Afilli Aşk Neden Bitti Final Oldu, Geri Başlar mı?

Bir yaz dizisi olarak başlayan Afili Aşk dizisi 2019-2020 sezonunda en uzun süre devam eden dizi olmayı başardı ve 38. bölüme kadar dayandı. Afilli Aşk düşük giden reytinglerden ötürü 38. bölümde ekran macerasını sonlandırma kararı aldı. Uzun süre izlenen ancak son dönemde düşüşe geçen Afili Aşk dizisinin ne zaman final olacağını merak içinde soruyor izleyiciler. Dizinin sürekli gün değiştirmesinden artık hangi gün yayınlanacağını kestiremez hale gelmişlerdi. Sonunda Kanal d kararını verdi ve diziyi final yapacağı tarihi açıkladı.

Afilli Aşk Geri Başlar mı”Afili Aşk” 38. bölümüyle ve final bölümüyle 19 Mart Perşembe 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek. Ancak dizinin bu kadar uzun sürmesini de özellikle genç hayran kitlesi oldukça çok istiyor ki bu hayranlar büyük bir yer ediniyor dizi için. Elbette reytingleri uzun süre takip eden ve dizinin neredeyse 40 bölüme yaklaşan sürecinde hep izleyen ve devam etmesini isteyen ciddi bir kitle var ve bu kitle Afili Aşk dizisinin devam etmesini istiyor. Bu nedenle Afili Aşk dizisi tekrar geri başlar mı başka bir kanalda da olsa yeniden ekrana gelir mi sorularını merak ediyor.

Afilli Aşk dizisi Neden Bitti Final Oldu?

Bizde bu konumuzda Afili Aşk dizisi neden bitti ve geri başlar mı sorusuna yanıt vereceğiz. Bazı diziler yüksek reyting oranlarda sahipken kanal tarafından veya yapımcı ile kanal arasındaki anlaşmazlık nedeniyle erken final kararı alabiliyor. Ancak Afilli Aşk dizisinde böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü yapımcı ile kanal arasındaki sözleşme gereği Afili Aşk dizisi 38. bölüme kadar geldi. 19 Mart Perşembe günü final bölümüyle ekrana gelecek olan Afili Aşk dizisi final sebebi olarak reytinglerin düşük olması gösteriliyor. Gerçekten de uzun süre çarşamba günü yayınlanan dizi daha sonra cumartesi gününe alınmış, orada da reyting alamayan dizi perşembe gününe alınarak yoluna devam etmişti.

Afilli Aşk Bittikten sonra Geri Başlar mı?

Bu kadar gün değiştirmenin sonrasında elbette dizinin hayran kitlesi de düştü ancak yine de 2-3 oranında ki total izleyici kitlesi yaklaşık 5 milyon kişi tarafından Afili Aşk dizisinin izlediğini gösteriyor. Bu kadar ciddi bir kitlenin sevdiği bir dizi devam eder mi yeniden başlar mı ya da başka bir kanalla yoluna devam eder mi şimdilik bu konuda kesin ve net bir bilgi bulunmuyor. Ancak bu konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz ve Afili Aşk dizisinin sevilen oyuncuları devam etme kararı alır ve yapımcı ile kanal anlaşırsa Afili Aşk dizisinin devam etmemesi içten bile değil. Biz de merak içinde böyle bir karar alınırsa sizlere duyurmak için uğraşacağız.

Sonuç olarak Afili Aşk dizisi bitti final yaptı ancak yeniden devam etme ihtimali de bulunuyor. 5 milyon insana hitap eden o kadar gün değiştirmesine rağmen yine de izlenen takip edilen bir dizi olmak kolay değil. Belki de sezon sonuna kadar devam kararı alacak olan dizi hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Afili Aşk dizisinin bitmesi final olması hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşınız. Şimdiden teşekkür eder afili Aşk dizisinin oyuncularına yapımcısına ve kanalına bize yaşattığı ve izlettiği bu güzel dizi için teşekkür ederiz.

Yorum yaz

29 Yorum

 1. Keşke hiç bitmeseydi çok güzel bir diziydi lütfen ama lütfen yine başlasın lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen 😔😟

 2. Hercai gibi kaliteden yoksun dizileri izlerseniz,dizi reyting kaybeder ve tabi ki final yapar,böyle kaliteli komedi formatlı bir diziyi yeniden ekranlarda görmek istiyoruz,halkımıza iyi bir moral kaynağı oluyor.

 3. devam etmesi gereken bir dizi bence şu an televizyonlarda olan bir çok diziden daha iyi bir dizi

 4. Keyifle izlediğim tek diziydi. Böyle güzel bir dizinin ekranlardan mahrum bırakılması bizi gerçekten çok üzdü. Keşke yeniden başlasa…….

 5. Keyifle izlediğim tek diziydi. Böyle güzel bir dizinin ekranlardan mahrum bırakılması bizi gerçekten çok üzdü.Keske yeniden başlasa….

 6. Aslında dizi tekrar devam edebilir.etmeli de bence.çünkü finali senaryo sıkıntısı çekmeden devam ettirilebilecek bir şekilde yapıldı bence.umarım tekrar ekranda buluşuruz.

 7. Afili aşk final olacağını öğrendiğimde çok üzüldüm ağladım 😭😭 lütfen afili aşk final olmasın herkesin

 8. Afili aşk geri başlasın tek dizim ve çok beğendiğim ve hayranı olduğum kişiler var. Bu dizi çok güzeldi geri başlasın artık lütfen 🙏 😘

 9. keske bitmesieydi bende cok uzuldum filimi uarıda bırsktılar volkan erkut hukya nın dogu sseyini filan gostermedi cok uzucu oldu benim icin

 10. Avatar Özcan uzunoğlu

  En yakın zaman da Yeniden başlarsa çok seviniriz çünkü böyle diziler cok erken bitiyor ve bu bizi çok üzüyor 😔😔

 11. diziyi çok seviyoruz ilgiyle takip ediyoruz ve final olmasına çok üzüldük yapımcılarla iletişime gecin ve başka bir kanalda devam etsin lütfen 🙁

 12. Azerbaycan’dan izliyorum.Final olacağını öyrendiyim de çok üzüldüm,agladım.Dizi harikaydı.şimdi de öyle.Oyuncularida seviyorum.Diğerleri gibi bende final yapmasını istemiyorum…

 13. Aerbaycandan izliyorum.AFİLİ AŞK benim en sevdiyim birinci dizi.Oyuncularını da çok seviyorum.Final olucagini öyrendiyim de çok üzüldüm,ağladım.Lütfen final yapmasın.Lütfen…

Etiketler