Ağır Romantik Oyuncuları Kimler, Film Nerede Çekiliyor? Tv de İlk Hangi Kanalda?

11.06.2019
18

Ağır Romantik Oyuncuları Kimler, Film Nerede Çekiliyor? Tv de İlk Hangi Kanalda? Ağır Romantik filmi çok yakında vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. Ağır Romantik filmi çekimleri tamamlanmak üzere. Tanıtım fragmanı da yakında sosyal medya da yerini alacaktır. Tuvana Türkay ve Onur Tuna’nın başrolde olduğu Ağır Romantik Filmi afişi :

Tuvana Türkay ve Onur Tuna'nın başrolde olduğu Ağır Romantik Filmi

Ağır Romantik filmi yönetmenliği Deniz Denizciler yaparken senaryosunu Deniz Denizciler yazıyor. Ağır Romantik filmi yapımcılığını Ruhiyya Aliyeva üstleniyor. Ağır Romantik filmi başrol oyunculuğunu Onur Tuna ve Tuvana Türkay üstleniyor. Ağır Romantik filmi çekimleri mayıs ayında çekilmeye başlandı. Çekimlerde hangi mekanlar kullanıldı? Nerelerde hangi sette çekildi? Ağır Romantik filmi ilk olarak hangi kanalda yayınlanacak? Bu bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Ağır Romantik filminde Onur Tuva ve Tuvana Türkay başrol oyunculuğu yaparken anne ve baba rolünü de Servet Pandur ve Gazanfer Ündüz üstleniyor. Onur Tuna’nın babasına hayat verecek olan isimde Altan Erkekli olacak. Ağır Romantik filmi kadrosuna Haktan karakteri ile Durul Bazan ve Danyal karakteri ile Sermiyan Midyat dahil oldu. Başarılı oyuncuların birarada olacağı Ağır Romantik filmi oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

AĞIR ROMANTİK FİLMİ OYUNCULARI

Ağır Romantik Filmi Onur Tuna Kimdir?

Ağır Romantik filmi başrol oyuncusu olan Onur Tuna 1988 Çanakkale doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat fakültesinde eğitim almıştır. Ege Üniversitesi Konservatuarı’nda Sanat Müziği ses eğitimi alan Onur Tuna iki şarkı çıkarmıştır. Onur Tuna yakışıklılığı ile herkes tarafından çok beğenildi. Onur Tuna instagram hesabı; https://www.instagram.com/onurtuna/

Son zamanlarda rol aldığı Yasak Elma dizisi ile akıllarda kalan Onur Tuna yeni filmi için hazırlık yapıyor. Onur Tuna’nın rol aldığı yapımlar; 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisinde oyunculuğa başladı ve burada yakışıklılığı ile herkese kendini beğendirdi. Huzur Sokağı, Filinta, Cesur Yürek ve Yasak Elma dizilerinde rol aldı.

Ağır Romantik Filmi Tuvana Türkay Kimdir?

Ağır Romantik filmi başrol oyuncusu Tuvana Türkay 1990 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunudur. 9 yaşında reklam filmlerinde oynamaya başlayan Tuvana Türkay 2007 yılında ilk dizisinde rol aldı.

Tuvana Türkay Cumhur Cemaat dizisinde rol aldı. Kollama, Ayrılık, Yer Gök Aşk, Fıratın Nar Bahçeleri, Esir Sultan, Kara Para Aşk, Oyunbozan, Deli Gönül, Kızlarım İçin dizilerinde rol aldı. Tuvana Türkay instagram hesabı;  https://www.instagram.com/tuvanaturkaytt/

Ağır Romantik Filmi Servet Pandur Kimdir?

Ağır Romantik filmi oyuncusu Servet Pandur 1970 İzmir doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1993 yılından itibaren tiyatro oyunlarında yer aldı. Oyunculuğa ilk olarak Ben Bir İnsan kısa filmi ile başlamıştır. 2006 yılında Kod Adı dizisi ile ekrana çıkmıştır. Hisar Buselim, Kod Adı Kaos, Bir Varmış Bir Yokmuş, Fatmagülün Suçu Ne, Hayata Beş Kala, AŞK, Yıların Öcü, Kalbim Yangın Yeri, İçimdeki Fırtına, Kanatsız Kuşlar, Bir Aile Hikayesinde rol aldı.

Ağır Romantik Filmi Altan Erkekli Kimdir?

1955 İstanbul doğumlu olan Atan Erkekli Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünde okudu. Eğitimi devam ederken fakülte arkadaşlarının Kopermikli Yüzbaşı tiyatro oyununda başrol oyuncusunun gösterime gelememesi sebebiyle başrolde sahneye çıktı. Şans eseri onu izleyen bir usta vardı. Rutkay Aziz’ tiyatrodan sonra ona “AST gemisine hoş geldin” dedi ve profesyonel oyunculuğa başlamış oldu.

DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda öğretim görevlisi olarak çalıştı aynı zamanda oyunculuğa devam etti. Devlet Tiyatroları’nın Çocuk ve Gençlik Tiyatroları bölümünde çalıştı ve Susam Sokağı’ndaki Edi karakterini seslendirdi.

 BKM oyuncuları arasına katılmıştır sonrasında Bir Demet Tiyatro adlı dizide de rol aldı. 2007 yılından beri, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde, Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk, Seslendirme ve Oyunculuk eğitimleri vermektedir. Altan Erkekli’nin rol aldığı yapımlardan bazıları; Yerden Yüksek, Acayip Hikayeler, Yalan Dünya, Kara Ekmek, Hangimiz Sevmedik, Neredesin Birader, Mehmed Bir Cihan Fatihi, Bozkır, Vurgun, Afili Aşk ve Dengi Dengine dizilerinde rol aldı. Daha rol aldığı bir çok yapım var ancak son zamanlarda oynadıklarını yazmak istedik.

Ağır Romantik Filmi Gazanfer Ündüz Kimdir?

Ağır Romantik filmi oyuncusu olan Gazanfer Ündüz 1950 Adana doğumludur. 1986 yılında Kuruntu Ailesi dizisi ile dizilerde rol almaya başlamıştır. Samanyolu, Baba,Şeytan Ayrıntıda Gizlidir,Melekler Adası, Ümit Milli, Kaçak gelin, Yürek Yarası, Deniz ve Mehtap, Gece Gündüz, Dizine Dursun, Maskeli Balo, Cam Kırıkları ve son olarak Kadın dizisinde rol almıştır.

Ağır Romantik filmi oyuncu bilgilerini yukarıda sizlerle paylaştık. Ağır Romantik filmi oyuncuları karakter bilgileri netleşince sizlerle paylaşacağız. Ağır Romantik tanıtım fragmanı yakında yayınlanacaktır. Konumuz yeni bilgilerle güncellenmektedir.

YORUMLAR

  1. Emrah gokcay dedi ki:

    Merhaba ben adi emrah yas 32 isitme engelilere oldu ankara oturdu cep tel 05434320574 sms ulasacagi olan bilgi tamam tesekkur
    Televizyon kanallar tam geri ile diger filmlar super komik neseli iyi var super tesekkur.