?

Ah Nerede dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek final olacak izleyenler merak ediyor. Biz de bu konumuzda eski Türk sinemasının duayen filmlerinden birisi olan Ah Nerede filminin güncel dizi versiyonunu detaylıca inceleyeceğiz. Ah Nerede izlendi mi tutuldu mu reyting oranları nasıl, kaç bölüm devam edecek ne zaman bitecek, 2. sezon olacak mı gibi sorulara burada yanıt vereceğiz. Meraklısına: Ah Nerede dizisi kıyafetleri

Güncelleme: Ah Nerede dizisi 7. bölümü ile final yapıyor. Ah Nerede dizisi maalesef yeni sezonda devam edebilecek reytingleri alamadı. Bu yüzden de 19 Ağustos cuma akşamı final yaparak bitiyor.

Ah Nerede dizisi ne zaman bitecek final olacak?

Ah Nerede dizisinin ilk bölümü oldukça beğenildi ve izleyenler gerekli elektriği aldı. Özellikle eski Türk sinemasının bu şekilde güncel versiyonunu izlemek gençler için farklı bir deneyim oldu. Her ne kadar Türk sinemasının usta isimlerinin yerini tutmasa da yeni jenerasyon oldukça güzel bir oyunculukla diziyi canlandırdı. Ah Nerede dizisi yapımcı firma ile Star TV arasında imzalanan 10 bölümlük önsözleşme ile yola başladı. Geçtiğimiz hafta başlayan dizinin normal şartlarda Eylül ayının ilk haftasına kadar devam etmesi bekleniyor. Reytingleri olumlu şekilde devam ederse Ah Nerede dizisi 20. bölüme kadar uzatılabilir. Bu da yaklaşık Ekim ayının sonunu gösteriyor.

Ah nerede dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde bitecek?

Ah Nerede dizisi ne zaman bitecek final yapacakAh Nerede dizisinin 10 bölümden oluşan önsözleşmesi Eylül ayının ilk haftası tamamlanıyor. Bu tarihten sonra dizinin reyting sonuçlarına göre kanal ve yapımcı firma arasında yeni bir sözleşme imzalanabilir. Ancak şimdilik bu sözleşmenin oluşması sadece Ah Nerede dizisinin alacağı yüksek reyting oranlarına bağlı. Şimdiden merak eden izleyicilerimiz için dizinin 10 bölüm süreceğini daha sonra yeni sezonda birlikte izlenme oranlarının dikkate alınarak yapımcı firma ile Star tv arasındaki sözleşmenin neticesine göre karar verileceğini haber edelim.

Ah Nerede dizisi yeni 2. sezon olacak mı?

Ah Nerede dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğine yukarıda bahsettiğimiz gibi Star TV ve yapımcı firma birlikte karar verecek. Reytingi yüksek olan diziler genellikle yeni sezon onayını alıyor. Ah Nerede dizisi ile ilgili karar da ağustos ayının son haftasında belli olacaktır. Reytingleri çok fazla düşmezse Ah Nerede dizisinin yeni sezonda devam edeceğini söyleyebiliriz. Ah nerede dizisi 2. sezon devam edecek mi bu soru yanıt bulunca buraya yazacağız.

Ah Nerede dizisi erken final yapar mı?

Diziler çok düşük reyting oranları alınca genellikle kanallar zarra ediyor. Bu nedenle biran evvel diziyi bitirmek istiyorlar. Ah Nerede dizisi daha çok yeni. Ancak reytingleri izlenme oranları çok düşürse Ah nerede dizisi de erken final yapabilir. Ancak 10 bölüm olan sözleşmenin her halükarda tamamlanacağını düşünüyoruz biz.

Ah nerede dizisi ile ilgili yorumlar görüşler nasıl izlendi mi tutuldu mu?

Ah Nerede dizisi ile ilgili oldukça farklı görüşler sosyal medyada dillendiriliyor. Bazı yorum ve görüşler orijinal filmden çok farklı olduğunu ve dizinin çok acemice çekildiğini söylerken birçok yorumcu da oyunculukları çok beğendiğini dile getiriyor. Ah Nerede dizisini siz nasıl buldunuz beğendiniz mi yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Ah Nerede dizisi ne zaman bitecek final olacak, Kaç Bölüm Sürecek? (3 Yorum)

  1. Dizideki basroller problem. Kız iyi ama erkek başrol olmamış. Genel anlamda sürekli tuhaf bir gülüş ile dolaşan aptal bir tip. Bence kardeşi başrolde daya uyardi. Neyse bence final yapmasina bile müsade etmeyebilirler