Afili Aşk Yeni Sezonda Devam Edecek mi, 2. Sezonu Olacak mı Bitecek mi?

Kanal D de sevilerek izlenen ve çarşamba akşamları ekrana gelen Afili Aşk dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi, Afili Aşk  2. Sezonu Olacak mı Bitip Final mi Yapacak?  gibi merak edilen soruları burada sizlere cevaplayacağız. Afili Aşk dizisi yayın hayatına yeni başlamış olabilir. Ancak bir dizinin devam edip etmeyeceği 3 bölümde belli oluyor.

Afili Aşk dizisi kaç bölüm sürecek bitecek miAfili Aşk dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Afili Aşk dizisinde Kerem ve Ayşe’nin hikayesi anlatılacaktır.  Dizi de yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Kerem Yiğiter İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Muhsin Yiğiter’in oğludur. Babası onun çalışıp adam olmasını isterken o çapkınlık peşindedir. Aslında zekası ile de tekstil şirketini kurtarmıştır. Tekstil şirketi zamana yenik düşmek üzereyken online defile fikriyle tekstil şirketini gençlere açmıştır.

Bu sayede şirket kara geçmiştir ancak ne yaparsa yapsın Kerem Muhsin’in istediği gibi şirketin başına geçebilecek efendilikte olmayacaktır. Kerem nerede gece orada sabah yaşarken onun aklını başına getirecek tek şey gerçek aşk olacaktır.

2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? Afili Aşk diyorsan TIKLA

Diğer yandan Ayşe iki abisinin gölgesinde yaşamına devam ederken onların isteklerine karşı çıkmaktan yorgun düşmüştür. Abileri onu mahallenin zengin aile çocuğu ile evlendirmeyi planlarken o sevdiği çocuk olan Berk ile evlenmek ister. Berk ise evlenmekten korkar ve ortadan kaybolur. Ayşe hayatında sürekli darbe yemiştir ve iyi kız olmanın cezasını çekmiştir. Şimdi ilk defa kendi için bir şey yapacaktır.  Ayşe isteme gecesinde evden kaçar atölyeye sığınır. Kerem de Ayşe’nin abilerinin kendisine zarar vermemesi için Ayşe’nin açıklama yağacağını söyler pencereden. Ancak Ayşe kendi kafasında kurduğu planı uygular ve Kerem’i sonsuza dek kendine bağlamış olur.

Afili Aşk yeni 2. Sezonda devam edecek miYapımcılığını ARC Film’in üstlendiği Afili Aşk dizisinin yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli yapıyor. Afili Aşk dizisi senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu yazıyor.

Afili Aşk Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Afili Aşk dizisi reytinglerine bakarak yeni sezonda devam edip etmeyeceğini anlayabiliriz. Afili Aşk dizisi sempatik oyunculukları ile seyirciye kendini beğendirdi. İlerleyen bölümlerde reytingleri iyi giderse yeni sezonda da devam edecektir. Afili Aşk dizisi yeni sezon devam edip etmeyeceğinin kesin cevabını yaz sezonu sonuna doğru verebiliriz.

Afili Aşk  2. Sezon DEVAM EDECEK MİAfili Aşk dizisi 2. Sezonu Olacak mı Yoksa Bitip Final mi Yapacak?

Afili Aşk dizisi yayınlandığı ilk bölümde reytinglerde 2. sırada yer aldı. Böyle yüksek reyting almasının sebebi yaz sezonuna yayınlanması ve rakip dizilerin fazla olmaması tabi ki. Ancak yeni sezon başlayınca Afili Aşk dizisi devam edecek mi yoksa final mi yapacak göreceğiz.

Afili Aşk Dizisinin Reytingleri Nasıl Dizi Devam Eder mi?Afili Aşk yeni sezon olacak mı

Afili Aşk dizisi ilk haftada oldukça güzel bir reyting oranı ile başladı yayın hayatına. 5.25 Total reyting oranı ile 2. sırada yer bulan Afili Aşk dizisi oldukça iyi bir başlangıç yaptı. Hatta yaz dizileri içindeki en iyi başlangıcı yapan ve en yüksek reytinge ulaşan dizi diyebiliriz. Daha ilk haftadan aldığı reyting ile göz dolduran ve yeni sezonda da devam edeceğine dair işaretler veren Afili Aşk dizisi bakalım yaz sonuna kadar nasıl bir reyting performansı gösterecek.. Kanal D de çarşamba günleri yayınlan dizinin ilk haftalardaki başarısı yaz sonuna kadar devam ederse Afili Aşk Yeni Sezonda Devam Eder diyebiliriz gönül rahatlığı ile.

Afili Aşk yazdan sonra devam eder miAfili Aşk Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek Belli mi?

Afili Aşk dizisi için kesinleşmiş bir bölüm sayısı bulunmuyor. Ancak genellikle diziler ilk 6 bölümü erken final gazabına uğramadan atlatırsa yaz sezonu boyunca devam ediyor. Ciddi başarı gösteren ve reytinglere yenilmeyen dizilerde gelecek sezon için bile devam etme kararı alabiliyor. Afili Aşk dizisi ilk 6 bölümden sonra yaz sonuna kadar yaklaşık 12 bölüme ulaşacak. 12. bölümden sonra reytingleri iyi devam ederse dizinin yeni 2. sezonda da devam etmesi için onay alırsa sezon boyunca ekrana gelmeye ve Afili Aşk 2.Sezonuyla Kanal D ekranlarındaki yolculuğu devam edecek.

Afili Aşk kaçıncı bölümde bitecek final olacakAfili Aşk Yeni Sezonda Çarşamba Günleri mi Yayınlanacak?

Bildiğiniz gibi çarşamba günleri tv de reyting almanın en zor olduğu günlerin başında geliyor. Geçtiğimiz sezonda gördüğümüz gibi Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz gibi güçlü diziler karşısında diğer dizilerin pek şansı kalmıyor. Eğer Afilli Aşk dizisi yeni sezonda da devam edecek olursa büyük ihtimal gün değiştirerek yoluna devam edecek, çarşamba günü yerine Cumartesi veya pazar gününe alınarak gün değişikliği yaşayacaktır. Çünkü gün değiştirmezse Afili Aşkın ömrü yeni sezon başlayınca kısa sürecektir.

Sizlerde Afili Aşk Yeni Sezonu hakkında ve devam edip etmemesi hakkındaki yorum ve görüşünüzü aşağı yazarak diğer okurlarımıza fikir verebilirsiniz. Şimdiden Afili Aşk yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Yorum yaz

7 Yorum

  1. afili aşkı o derece seviyorumki… derslerimi aksatacak,uyutmayarak tekrarını izlettiren cinsten… inşallah bitmez ama haftasonu olmasın ya bence çünkü biz haftasonu evde olmuyoruz valla billa depresyona girerim…..seviyorum bunları hatta şimdi özeti var az sonra yeni bölümü başlayacak… sevgili çiftimiz #ayker #aklımdasın … bu arada sizinle bir şey paylaşmak istiyorum ben çağlara aşığımm.. evlenmek en büyük hayalimm.

    • merhaba siz halktan birisiniz bense ünlü.. amacım hava atmak değil.. kalp kalbe karşı demek istiyorum. ben de çağlar beye aşığım.. inşallah bir program,dizi,film yollarımız kesişir..

Etiketler