Ah Belinda Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Çekim Yerleri

27.02.2023
53

Ah Belinda filminin oyuncu kadrosunu, konusundu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Demiz Yorulmazer’in oturduğu Ah Belinda filminin yapımcılığını OGM Pictures yapım şirketi üstlenmiştir. Senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı Ah Belinda filminin oyuncuları kadrosunu, konusundu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. 2023 Yeni dizi filmleri burada. Filmde Neslihan Atagül – Serkan Çayoğlu – Necip Memili – Beril Pozam – Gamze Karaduman – Anıl Çelik – Efe Tunçer ve Tim Seyfi rol alıyor.

Ah Belinda Filmi Oyuncuları Kadrosu

Neslihan Atagül – Sevilay
Serkan Çayoğlu – Suat
Necip Memili
Beril Pozam
Gamze Karaduman
Anıl Çelik
Efe Tunçer
Tim Seyfi

Necip Memili – NecatiAh Belinda Filmi oyuncuları konusu kadrosu

Neslihan Atagül – Sevilay

Ah Belinda filminin başrolünde yer alan Neslihan Atagül, 10 Ağustos 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okuyan ve kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisiyle geçen oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı Fatih Harbiye ve Araf dizilerindeki performansıyla yakalamıştır. Daha önce bir çok farklı kategoride ödüllere layık görülen oyuncumuz 2021 yılında Sefirin Kızı dizisindeki performansıyla Yılın Uluslararası Kadın Oyuncusu seçilmiştir.Ah Belinda Filmi Neslihan Atagül Sevilay rolünde

Serkan Çayoğlu – Suat

Ah Belinda filminin başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Almanya’da Erlangen Üniversitesi’nin Ekonomi Bölümünde eğitim alan Serkan Çayoğlu, bir dönem profesyonel olarak mankenlik yapmıştır. Çeşitli oyunculuk eğitimleri alan ve kamera karşısında ilk defa 2011 yılında. Kuzey Güney dizisi ile geçen Serkan Çayoğlu özellikle Kiraz Mevsimi dizisinde canlandırdığı Ayaz karakteri ile tanınır hale gelmiş, 2016 ve 2015 yılının en başarılı erkek oyuncusu seçilmiştir.Ah Belinda Filmi Serkan Çayoğlu Suat karakteri

Necip Memili – Necati

Ah Belinda filminde Necati karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Necip Memili, 27 Mayıs 1980 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olan Necip Memili, kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Beşinci Boyut dizisiyle geçmiştir. Necip Memili daha önce Selana, Yaprak Dökümü, Arka Sokaklar, Dolunay, Yalan Dünya, Ulan İstanbul, Çukur, Kanunsuz Topraklar, Sen Ben Lenin gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Ah Belinda Filmi Necip Memili - Necati

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir?

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı Ah Belinda filminin konusu da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Ah Belinda filminde, yeni çıkan Belinda isimli şampuan reklamında Handan isminde ki, 2 çocuklu ev kadını Sevilay Başaran’ın hikayesi anlatılacaktır.

Ah Belinda Filmi Çekim Yerleri

Ah Belinda filminin cast çalışmaları devam etmektedir. OGM Pictures imzalı Ah Belinda filminin çekimleri henüz başlamamıştır. Bizler, Ah Belinda filminin çekimleri başladığı zaman filmin nerede çekildiği sayfamızdan paylaşacağız.

Ah Belinda Filmi Vizyon Tarihi

Ah Belinda filminin vizyon tarihini de merak edildi. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Ah Belinda filminin çekimlerinin Haziran Ayı’nın sonunda bitmesi planlanıyor bundan dolayı bizlerde filmin 2023 yılında vizyona gireceğini tahmin ediyoruz.

Ah Belinda filminin oyuncu kadrosunu, konusundu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..